توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ماموریت دانشگاه سن مارتین د پورس
"برای آموزش متخصصان صالح با ارزشهای انسانی، اخلاقی، اخلاقی و مدنی، به ایجاد دانش با کمک تحقیق و ترویج انتشار علم، فناوری و فرهنگ کمک می کند." پروژه اقدام ما به جامعه، تقویت ساخت یک جامعه مدرن و عادلانه. "


چشم انداز دانشگاه سن مارتین د پورز
"در سمبوت Quacquarelli Symbol در میان 100 بهترین دانشگاه های جهان یا در بین 10 دانشگاه برتر آمریکای لاتین در سال 2021 رتبه بندی شود."


مأموریت موسسه کیفیت آموزش و پرورش
"تخصص حرفه ای را با ارزش های انسانی و اخلاقی مدنی و حرفه ای به ایجاد دانش در تحقیقات و ترویج انتشار علم، فن آوری و فرهنگ کمک می کند." پروژه اقدام ما به جامعه، ترویج ساخت یک جامعه مدرن و عادلانه "است.


چشم انداز موسسه کیفیت آموزش و پرورش
"دستیابی به موفقیت تحصیلی در بالاترین سطح در حرفه حرفه ای از طریق استادان و دکترای در آموزش و پرورش، دوباره تأیید تصویر اعتبار سازمانی بالا و رهبری، برای بهبود مستمر کیفیت دانشگاهی، احساس مسئولیت بالا و حساسیت اجتماعی و تعهدش به جامعه پرو. "


فرهنگ سازمانی

 • احترام به شخص
 • جستجو برای حقیقت
 • صداقت (صداقت، عدالت، عدالت، همبستگی و تعهد به خدمت).
 • جستجو برای برتری
 • رهبری (علمی، فنی و غیره).
 • نگرش نوآورانه و کارآفرینی.
 • حفاظت از محیط زیست
 • کار تیمی
 • ارتباط موثر
 • تعهد به توسعه کشور.
برنامه‌های آموزش داده شده در:
 • اسپانیایی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دکترای آموزش

Instituto Para La Calidad De La Educacion

برنامه دکترا در آموزش و پرورش از مطالعات علمی بر اساس تحقیقات تشکیل شده است. هدف آن توسعه دانش در بالاترین سطح است. ... [+]

برنامه دکترا در آموزش و پرورش از مطالعات علمی بر اساس تحقیقات تشکیل شده است. هدف آن توسعه دانش در بالاترین سطح است.

فارغ التحصیل مشخصات

دکتر آموزش و پرورش، فارغ التحصیل از دانشگاه سن مارتین د پوررس دارای صلاحیت های زیر است:

گروه های نوآوری پژوهشی و آموزشی چند رشته ای را هدایت می کند و در آنها از دانش و مهارت های علمی آموزش، روش تحقیق و رشته های مرتبط استفاده می کند.او در تدریس در تمام سطوح نظام آموزش و پرورش، به ویژه در برنامه های تحصیلات تکمیلی و آموزش مداوم مشارکت می کند، که در آن، روش های جدید یادگیری تدریسی مناسب را برای این سطح آموزش فراهم می کند.طرح ها را انتخاب کنید و روش های ارزیابی یادگیری و ابزارهایی را که برای ارزیابی دستیابی به اهداف موضوع خود مناسب هستند و به دست آوردن بازخورد لازم برای بهبود فرایند یادگیری تدریس، اعمال کنید.تیم ها را هدایت می کند و در فرایندهای طراحی، تجدید نظر و اصلاح برنامه درسی سطوح مختلف و برنامه های آموزشی شرکت می کند.شرکت در شکل گیری، اجرای، ارزیابی و کنترل سیاست ها و پروژه های توسعه آموزشی است.مدیریت موسسات، برنامه ها و فرآیندهای آموزشی با سطح بالایی از کارآیی و کارآیی.تیم را هدایت می کند و به طور فعال در پروسه های اعتباربخشی، صدور مجوز و مدیریت کیفیت موسسات و برنامه های آموزشی شرکت می کند.به لحاظ دقیق، واقعیت های آموزشی ملی و نمایشنامه های تاریخی آن در قالب سازوکارهای اجتماعی-اقتصادی، فرهنگی و سیاسی خود، با ارزش های خود، را تفسیر می کند.برنامه... [-]
پرو Lima
مارس 2020
اسپانیایی
تمام وقت
6 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی