توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ما که هستیم

Brilliance Business School یک موسسه آموزشی معتبر مدیریت است که طیف گسترده ای از برنامه های مدیریت کسب و کار و مدیریت در همکاری با شرکای بین المللی و سازمان های جهانی را ارائه می دهد. برنامه های تحصیلات تکمیلی متشکل از دکترا، استاد و دیپلم در زمینه های مختلف کسب و کار و مدیریت است.

در طول سال های گذشته، Brilliance Business School همیشه برای هزاران نفر از متخصصان مدیریتی که از برنامه های متنوع خود در زمینه های مختلف کسب و کار استفاده می کردند، حیاتی بوده است. Brilliance Business School دارای فارغ التحصیلان هزاران فارغ التحصیل است که با موفقیت برنامه های خود را تکمیل کردند.

112548_pexels-photo-1047277.jpeg

Andreea Ch / Pexels

در سطح شرکتی، Brilliance Business School با صدها سازمان معتبر از بخش های چند ملیتی و داخلی کار می کند که در آن برنامه های تحصیلات تکمیلی، آموزش حرفه ای و خدمات مشاوره مدیریت ارائه می شود.

تیم مدیریت Brilliance Business School ، استادان، مدرسان و مشاوران به طور مشترک به ارائه حرفه ای حرفه ای نه تنها دانش و تجربیات افزایشی، بلکه روش های عملی و تکنیک های عملی که آنها در حرفه های کاری خود نیاز دارند.

فلسفه و باورها

u141_original.pngBrilliance Business School معتقد است که برنامه یادگیری یک تیم تیمی است که دارای 3 چرخ است؛ یادگیری به عنوان یک فرآیند، یادگیرنده به عنوان فردی و Brilliance Business School به عنوان یک مربی. برای به دست آوردن حداکثر سود از رویداد یادگیری، هر دنده باید به طور موثر در سازگاری با دو دیگر کار کند. Brilliance دارای مجموعه ای از فلسفه ها و باورها برای هر یک از سه جزء است.

یادگیری به عنوان یک فرآیند:

• یادگیری فرایند شکنجه نیست، زیرا بعضی از افراد سعی در عمل در گذشته ما داشتند.
• یادگیری سرگرم کننده و ورزش مغز است.
• یادگیری دارای ارزش محدود است مگر اینکه در عمل اجرا شود.
• یادگیری یک قاشق غذاخوری نیست. این در مورد چگونگی پیدا کردن قاشق توسط خود شما است. گاهی اوقات آن را اختراع کنید.
• یادگیری یک تلاش بدون سقف، مرزها یا دیوارها است.

شرکت کننده به عنوان یک فرد:

• شرکت کننده دارای ظرفیت بالقوه و توانایی هایی است که نیاز به یک مربی ماهر برای رها کردن آنها دارد.
• شرکت کننده دارای نیازها، نگرش ها، عوارض و شخصیت منحصر به فرد است که ما فقط نیاز به درک و احترام به آن داریم.
• شرکت کننده حق دارد آزادانه فکر کند و نظر خود را بدون اعمال زدن به مناطق دیگر بیان کند.

Brilliance Business School به عنوان یک مربی:

• ما آنچه را که در مورد مفاهیم غلط یادگیری رایج است و در سالهای گذشته به عنوان دانشجویان به کار رفته است، از بین می بریم.
• ما الهام بخش، تشویق و انگیزه شما را برای یادگیری. اگر تصمیم به نوشتن آن دارید، انتخاب خودتان است.
• ما به شما آموزش نخواهیم داد، ما فرصتی برای یادگیری خواهیم داد.
• هیچکس به خاطر تفکر و باورهای خود به شما حمله نخواهد کرد. شما می توانید راه خود را بیان کنید، فقط مراقب باشید که آزادی دیگران را نیز نقض نکنید.
• ما بر آنچه که فکر می کنیم کنترل نمی شود، ما شما را در مورد چگونگی فکر کردن راهنمایی می کنیم.
• شما در اینجا با انتخاب است! شما می توانید انتخاب خود را ترک کنید - تا زمانی که آزادانه تصمیم خود را اتخاذ کنید، مسئولیت پیامدهای آن را بر عهده دارید.
• ما مانند "کیمیاگر" خواهیم بود!

cairo, mosque, egyptshadyshaker / Pixabay

چرا Brilliance

Brilliance با موفقیت تعداد زیادی از دیپلم های حرفه ای و برنامه های آموزشی با ابعاد و پیچیدگی های مختلف را در بخش های مختلف کسب و کار به صدها حرفه ای کسب و کار پی برد.

تجربه غنی حرفه ای ما را قادر می سازد تا زبان های مختلفی از مشتریانمان را از بخش های مختلف صحبت کنیم و در نتیجه نیازهای کسب و کار آنها را برای رسیدن به اهداف حرفه ای خود درک کنیم. این به ما کمک می کند تا زمان ارزشمند مشتریانمان را صرفه جویی کنیم و راه حل مناسب را با توجه به نیازهای خاص خود ارائه دهیم.

ما درک می کنیم که موفقیت ما با موفقیت مشتریان ما اندازه گیری می شود. با این حال Brilliance هرگز کیفیت آن را به خطر نمی اندازد زیرا رضایت مشتریان ما هدف اصلی ما است.

این نکات زیر خلاصه عوامل اصلی تمایز ما:

  1. برنامه های آموزشی مبتنی بر مدل هستند. هر یک از دیپلم های حرفه ای یا برنامه های آموزشی ما بر اساس یک مدل اصلی ساخته شده است. این مدل در ابتدای برنامه مورد بررسی قرار می گیرد و نشان می دهد که چگونه محتویات به هر یک از ماژول ها تقسیم می شود. این به عنوان یک نقشه راه درس است که دانش آموزان را قادر می سازد تا از ماژول های آموزشی اطلاع یابند و آنها را به مرحله هایی که در آن هستند پیوند دهد. همچنین، آن را به آموزگاران کمک می کند تا یک دید کلی از کل برنامه داشته باشند.
  2. تمرکز بر روی رویکرد عملی مهارت ها و تغییرات رفتاری به جای درک دانش است.
  3. قرار گرفتن در معرض بین المللی بهترین شیوه های مربوط به جنبه های فرهنگی.
  4. یک متدولوژی یادگیری متمایز که به بازار منحصر به فرد است.
  5. برنامه های با کیفیت بالا با میزان رضایت مشتریان / مشتریان بیش از 96٪
  6. دوره های سفارشی طراحی شده و توسعه یافته با توجه به چهار ستون اصلی سازمان: اهداف، استراتژی ها، فرایندها و افراد
  7. تجربه های متنوع در بخش های مختلف داخلی و چند ملیتی - FMCG ها، بانکی، دارویی، صنعتی، بخش های خدماتی و سازمان های غیر دولتی که از دوره های آموزشی و دیپلم های حرفه ای بهره مند شدند
  8. اساتید، مربیان و مشاوران برتر با همکاری شرکای بین المللی و یک تیم اختصاصی کار می کنند.
برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

DBA

Brilliance Business School

DBA درجه پایانی در آموزش و پرورش کسب و کار و مدیریت است که دانش بسیار پیشرفته و "تحقیق در عمل" را ترکیب می کند. UBIS DBA برنامه ایده آل دکترای است که یک تجربه جامع فراهم ... [+]

مقدمه DBA

DBA درجه پایانی در آموزش و پرورش کسب و کار و مدیریت است که دانش بسیار پیشرفته و "تحقیق در عمل" را ترکیب می کند. UBIS DBA برنامه ایده آل دکترای است که یک تجربه جامع فراهم می کند که چشم انداز، حرفه و زندگی خود را تبدیل می کند. UBIS DBA به شرکت کنندگان ابزار و تکنیک های مورد نیاز برای توسعه مهارت های تفکر تحقیقاتی، تحلیلی و تفکر انتقادی خود را به بالاترین سطح می رساند. بنابراين شركتكنندگان در برخورد با مشكلات مهم و حل نشده مشكلات و مشكلات مديريتي در يك رويكرد دقيق، دقيق و منظم كه در ارتقاي موفقيت سازمان خود در حين توسعه دانش و تئوريهاي علمي نقش داشته است، فرصت دارند.... [-]

مصر Cairo
September 2019
تمام وقت
24 - 36 
Campus
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی