توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مدرسه بین المللی مدرسه (ISM) یک مدرک تخصصی و معتبر در زمینه کسب و کار در پاریس، فرانسه است که برنامه های آن در پنج قاره متفاوت است.

ما دانشجویان را به دیدگاه جهانی می دهیم که آنها باید به عنوان رهبران کسب و کار مدرن رشد کنند. ما این کار را با نگه داشتن کلاس های ما کوچک، انتخاب و متنوع فرهنگی و با ارائه برنامه ها در مراکز تجاری عمده در سراسر جهان انجام می دهیم.

IMBA ما رهبران کسب و کار جهانی را فردا می سازد، در حالی که DBA ما برای مدیران باتجربه است که می خواهند با چالش های رهبری ارشد در سطح بین المللی مقابله کنند. برای مدرسان ارشد اثبات شده، دکترای ما مهارت های آموزشی و تحقیقاتی مورد نیاز برای بازگشت به جامعه کسب و کار و ایجاد نسل بعدی رهبران را به عهده دارد.

ساخته شده در ارزش های جهانی

سازنده ما Jack Forget ISM را باز کرد تا مدل مدرسه کسب و کار سنتی را به چالش بکشد.

چشم انداز او یک مدرسه بیرونی بود که قهرمان نوآوری و روش های جدید تدریس بود. این یک موسسه واقعا جهانی با مشارکت در بازارهای نوظهور در سراسر جهان خواهد بود. دانش آموزان از همه قاره ها از استادان بالاترین سطح تحصیل می کنند و در حالی که تحصیل می کنند، یک شبکه حرفه ای ارزشمند ایجاد می کنند.

امروز ISM قدرت و چابکی این فلسفه پایه را حفظ می کند. در حال حاضر در پاریس مقر اصلی ما در حال حاضر موسسات شریک در نیویورک ، شانگهای ، دهلی نو ، سائو پائولو و کیپ تاون است . ما همچنان به دانش آموزان مهارت های طاقچه، چشم انداز جهانی و تماس های طول عمر نیاز داریم که به عنوان رهبران شکوفا شوند.

تمرین واقعی در جهان است

دانش آموزان ما بلندپرواز هستند آنها به سمت بالا حرکت می کنند. بنابراین در حالی که پایه جامد دانش نظری مهم است، بینش و تجربه عملی ضروری است.

ما استادان خود را برای هر دو مهارت تدریس و استعداد کسب و کار خود را انتخاب می کنیم. هنگامی که آنها در ISM نیستند، آنها می توانند در شرکت های پیشرو شرکت کنند، در مدارس کسب و کار برتر در سراسر جهان آموزش داده می شوند و بر روند کار تجاری بین المللی تأثیر می گذارند.

کلاس های کوچک و تعاملی ما امکان دسترسی نزدیک به تخصص اساتید ما را فراهم می کنند. و به این دلیل که دانش آموزان ما حرفه ای با تجربه خود هستند، آنها فرصت دارند تا بینش اصلی خود را به اشتراک بگذارند و آنچه در کلاس درس اتفاق می افتد اطلاع دهند.

ساخته شده برای مدیران کار

دانش آموزان ISM، مدیران سطح بالا هستند که برنامه های خواسته ای دارند. زمان آنها یک منبع ارزشمند است و آنها به مطالعات خود نیاز دارند تا به شغل و شیوه زندگی خود نزدیک شوند.

این نیاز به انعطاف پذیری همه چیزهایی را که پیشنهاد می دهیم القا می کند دانش آموزان می توانند دوره های چهره به چهره در پاریس را با استفاده از یادگیری الکترونیکی ترکیب و برنامه های خارج از کشور را در یکی از پنج نهاد شریک ما در سراسر جهان شرکت کنند.

ما همچنین به دانش آموزان اجازه می دهیم مطالعات خود را سفارشی و تمرکز خود را در مورد آنچه که بیشتر به حرفه شان مهم است. بسته که درجه آنها را انتخاب کنید، آنها می توانند عمومی را دنبال Pathway در مدیریت کسب و کار بین المللی، و یا تخصص در امور مالی، کارآفرینی و نوآوری، و یا آموزش عالی است.

