توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ایده ایجاد KBTU متعلق به رئیس جمهور قزاقستان، نظربایف است که جلسات متعددی را با نمایندگان رسمی انگلیس بریتانیای شمالی و ایرلند شمالی برگزار کرده است. این رویداد به یادداشت تفاهم امضا شده توسط دو کشور در نوامبر 2000 منجر شد. تونی بلر، نخست وزیر بریتانیا و رئیس جمهور قزاقستان، نظیربایف، مدافعان این دانشگاه شدند.

این دانشگاه با توجه به تفاهم نامه بین وزارت آموزش و پرورش و علوم قزاقستان و انجمن فرهنگی بریتانیا مطابق با قطعنامه 1027 دولت قزاقستان در تاریخ 3 اوت 2001 تاسیس شد. کارآفرین نماینده قزاقستان دولت جمهوری قزاقستان است و موسسه مجاز وزارت آموزش و پرورش جمهوری قزاقستان است.

توسعه دانشگاه به طور فعال توسط دفتر ریاست جمهوری، وزارت آموزش و تحقیقات، وزارت انرژی و منابع معدنی، وزارت مالیه، آژانس برنامه ریزی استراتژیک ملی، سفارت قزاقستان در بریتانیا و بنیاد آموزش و پرورش استان بصره فعال بوده است. چهار نفر از این آژانس ها نماینده هیئت مدیره دانشگاه KBTU هستند. از طرف انگلستان، شریک KBTU سفارت انگلیس در قزاقستان است و شورای بریتانیا نماینده اصلی آن است. خدمات مشاوره توسط دانشگاه آبرده و دانشگاه رابرت گوردون، دانشگاه هریوت وات (ادینبورگ) و دانشگاه وستمینستر (لندن) در ابردین، شهر "شهر نفت" انگلستان ارائه شده است. همه این دانشگاه ها دوره های بازآموزی در زمینه های نفت و گاز و مدیریت بازرگانی را ارائه می دهند. علاوه بر این، آنها در زمینه آموزش صنعت نفت و گاز رهبران جهانی هستند.

  • توسعه و اجرای راه حل های نوآورانه در بخش های اقتصادی اولویتدار، تحقیقات علمی؛
  • به دست آوردن وضعیت رتبه بندی جهانی، دانشگاه تحقیقاتی بین المللی شناخته شده و شناخته شده؛
  • زیرساخت تظاهرات با علم، آموزش و صنعت یکپارچه؛
  • پیاده سازی سیاست های پرسنلی و بهبود مهارت های تجاری دانشکده ها و کارکنان؛
  • برنامه ریزی و بهبود سیستم های مدیریت کیفیت و سیاست های مبتنی بر اصول مدرن مدیریت؛
  • تضمین یک اتصال پایدار بین بخش های علمی، آموزشی، خلاق، تحقیقاتی و تولیدی دانشگاه. people, girls, women StockSnap / belchonock در جهان

ماموریت و استراتژی

مأموریت KBTU برای ارائه آموزش های کیفی به رهبران صنعتی و تجاری آینده و همچنین ترویج فن آوری های نوین و تحقیق در زمینه های پیشرفته و امیدوار کننده در زمینه علم به نفع منطقه و کل کشور است. چشم انداز استراتژیک دانشگاه، ارتقاء تجربه علمی، پیشرفت علمی و آرمان های رفاه دولتی برای حفظ موقعیت مسلم رهبری تکنولوژی و آموزش و پرورش در کسب و کار است.

چشم انداز استراتژیک این دانشگاه، ارتقاء تجربه علمی، پیشرفت علمی و آرمان های رفاه دولتی برای حفظ موقعیت مسلم رهبری فناوری و آموزش های تجاری است.

مأموریت و اهداف اصلی این دانشگاه ایجاد یک مرکز آموزش علمی با درجه بالایی از علم و پتانسیل آموزشی است، برای ایجاد یک مدرن مدرن و پایه تکنولوژیکی، برای توسعه آموزش حرفه ای دوگانه و تمرکز بر امور مالی، بخش انرژی، فناوری های پیشرفته و فن آوری اطلاعات و همچنین حرفه ای با کیفیت بالا با صنعت دریایی و توانایی های کسب و کار و شخصی.

برای دستیابی به این اهداف، اهداف استراتژیک زیر مشخص شده اند که منعکس کننده ماموریت و دیدگاه KBTU هستند:

  • ارائه خدمات آموزش عالی با توجه به استانداردهای آموزشی ملی و بین المللی؛
  • پیاده سازی فناوری آموزش بین المللی پیشرفته برای جذب دانش پژوهان و کارشناسان با تجربه حرفه ای غنی و کار خارجی؛

· توسعه و پیاده سازی راه حل های نوآورانه و تحقیقات علمی در بخش های اقتصادی اولویت؛

· به دست آوردن وضعیت رتبه بندی جهانی، دانشگاه تحقیقاتی بین المللی شناخته شده و شناخته شده است.

· زیرساخت تظاهراتی که علم، آموزش و صنعت را ادغام می کند؛

· اجرای سیاست های پرسنل و بهبود مهارت های تجاری دانشکده ها و کارکنان؛

· برنامه ریزی و بهبود سیستم های مدیریت کیفیت و سیاست های مبتنی بر اصول مدرن مدیریت؛

· اطمینان از اتصال پایدار بین بخش های علمی، آموزشی، خلاق، تحقیق و تولید.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دکترا(PhD)

Kazakh British Technical University (KBTU)

برنامه دکترا در مقطع کارشناسی ارشد ریاضی و مدل سازی کامپیوتری برای تحقیق مستقل و دفاع از پایاننامه دکترا در دانشگاه ایجاد شده است. در چارچوب دوره، دانشجویان دکتری روشهای ... [+]

برنامه دکترا در مقطع کارشناسی ارشد ریاضی و مدل سازی کامپیوتری برای تحقیق مستقل و دفاع از پایاننامه دکترا در دانشگاه ایجاد شده است. در چارچوب دوره، دانشجویان دکتری روشهای کلاسیک و مدرن ریاضیات را از قبیل روش تجزیه و تحلیل عملکردی، مدلهای ریاضی فرایندهای فیزیکی، دوره پیشرفته تر معادلات دیفرانسیل، به ویژه معادلات مشتق شده و غیره، مطالعه می کنند. علاوه بر این، دوره های محاسبات با کارایی بالا و مدل سازی کامپیوتری داده می شود. هیئت پایان نامه دفاع از پایان نامه های دکترای تخصصی در رشته ی "ریاضی و مدل سازی کامپیوتر" در دانشگاه ما کار می کند.... [-]

قزاقستان Almaty
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی