Charles University Faculty of Science

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشکده علوم در سال 1920 به عنوان دانشکده پنجم دانشگاه چارلز تاسیس شد. این در حال حاضر دارای 29 ادارات، 3 موزه و یک باغ گیاه شناسی بزرگ است که در آن اداره مطالعات و امکانات برخی از دانش آموزان قرار دارد.

امروزه اعضای هیات علمی دانشگاهی و سازماندهی شده به چهار بخش تقسیم می شوند: بیولوژیکی، جغرافیایی، زمین شناسی و شیمیایی. علاوه بر این بخش ها، هیات علمی دارای متخصصین آموزشی و پژوهشی متشکل از موسسات بین رشته ای مانند موسسه مطالعات محیطی است. همه بخش های دانشکده در زمینه تدریس و تحقیق فعال هستند.

مأموریت اصلی دانشکده علوم، ایجاد مهارت های متخصص در زمینه زیست شناسی، شیمی، جغرافیا، زمین شناسی و دیگر زمینه های بین رشته ای است. تلاش علمی و پژوهشی آن برای حل مسائل کلیدی مرتبط با توسعه جامعه بشری است. بعضی از موارد اولویت درازمدت عبارتند از سلامت انسان، مطالعه عملکرد و پیش بینی توسعه اکوسیستم و بیوسفر و توسعه مواد سازگار با محیط زیست بر اساس استفاده از منابع تجدیدپذیر.

دانشکده علوم سه سطح آموزشی، کارشناسی، استاد و دکترا را ارائه می دهد. تمام برنامه های کارشناسی و کارشناسی شامل تدریس نظری و تمرین های عملی در آزمایشگاه ها می شوند و بعضی دوره ها مطالعات علمی علوم طبیعی را با آموزش معلمان در زمینه های انتخابی ترکیب می کنند. دوره های کارشناسی به بررسی مطالعات عمیق تر در برنامه های کارشناسی ارشد می پردازند. برنامه های کارشناسی ارشد برای کارشناسان موسسات علمی و پژوهشی، حرفه ای دولت، صنعت و بخش خصوصی، آموزش می دهد. فارغ التحصیلان دوره های کارشناسی ارشد با عنصر آموزش معلم واجد شرایط در مدارس متوسطه و مدارس متوسطه می باشند. برنامه های تحصیلات تکمیلی، کارکنان بسیار متخصص را برای فعالیت های علمی و پژوهشی آموزش می دهد.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید دکترا(PhD) » بازدید کنید دوره های کارشناسی(BScs) » بازدید کنید MScs »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دکترا(PhD)

برنامه ستاره دکترا

Campus تمام وقت September 2019 جمهوری چک Prague

STARS یک برنامه حمایت از دانشجویان دکترا با استعداد در دانشکده علوم، دانشگاه چارلز در پراگ است. هدف از این برنامه است که به ارائه آموزش عالی و درآمد کافی برای دانشجویان دکترا از دانشکده. [+]

ستاره ها برنامه حمایت از دانشجویان دکترا با استعداد در دانشکده علوم، دانشگاه چارلز در پراگ است. هدف از این برنامه است که به ارائه آموزش عالی و درآمد کافی برای دانشجویان دکترا از دانشکده. برنامه STARS می خواهد برای جذب بهترین دانشجویان از جمهوری چک و همچنین از خارج از کشور. دانشکده علوم، دانشگاه چارلز در پراگ، مرکز با کیفیت بالا پژوهش در علوم طبیعی است. دانشکده طول می کشد مراقبت در مورد آینده آن و به همین دلیل برنامه STARS متولد شد. بیا به پراگ و تبدیل شدن به آینده دانشکده ما!... [-]


ویدئو ها

Charles University in Prague

Study at Faculty of Science

تماس
آدرس محل سکونت
Faculty of Science
Charles University in Prague
Albertov 6

Prague, Prague, 128 43 CZ