توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره Acadia Divinity College

Acadia Divinity College (ADC) در محوطه دانشگاه یکی از قدیمی ترین و محترم ترین دانشگاه های لیبرال کانادا در کانادا، دانشگاه Acadia است. ADC با عنوان رسمی گروه Baptists کانادایی آتلانتیک کانادا (CBAC) و دانشکده الهیات دانشگاه آکادیا ADC دارای تاریخ ممتاز تجهیز مسیحیان برای خدمات تمام وقت و داوطلبانه در کانادا و جهان است. ارائه برنامه های دوره ای تمام وقت و نیمه کارشناسی در لیسانس، کارشناسی ارشد و دکتری، و همچنین برنامه های آموزش مداوم، دانشجویان ADC با استادان خود برای سوالات، به منظور بررسی عمق ایمان خود و به منظور پرورش آنها از طریق تحصیلات فکری دقیق، تشکیل معنا معنوی و تجربه عملی وزارتخانه، تماس بگیرید.

تاثیر ADC محلی و جهانی است. جمعیت دانشجویی متشکل از بیش از 200 دانشجو از سراسر کانادا و بیش از 12 کشور و از 15 نام مذکور است. از طریق مشارکت های گوناگون ما دانشجویان می توانند در بعضی از بزرگترین شهرهای دنیا و یا بیشتر روستاهای دور افتاده در شمال کانادا تحصیل، تحقیق و کارآموزی کنند.

ما متعهد به تجهیز مردان و زنان از زمینه ها و زمینه های متنوع برای خدمت به دیگران در عشق و دانش عیسی برای اعتماد به نفس در کلام خدا برای صحبت با واقعیت های زندگی امروز با:

در حال توسعه دانش: ما با تعهد و استقامت تحصیلی تدریس می کنیم. ما مهارت های تحقیق و یادگیری مادام العمر را پرورش می دهیم. ما تحقیقات و نشریات را ایجاد می کنیم که دانش را ایجاد کرده و ایده های جدید را کشف می کنند.

پرورش سازمانی شخصی: ما تسهیل مسیحی را تشکیل می دهیم و جامعه ارتباطی را پرورش می دهیم. ما تاکید بر بررسی هویت، خودآگاهی و رشد شخصی.

مهارت های پرورش: ما توانایی های لازم برای خدمت کلیسا و خدمات گسترده مسیحی را توسعه می دهیم. ما رهبران را در مشارکت با کلیساهای محلی و سایر سازمان ها آموزش می دهیم.

ADC توسط انجمن مدارس الهیات در ایالات متحده و کانادا تأیید شده است .

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دکترا(PhD)

Acadia Divinity College

ما از شما دعوت میکنیم تا در آکادیا به ما ملحق شوید تا انرژی، مهارت ها و عمقاتی که نیاز دارید برای بلند پروازی در وزارتخانه به دست بیاورید و به عنوان یک رهبر مسیحی، کارآیی ... [+]

یک دکتر دکتر Acadia به شما کمک خواهد کرد:ارائه فرصت های شغلی شخصی از طریق عبادت، دوستی و تشویق در حالی که در محوطه دانشگاه در محیط زیبا مانند Retreat مانند نوا اسکوشیا در آناپولیس دره.غنی سازی ذهن و روح خود را از طریق مطالعه پیشرفته کتاب مقدس و الهیات عمیق تر ادامه دهید.زندگی معنوی خود را از طریق دوره ها و همراهی در شکل گیری معنوی تقویت می کند.تقویت مهارت های وزارتخانه و رهبری از طریق دوره های عملی پیشرفته از دانش پژوهان.کمک به شما برای انجام تحقیقات پیشرفته برای کشف بینش برای اثربخشی وزارتخانه در قرن 21st.... [-]
کانادا Wolfville
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Acadia Divinity College - Equipping Christians to Serve