Dalian Polytechnic University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه پلی تکنیک دالیان - یا DPU - در دالیان، شهرستان ساحلی زیبا با آب و هوای معتدل و دلپذیر واقع شده است. شناخته شده به عنوان چین "شهر عاشقانه"، دالیان شهرستان های بین المللی در شمال شرقی چین و یکی از شهرستانها پویا ترین در شمال شرقی آسیا است. با طیف گسترده ای از گزینه ها برای سرگرمی، گشت و گذار، هنر، و فرهنگ، دانش آموزان فرصت برای باز کردن و خارج از دانشگاه الهام گرفته اند. دانشجویان به سیستم جامع دالیان از حمل و نقل عمومی، از جمله اتوبوس، اتوبوس حمل و نقل سریع، تاکسی ارزان، و یک سیستم مترو با نام تجاری جدید. دانشگاه ما این است که به راحتی قرار گرفته 15 دقیقه رانندگی به دور از فرودگاه و ایستگاه قطار.

در سال 1958 تاسیس شد، دانشگاه DPU است را پوشش می دهد چهار صد و هفتاد و هزار متر مربع. این خانه را به 16000 دانشجو در مقطع کارشناسی و 1600 دانش آموزان فارغ التحصیل شده است. بیش از 400 دانشجویان بین المللی در اینجا در سال مطالعه است. به عنوان یک دانشگاه چند رشته ای، DPU دوره تحصیل در رشته مهندسی، علوم، هنر، مدیریت، کسب و کار، و هنرهای آزاد، از جمله 50 در مقطع کارشناسی رشتههای، برنامه های درجه 13 استاد، و 3 برنامه های مدرک دکترا. سه نفر از برنامه های مدرک معتبر ما به زبان انگلیسی تدریس: علوم و صنایع غذایی مهندسی، اقتصاد و تجارت بین المللی، علوم کامپیوتر و فناوری. DPU ارائه می دهد تعدادی از کمک هزینه تحصیلی به تحصیل در دانشگاه های مقرون به صرفه تر، از جمله کمک هزینه تحصیلی چینی دولت، بورس تحصیلی لیائونینگ دولت، بورس تحصیلی دالیان دولت و بورس تحصیلی دانشگاه پلی تکنیک دالیان.

به عنوان یک دانشگاه بین المللی، DPU ارائه می دهد فرصت های بین المللی به دانش آموزان است. DPU لینک با 70 دانشگاه و شرکای دیگر در 20 کشور، از جمله ایالات متحده، انگلستان، فرانسه، کانادا، استرالیا، نیوزیلند، ژاپن، و کره جنوبی. در میان دانشگاه های همکار معتبر ما از دانشگاه ساوتهمپتون، یکی از 100 دانشگاه برتر جهان است. DPU دست می پیوندد با آن را ارائه برنامه های درجه دو. دانشجویان بین المللی واجد شرایط برای همه برنامه های تبادل با شرکای جهانی ما هستند. DPU دانشجویان از بسیاری از کشورهای مختلف از جمله فرانسه، ایتالیا، کانادا، ژاپن، کره جنوبی، سنگاپور، روسیه، مغولستان، سوئد، و تایلند استقبال می کند. کسی یک استقبال گرم زمانی که آنها جامعه دانشگاهی متنوع ما بپیوندید.

زندگی دانشگاهی

به منظور غنی سازی زندگی در محوطه و افزایش توانایی نرم افزار چینی از دانشجویان بین المللی، فعالیت های مختلف و رنگارنگ خارج سلولی از جمله توسعه خطاطی، نقاشی، ارهو، تای جی، اپرا چینی، کاغذ، برش، بافندگی، پخت و پز و غیره تور به شهرستانها مختلف چیده می شوند برای دانشجویان بین المللی می دانم شرایط چین، تاریخ و فرهنگ، که تحریک منافع یادگیری دانش آموزان بین المللی و ترویج آموزش زبان.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
  • چینی ها

بازدید کنید دکترا(PhD) » بازدید کنید Courses » بازدید کنید کارشناسی ارشد »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دکترا(PhD)

PhD in Food Science & Engineering

Campus تمام وقت September 2019 چین Dalian

[+]

دو توصیه نامه از اساتید عبور DPU آزمون پذیرش DPU کلاس اول کمک هزینه تحصیلی: 3،000RMB / سال DPU-کلاس دوم بورس تحصیلی: 2،000RMB / سال DPU سوم کلاس بورس تحصیلی: 1،000RMB / سال بورس تحصیلی فردی برای فعالیت: 500RMB / سال [-]

PhD in Light Industrial Technology & Engineering

Campus تمام وقت September 2019 چین Dalian

[+]

توصیه های دو استاد یا دانشیار 1 کپی از پاسپورت " [-]

PhD in Textile Science & Engineering

Campus تمام وقت September 2019 چین Dalian

[+]

بورس تحصیلی دولت چین: با توجه به "از اقدامات دولت چین وضعیت بورس تحصیلی" دالیان شهرداری دولت کمک هزینه تحصیلی: 15،000RMB / سال DPU-کلاس دوم بورس تحصیلی: 2،000RMB / سال DPU سوم کلاس بورس تحصیلی: 1،000RMB / سال بورس تحصیلی فردی برای فعالیت: 500RMB / سال [-]

تماس
آدرس محل سکونت
International Office, Dalian Polytechnic University
No.1 Qing Gongyuan Gan Jingzi District, Dalian, P.R.China

Dalian, Liaoning, 116034 CN