American University of Kuwait AUK

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه آمریکایی کویت (AUK) یک موسسه هنری آزاد است که به تدریس، یادگیری و بورس تحصیلی اختصاص دارد. دانشگاه ارائه دهنده برنامه هایی است که دانش آموزان را با دانش و مهارت های لازم برای یادگیری مادام العمر و موفقیت حرفه ای ارائه می دهد. AUK جامعه را با تقویت محیطی که باعث تفکر انتقادی، ارتباطات مؤثر، رشد شخصی، خدمات و رهبری است، غنی سازد.

اعتبار سازمانی محلی

دانشگاه ایالتی کویت در روز اول فوریه سال 2006، مجوز رسمی خود را از شورای خصوصی دانشگاه (PUC) - وزارت تحصیلات عالی در ایالت کویت دریافت کرد.

اعتبار برنامه

برنامه فراگیر انگلیسی در AUK توسط کمیته اعتباربخشی برنامه زبان انگلیسی (CEA) برای دوره آگوست 2009 تا اوت 2014 تأیید شده است و استانداردهای CEA برای برنامه زبان انگلیسی و موسسات را پشتیبانی می کند. شورای اعتباربخشی مدارس و برنامه های بازرگانی (ACBSP) کارشناسی ارشد / اعضای هیات علمی مجلس انستیتوی دانشگاه کوییت در پنجشنبه (5 نوامبر) به اداره تجارت و اقتصاد در تاریخ 14 نوامبر 2010 اعطا کرده است. اعتبار مجوز ACBSP گواهی می کند که آموزش و فرایندهای یادگیری درون کسب و کار

زندگی دانشگاهی

پردیس AUK در سالمییه در تقاطع سالم الموبارک و خیابان های امرو بن عیسص قرار دارد و در وسط یکی از محله های پر جنب و جوش کویت است. این دانشگاه در پاییز سال 2004 افتتاح شد و فعالیت های علمی خود را در یک تأسیسات جدید، بازسازی شده و مرمت، که در سال های آینده گسترش و توسعه خواهد یافت، انجام خواهد داد. پردیس AUK دارای کلاس های بزرگ و مدرن است؛ آزمایشگاه های کامپیوتری، علمی و زبان، ساختمان اداری، کتابخانه ای پیشرفته، قهوه خانه ها، رستوران ها، مغازه ها و امکانات تفریحی؛ همچنین پارکینگ در نزدیکی برای دانش آموزان، کارکنان، استادان و بازدیدکنندگان موجود است. در کنار کتابخانه ها و کلاس های مرکزی پردیس، یک حیاط مرکزی زیبا و طراحی شده است که دانش آموزان، اعضای هیات علمی و کارکنان AUK را به مکان های دلپذیر برای استراحت و مطالعه می دهد. زندگی دانشگاهی بخشی جدایی ناپذیر از تجربه دانشگاهی دانشجویان در AUK است و کمک می کند تا دانش آموزان، اعضای هیات علمی و کارکنان را به عنوان یک جامعه تشکیل دهند. مشارکت در فعالیت های فوق برنامه می تواند دانش آموزان را در یادگیری مهارت های جدید و پیشرفت هایی که در حال حاضر موجود است، افزایش دهد، بنابراین نه تنها پیشرفت تحصیلی آنها بلکه پیشرفت شخصی نیز افزایش می یابد. این دانشگاه دارای انجمن دولتی دانشجویی، روزنامه و مجله دانشجویی، باشگاه های ورزشی داخلی و بین المللی و سازمان ها، تئاتر، سازمان های علمی و همچنین سایر فعالیت هایی است که دانش آموزان می توانند در آن شرکت کنند.

بازدید کنید BBAs » بازدید کنید دوره های کارشناسی(BAs) » بازدید کنید دوره های کارشناسی(BScs) » بازدید کنید Courses » بازدید کنید کارشناسی »