توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کالج علوم انسانی به چالش ها و فرصت های جهانی مربوط به عوامل فیزیکی، رفتاری و اقتصادی که بر سلامت و توسعه افراد، خانواده ها و جوامع تاثیر می گذارد، می پردازد.

چشم انداز ما این است که کالج را از طریق برنامه های علمی و تحقیقاتی نوین که حرفه ای های قرن بیست و یکم را تشکیل می دهند، هدایت کنند.

اداره خانواده و کودکان

  • برنامه ها بر سلامت و توسعه کودکان و خانواده ها از طریق آموزش، تحقیق و خدمات به جامعه تاکید می کنند.
  • فرصت های حرفه ای در این زمینه با توجه به فرصت های جدیدی که به دلیل تمرکز ملی بر رفاه خانواده ها و کودکان ایجاد شده است افزایش یافته است.
  • برنامه دکترای درمانی ازدواج و خانواده توسط کمیسیون اعتبار بخشی برای آموزش ازدواج و خانواده درمانی تأیید شده است.
  • دانش آموزان ممکن است الزامات خود را برای تبدیل شدن به یک معلم زندگی خانوادگی Certified، حمایت مالی توسط شورای ملی روابط خانوادگی (NFCR) کامل کند.

علوم خانوادگی و کودکان بیشتر از همکاری با مردم است - ما تلاش می کنیم تا در زندگی خود تغییر ایجاد کنیم. ما برنامه های تحصیلی برای هر دو دانشجوی کارشناسی و فارغ التحصیل ارائه می دهیم که به نیازهای کودکان، جوانان، بزرگسالان و خانواده ها در تمام طول عمر توجه ویژه ای به خانواده های پیچیده دارد.

دانشگاه تحقیقاتی R1

FSU یکی از تنها 115 موسسه طبقه بندی شده به عنوان "R1 دانشگاه تحقیق ... (بالاترین فعالیت پژوهشی)" در رده بندی دانشگاه Carnegie موسسات آموزش عالی است.

همکاری

یک محیط تحقیق بین رشته ای، یادگیری مشترک بین رشته ها، دانشکده ها و گروه های دیگر را ممکن می سازد. این روحیه کارآفرینی در یک واحد واحد الهام بخش کنجکاوی و بهینه سازی عملکرد است.

منافع علمی

یک رشته محرمانه دانشکده، دانش آموزان را قادر می سازد تا موضوعات را با محققان حرفه ای که علاقه خود را به اشتراک می گذارند، مطالعه کنند.

مراکز

موسسه خانواده

مؤسسه خانواده دانشگاه ایالتی فلوریدا اطلاعات جدیدی را تهیه می کند، متخصصین آموزش می دهد و سیاست گذاران را در رابطه با خانواده های فلوریدا، منطقه و کشور اعلام می کند.

مرکز سلامت بهتر

تمرکز بر توسعه و تست مدل آموزش عالی و برنامه های مبتنی بر جامعه برای رفع نگرانی های بهداشتی در جمعیت های کم درآمد.

مرکز زن و شوهر

دانشجویان دکترا MFT در درمان سیستماتیک و یا ارتباطی آموزش دیده اند. در طول زندگی ما در تعدادی از روابط وجود دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم بر سلامت ما تأثیر می گذارد.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دکترا(PhD)

Florida State University - Department of Family and Child Sciences

برنامه دکترای درمانی ازدواج و خانواده (MFT) تاریخ طولانی و غنی دارد. این برنامه به فرآیندهای خانوادگی و مداخلات ارتباطی تحت حمایت تجربی برای خانواده های متنوع امروز کمک م ... [+]

برنامه دکترای درمانی ازدواج و خانواده (MFT) تاریخ طولانی و غنی دارد. این برنامه به فرآیندهای خانوادگی و مداخلات ارتباطی تحت حمایت تجربی برای خانواده های متنوع امروز کمک می کند و از طریق مشارکت در تحقیقات برنامه ریزی شده و آمادگی بالینی پیشرفته.

تاکید ما بر ارائه آموزش هایی که لازم است برای تبدیل شدن به یک محقق به خوبی مجهز برای موقعیت دانشگاهی در حالی که پیشرفت تخصص بالینی است. این برنامه برای تولید رهبران MFT است که از طریق برنامه های پیشرفته تحقیق در زمینه کمک به دانش علمی سرمایه گذاری می کنند.... [-]

آمریکا Tallahassee
آگوست 2020
انگلیسی
تمام وقت
3 - 5 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Florida State University - Department of Family and Child Sciences

در علوم انسانی و علوم خانوادگی (HDFS) Ph.D. برنامه ما دانش آموزان را برای نسل بعدی دانشمندان، استادان دانشگاه و محققان آماده می کند. فارغ التحصیلان ما موفق به کسب موقعیت ... [+]

در علوم انسانی و علوم خانوادگی (HDFS) Ph.D. برنامه ما دانش آموزان را برای نسل بعدی دانشمندان، استادان دانشگاه و محققان آماده می کند. فارغ التحصیلان ما موفق به کسب موقعیت از انتخاب خود را در برخی از موسسات علمی برجسته در کشور است.

برنامه درسی HDFS به روند خانوادگی و خانوادگی در خانواده های معاصر، مانند زوج های همپیمان، خانواده های طلاق و مجدد ازدواج، خانواده های نظامی و خانواده های پرورش دهنده اشاره می کند. دانشکده ها برای مطالعه ی دوستی های کودکان، پویایی زوجین، خشونت شریک صمیمانه، شیوه های فرزند آوری، اجتماعی شدن نژادی، و دیگر موضوعات مورد توجه قرار گرفته اند.... [-]

آمریکا Tallahassee
آگوست 2020
انگلیسی
تمام وقت
3 - 5 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی