توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه چارلز

دانشگاه چارلز، اولین دانشگاهی که در اروپای مرکزی تاسیس شد، توسط چارلز IV، پادشاه چک و امپراتور روم، در سال 1348 تأسیس شد. از همان ابتدا، دانشگاه چارلز به عنوان یک "studium generale" شناخته شد و پادشاه تمام مزایا را از آن بهره گرفت توسط دانشگاه های قدیمی دیگر. در حال حاضر دانشگاه چارلز دارای هفده دانشکده است که از آن چهارده نفر در پراگ قرار دارند و سه نفر دیگر در شهرهای مهم شهر هاداک کراولوی و Plzeň واقع شده اند.

دانشکده داروسازی

دانشکده داروسازی که محل آن در شهر هاداک کراولو است، با حکم حکومتی در سال 1969 تأسیس شد. این دانشکده داروسازی در سنت قدیمی و سابقه آموزش داروخانه در دانشگاه چارلز ادامه داده است.

داروسازی یک بخش پزشکی است که بر روی تحقیق، تولید، کنترل، عرضه و توزیع دارو و دارو تمرکز دارد. همچنین با اطالعات مربوط به داروها و توابع دارویی، سازمان ها، مدیریت توابع دارویی در سیستم خدمات بهداشتی (داروخانه اجتماعی) و با توسعه تاریخی شاخه در ارتباط است.

مطالعات پیش دانشگاهی

 • برنامه تحصیلی پنج ساله داروسازی به زبان انگلیسی آموزش داده شد
 • برنامه تحصیلی با دستورالعمل اتحادیه اروپا 2005/36 / EC مطابقت دارد
 • برنامه تحصیلی شامل دوره های اجباری، انتخابی و اختیاری می باشد.
 • زیست شناسی و شیمی بر اساس دو سال اول مطالعه است
 • افراد دارویی که از سال سوم مطالعه شروع می شوند
 • پایان نامه دیپلم و امتحان دولتی نهایی که به مدرک کارشناسی ارشد (مدرک معادل با کارشناسی ارشد و دکترای فارغ التحصیل دکتر Pharm.Dr)
 • امکان پیوستن به تیم های تحقیق عالی در دانشکده های ما در طول تحصیلات خود در طول تحصیل در مقطع کارشناسی
 • دانشجویان مقطع کارشناسی مجبورند در تمام سمینارهای ارائه شده در سوابق تحصیلی شرکت کنند. لازم است که در آموزش عملی (آزمایشگاهی) شرکت داشته باشید و در طول دوره تحصیل خود از طریق تدریس عملی (در داروخانه ها و سایر موسسات دارویی) کسب کنید. سطح دانش در افراد ثبت شده توسط آزمون ها بررسی می شود. دوره مطالعات با گذراندن امتحان نهایی کشور و با موفقیت دفاع از مقطع کارشناسی (پایان نامه دیپلم) است. در نهایت، فارغ التحصیل مدرک تحصیلی مدرک (مدرک معادل MSc) در مراسم فارغ التحصیلی است.

تحصیلات تکمیلی (دکتری)

فارغ التحصیل دوره های تحصیلی در زمینه داروخانه (یا برخی از رشته های مرتبط با آن مانند علوم پزشکی یا علوم طبیعی) که مدرک یا مقطع کارشناسی ارشد یا معادل آن را دریافت کرده است می تواند برای پذیرش در داخل چهار ساله دوره تحصیلات تکمیلی دکترا مطالعات دکترا شامل فعالیت علمی در یک پروژه تحقیقاتی انتخاب شده تحت نظارت معلمان متشکل از دانشکده داروسازی است. دوره کارشناسی ارشد مطالعات با گذراندن امتحانات در مباحث نظری مرتبط با پروژه تحقیق مناسب، با انتشار مقالات علمی در نشریات با عامل تاثیر گذار و با نوشتن و دفاع از پایان نامه دکترای پایان می یابد.

