توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در بخش انگلیسی، مأموریت اصلی ما ارائه مطالعات زبان انگلیسی کاربردی برای حرفه ها است و ما قصد داریم در سطح بین المللی به عنوان یکی از پیشگامان مطالعات کارشناسی و تحصیلات تکمیلی با تمرکز بر ارتباطات حرفه ای شناخته شود. مطالعات کاربردی زبان انگلیسی شامل نه تنها به دست آوردن سطح بسیار بالایی از مهارتهای زبان انگلیسی مورد نیاز برای موفقیت حرفه ای است، بلکه درک کامل و انتقادی از زبان انگلیسی و آگاهی توسعه یافته از ارتباطات انگلیسی در زمینه های حرفه ای چند فرهنگی است.

در هنگ کنگ برای فارغ التحصیلان با دانش بسیار پیشرفته زبان و ارتباطات، همراه با مهارت های تفکر انتقادی، که می توانند به طیف وسیعی از زمینه های حرفه ای و کسب و کار کمک کنند، نیاز مشخصی وجود دارد. مهم نیست که آیا در دوره کارشناسی یا تحصیلات تکمیلی، Department of English یکی از ارائه دهندگان کلیدی هنگ کنگ فارغ التحصیلان با انواع ارتباطات انگلیسی و مهارت های زبان و دانش است که توسط حرفه ها بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

برنامه های ما دارای ویژگی های نوآورانه ای هستند که آنها را با دانشجویان، والدین و کارفرمایان احتمالی دانش آموزان آنها بسیار محبوب می کند و به دانش آموزان ما کمک می کند تا مهارت ها و ویژگی های همه جانبه PolyU و جامعه را به طور کامل مورد ارزیابی قرار دهند.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دکترا(PhD)

The Hong Kong Polytechnic University Department of English

این طرح دانشجویان سراسر جهان را قادر می سازد تا برای یک دکترا در یک دانشگاه عالی رتبه هنگ کنگ تحصیل کنند. ... [+]

این طرح دانشجویان سراسر جهان را قادر می سازد تا برای یک دکترا در یک دانشگاه عالی رتبه هنگ کنگ تحصیل کنند. اگر شما علاقه مند به انجام تحقیقات پیشرفته در یکی از زمینه های زیر هستید، بخش معروف انگلیسی PolyU برای شما مناسب است:

ارتباط زبان و حرفهایزبان شناسی، زبان انگلیسی و زبان شناسی کاربردی سیستمیکآموزش و یادگیری زبانرسانه ها و ارتباطاتمطالعات منطقه و ارتباطات بین فرهنگی

ویژگی های کلیدی برنامه ی دانشجویان... [-]

هنگ کنگ Hong Kong
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

PolyU Student Sharing: The Most Outstanding PolyU Student 2017