توضیحات رسمی را مطالعه کنید

صنعتی و سیستم های مهندسی (ISE) یک رشته حرفه ای است که در حال توسعه و اجرای راه حل های بهینه از دیدگاه سطح سیستم متمرکز است.

این شامل افراد، فن آوری، کیفیت، امور مالی، اطلاعات، و مسائل زیست محیطی. نقش اصلی یک مهندس سیستم های تولید است که به سازماندهی و کار هماهنگ با دیگران به ساده روش های عملیاتی، بهبود بهره وری و عملکرد کلی سیستم. هدف نهایی این است برای افزایش بهره وری، کاهش هزینه های عملیاتی، و افزایش رضایت مشتری.

ISE متفاوت از سایر رشته های مهندسی سنتی است که در آن دانش و مهارت به مناطق خاص. به عنوان مثال، مهندسان تولید سنتی معمولا در یک محیط تولید کار می کنند. در مقابل، ISE شما فراهم می کند با فرصت برای کار در انواع سازمان ها از جمله هر دو بخش صنعتی و تجاری. در این ارتباط، مهندسین صنایع و سیستم ها یک مسیر شغلی بسیار قابل انعطاف است. فارغ التحصیلان ISE در سازمان هایی که در توسعه محصول جدید، حمل و نقل، پارک ها، خدمات لجستیک، بانک ها، خدمات عمومی، شرکت مشاوره توسعه کسب و کار، ادارات دولتی، و غیره به کار می شوند هدف نهایی از نظم و انضباط ISE است به ارائه رهبری در طراحی سیستم های یکپارچه صنعتی و تجاری را برای پیشرفت و رفاه جامعه است.

امکانات در گروه ISE در هنگ کنگ و منطقه بی نظیر است. این شامل:

مرکز سیستم های سازمانی مایکروسافت PolyU مدیریت دانش و نوآوری مرکز تحقیقات مرکز تکنولوژی مایکروسیستمز کارخانه دیجیتال آزمایشگاه های کلیدی شریک دولت از تکنولوژی ماشینکاری فوق العاده دقیق مرکز پیشرفته تکنولوژی ساخت تحقیقات

این امکانات از دولت از هنر، سخت افزار و نرم افزار برای توسعه فن آوری های پیشرفته تولید، شبیه سازی تدارکات، ابزار توسعه سیستم های کسب و کار الکترونیکی، طراحی به کمک کامپیوتر، به توسعه محصول مجازی.

وزارت نیز به طور جدی در همکاری با صنعت از طریق پروژه های تحقیقاتی مشترک، مشاوره، و طرح های آموزش شرکت های درگیر.

این همکاری قوی با دو صنعت محلی و منطقه ای، همراه با امکانات بسیار عالی و تخصص کارکنان، دانش آموزان با فرصت برای در این محیط مشترک که از سود بزرگ به آنها را زمانی که آنها فارغ التحصیل غوطه ور می شود.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:


The Hong Kong Polytechnic University Department of Industrial and Systems Engineering

شورای کمک های مالی تحقیقاتی (RGC) HKSAR به زودی برنامه های کاربردی "Scheme Ph.D. Fellowship Hong Kong" 2019-2020 را دعوت می کند. دانش آموزان از سراسر جهان برای استخدام Ph ... [+]

[-]
هنگ کنگ Hong Kong
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Career prospects of ISE graduates

ISE Real World Research in High Value Logistics

ISE Real World Research in Aviation Management

ISE Real World Research in Service Innovation

ISE Real World Research in Ultra-precision Machining Technology

The Hong Kong Polytechnic University - General Office of Department of Industrial and Systems Engineering
Address
General Office of Department of Industrial and Systems Engineering Room EF625, 6/F, Core F The Hong Kong Polytechnic University 11 Yuk Choi Road, Hunghom, Kowloon, Hong Kong
Hong Kong, هنگ کنگ
وب سایت