کمیته اعتباربخشی دولت جمهوری چک 11 فیلد را تأیید کرد که در آن امکان دریافت دکترا در دانشکده داروسازی وجود دارد:

 • شیمی بیوانفورماتیک
 • شیمی بیولوژیکی
 • داروخانه بالینی و اجتماعی
 • شیمی دارویی
 • تجزیه و تحلیل دارویی

سرادک کرولو

سرده کراولو، بزرگترین شهر در شرق بوهمیا، دارای حدود صد هزار نفر است. آن را در تقطیر رودخانه های Labe و Orlice در حدود 100 کیلومتری شرق پایتخت کشور، پراگ واقع شده است. این در میان قدیمی ترین شهرهای چک در اوایل سال 1225 ذکر شده است. در آغاز قرن چهاردهم، آن تبدیل به جایگاه و سلطنت ملکه های چک شد. به همین دلیل است که از آن زمان تا به حال نام معاصر - "قلعه ملکه" داشته است. شهر خود را در قرن بیست و یکم از لحاظ اقتصادی رشد داد، اما بعدا در جنگ سی ساله نابود شد. هسته تاریخی این شهر توسط چندین ساختمان بزرگ تشکیل شده است: کلیسای روح القدس که از آغاز قرن چهاردهم میلادی آغاز می شود، برج سفید که در اواخر قرن شانزده ساخته شده است و کلیسای یسوعیون باروسی اسقف مریم ویرجین با یک کلیسا که قدمت آن به نیمه دوم قرن 17 است. در اواخر قرن هجدهم، شهر تبدیل به قلعه دیرینه باروک شد. از سال 1884، شخصیت شهر به عنوان یک قلعه به تدریج تغییر یافت - شهر از شر غارنوردی خلاص شد و امکانات بیشتری برای توسعه آن در دسترس قرار گرفت. بین دو جنگ جهانی، شهر به مرکز معماری مدرن چکس تبدیل شد.

پس از جنگ جهانی دوم، هادس کراولو مرکز اداری و فرهنگی بوهمیا شرقی بود - با تئاتر، گالری ها، موزه ها، دانشکده ها و کالج ها. علاوه بر دانشکده داروسازی نیز صندلی دانشکده پزشکی دانشگاه چارلز است؛ آکادمی پزشکی نظامی؛ و دانشگاه مستقل Pedagogy. حدود 4000 دانشجو در هر سال در این شهر در این شهر شرکت می کنند.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی
کشور چک

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دکترا(PhD)

Charles University Faculty of Pharmacy

روش کنونی ابزاری مورد استفاده در تجزیه و تحلیل کمی و کیفی، روش های جداسازی، فرآوری مواد بیولوژیکی. ... [+]

بورس تحصیلی

100.000 Kč این تعداد با تبدیل ارز به صورت خودکار با استفاده از نرخ ارز برای EUR محاسبه شد: 27.055

شرح آزمون ورودی و معیارهای ارزیابی

محتوای آزمون ورودی

روش کنونی ابزاری مورد استفاده در تجزیه و تحلیل کمی و کیفی، روش های جداسازی، فرآوری مواد بیولوژیکی.

شرایط اضافی برای پاداش (عمل)

موفقیت مطالعات (درجه) دانشگاه در bioanalytics بهداشت و درمان، داروخانه و یا رشته مرتبط به پایان رسید. پایان نامه دیپلم با تمرکز تحلیلی. تجربه در آزمایشگاه bioanalytical.... [-]

جمهوری چک Hradec Kralove
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Charles University Faculty of Pharmacy

برنامه دکترا در شیمی Bioorganic شامل هر دو کار آزمایشی و دوره های نظری در شیمی آلی و بیولوژیکی می شود. این برنامه تاکید خاصی بر دانش و مهارت های عملی در سطح عالی در سنتز ... [+]

برنامه دکترا در شیمی Bioorganic شامل هر دو کار آزمایشی و دوره های نظری در شیمی آلی و بیولوژیکی می شود. این برنامه تاکید خاصی بر دانش و مهارت های عملی در سطح عالی در سنتز آلی، روش های فیزیکی شیمی آلی، کشف ساختار، و مدل سازی مولکولی متمرکز بر ارتباطات ساختاری-کمی کمی دارد. فارغ التحصیلان در شیمی آلی بسیار متخصص هستند و متمرکز بر طراحی و ترکیب ترکیبات فعال بیولوژیکی هستند. آنها به خوبی برای انجام تحقیقات و توسعه در شیمی و داروسازی، از جمله طراحی و ساخت مواد مخدر، حمل و نقل و مواد کمکی دارویی، واجد شرایط هستند.... [-]

جمهوری چک Hradec Kralove
اکتبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Charles University in Prague