Central European University, School of Public Policy

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه اروپای مرکزی سطح تحصیلات تکمیلی "تقاطع" دانشگاه که در آن استادان و دانشجویان از بیش از 100 کشور آمده به شرکت در آموزش و پرورش میان رشته ای، دنبال بورس تحصیلی پیشرفته، و برخی از مشکلات آزار دهنده ترین جامعه است.

این است که در هر دو ایالات متحده و مجارستان معتبر، ارائه می دهد و به زبان انگلیسی کارشناسی ارشد و دکترا در علوم اجتماعی، علوم انسانی، حقوق، مدیریت و سیاست های عمومی. واقع در قلب مرکز اروپا - بوداپست، مجارستان - CEU توسعه داده است تمرکز دانشگاهی و فکری متمایز، ترکیب مطالعه تطبیقی ​​تنوع تاریخی، فرهنگی، و اجتماعی منطقه با چشم انداز جهانی در حکومت داری خوب، توسعه پایدار و اجتماعی دگرگونی.

در سال 1991 در زمانی که تغییرات انقلابی پرتاب شد خاموش عرف سفت و سخت اعمال شده بر مرکز و شرق اروپا تاسیس شد، CEU است بر فرض که خطاپذیری انسان را می توان با بحث انتقادی از ایده ها و این روحیه انتقادی را می توان بهترین در حفظ تعادل بر اساس جوامعی که شهروندان حق آزادی را مورد مداقه قرار نظریه های رقیب و آشکارا ارزیابی و تغییر سیاست های دولت است.

با حدود 1400 دانشجو و 370 عضو هیات علمی از بیش از 130 کشور، CEU یکی از دانشگاه های متراکم ترین بین المللی در جهان است. مخلوط نادر آن از ملیت، قومیت ها، و فرهنگ یک محیط ایده آل برای بررسی چنین "جامعه باز" افراد به عنوان دموکراسی های نوظهور، اقتصاد انتقالی، آزادی رسانه ها، ملی گرایی، حقوق بشر، و حاکمیت قانون ایجاد می کند. همچنین به ارمغان می آورد دیدگاه چند وجهی به تمام جنبه های زندگی اجتماعی.

CEU است برای تعالی در آموزش و پژوهش، با هدف شناخته شده است. جستجوی حقیقت هر جا که منجر می شود، احترام به تنوع فرهنگ ها و مردم، و تعهد به حل و فصل اختلافات از طریق بحث انکار نیست: در هسته ماموریت خود مجموعه ای از اصول نهفته است.

دانشکده سیاست عمومی در دانشگاه مرکزی اروپا است، در کلمات موسس آن، جورج سوروس است، یک "نوع جدیدی از نهاد جهانی برخورد با مشکلات جهانی" از طریق مطالعه چند رشته ای از سیاست های عمومی، آموزش خلاقانه و پژوهش، و همچنین تعامل معنادار با تمرین سیاست. ما یک موسسه جهانی متعهد به ایجاد یک جامعه از هدف فراتر از قدرت.

امروز سیاست های عمومی در یک، چند سطح بحران جهانی است. اوج فلس به سوی صلحی امن تر، عدالت اجتماعی، و پایداری زیست محیطی - به نام اما چند - نیاز به تعامل نوآورانه و کارآفرینانه در جهت منافع مشترک.

ساخت یک نهاد چند رشته ای و جهانی متعهد به ارزش های جامعه باز و ایجاد لینک قوی و انعطاف پذیر بین پژوهش و عملکرد یکی از راه های پاسخ به چه چیزی است، به طور کلی، یک شکست از نخبگان سیاست برای مقابله با مشکلات فوری ترین زمان ما .

تعامل موفق برای عموم مردم خوب در جهان امروز نیز نیاز به یک نمایندگی بهتر و عادلانه تر از دیدگاه های واگرا. به این منظور، SPP با شور و نشاط و فراگیر است، جذب هر دو دانشجویان و استادان از زمینه های متنوع و ضربه زدن به طیف گسترده ای از منابع دانش است. دانش آموزان SPP است کارآفرینان اجتماعی و سیاسی آینده، مجهز به کمک های نوآورانه به حل و برترین در چالش های سیاست عمومی در قرن 21 می باشد.

SPP ارائه می دهد سه درجه کارشناسی ارشد در سیاست عمومی، و در مسیر سیاست های عمومی از دکترای فلسفه در علوم سیاسی. برنامه ها برای دانش آموزان از سراسر جهان به دنبال فرصتهای شغلی در بخش های دولتی، خصوصی، و نه برای سود در سطوح محلی، ملی و بین المللی طراحی شده است. مدرسه دارای یک تیم از دانشکده ساکن برجسته، در سطح جهانی از استادان مهمان متشکل از پژوهشگران برتر و پزشکان در زمینه سیاست های عمومی که یک آرایه گسترده ای از افراد علمی و عملی به صنف متنوع SPP به ارمغان بیاورد.

مدرسه طرح های جهانی راه اندازی کرده است و به میزبانی رویدادهای عمومی متعدد است که در حال توسعه یک برنامه تحقیقات نوآورانه در حالی که تعمیق همکاری با بنیاد جامعه باز و شبکه های آن متمرکز شده است. SPP همچنین مشارکت استراتژیک با بازیگران سیاست در سراسر جهان ساخته شده است و خانه را به دو مرکز سیاست است: مرکز رسانه ها، داده ها و جامعه و مرکز Shattuck را در تعارض، مذاکره و بازیابی.

مکان ها

بوداپست

School of Public Policy at CEU

Address
Central European University
Nador u. 9
1051

1051 بوداپست, مجارستان
وب سایت
تلفن
+36 1 327 3000

برنامه ها