یک شبکه حرفه ای ماندگار

برای دانش آموزان ما، مزایای تحصیل در ISM به مراتب فراتر از دوره فارغ التحصیلی است.

همکلاسی ها و استادانی که در طول زمان خود در مدرسه ملاقات می کنند، یک شبکه حرفه ای تمام وقت با ایده ها، پشتیبانی و فرصت هایی دارند که بخش های تجاری و مرزهای جغرافیایی را فراتر می گذارند.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:


ISM - International School of Management

دکترای ما توسعه مهارت های تحقیق و تدریس که شما نیاز دارید تا دیدگاه های جدید را ارتقا دهید و الهام بخش نسل بعدی رهبران کسب و کار شوید. این برنامه متخصصان کسب و کار با تجر ... [+]

دکترای خود در رشته مدیریت بازرگانی بین المللی

دکترای ما توسعه مهارت های تحقیق و تدریس که شما نیاز دارید تا دیدگاه های جدید را ارتقا دهید و الهام بخش نسل بعدی رهبران کسب و کار شوید.

ساختار انعطاف پذیر دکترا شما را قادر می سازد بدون ترک کار خود برای یک دوره طولانی مطالعه کنید. این دوره های چهره به چهره در پاریس با برنامه های ویژه در پنج نهاد شریک ما در سراسر جهان ترکیب می شود و به شما امکان می دهد تا از آموزش الکترونیکی تحت تقاضا استفاده کنید. این به شما آزادی را برای مطالعه در هر نقطه از جهان، در آن زمان که با شغل و شیوه زندگی شما مناسب است.... [-]

فرانسه Paris آمریکا New York آفریقای جنوبی Cape Town هندوستان New Delhi  + 4 بیشتر
اکتبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
4 - 7 سال ها
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
ISM - International School of Management

دکترا مدیریت بازرگانی (DBA) برای ایجاد رهبری لازم برای مقابله با چالش های مدیریت ارشد در سطح بین المللی طراحی شده است. آیا شما به دنبال درک عمیق تر از حرفه خود و یا به سا ... [+]

خودمختار DBA

آیا شما به دنبال درک عمیق تر از حرفه خود و یا به سادگی یک چالش شخصی جدید، DBA ما به شما می دهد پلت فرم برای گسترش دانش خود و ایجاد تفاوت در عمل کسب و کار بین المللی است.

دکترا مدیریت بازرگانی (DBA) برای ایجاد رهبری لازم برای مقابله با چالش های مدیریت ارشد در سطح بین المللی طراحی شده است. مدرک دکتری با مدرک مدیریت اجازه می دهد تا مدیران ارشد عمیق تر به تخصص خود، کمک به دانش حرفه ای خود و آماده شدن برای تجزیه و تحلیل پیچیده و تصمیم گیری مورد نیاز از مدیریت ارشد. این برنامه بر روی درک مدیریت به عنوان یک سیستم تأکید دارد؛ درک شده است که در سراسر سازمان ها، بخش ها و فرهنگ ها عمل می کند.... [-]

فرانسه Paris آمریکا New York آفریقای جنوبی Cape Town هندوستان New Delhi  + 4 بیشتر
اکتبر 2019
انگلیسی
پاره وقت
4 - 6 سال ها
پردیس دانشگاهی
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Welcome to ISM

ISM MBA Program

ISM DBA

ISM PhD

International School Of Management
Address
ISM Paris 17, boulevard Raspail
75007 Paris, Île-de-France, فرانسه
وب سایت
تلفن
+33 1 45 51 09 09
Address
ISM - International School of Management
Shanghai, Shanghai, چین
Address
ISM - International School of Management
São Paulo, State of São Paulo, برزیل
Address
101 astor place
New York, New York, آمریکا
Address
ISM - International School of Management
Cape Town, Western Cape, آفریقای جنوبی
Address
amity university campus
New Delhi, Delhi, هندوستان