Charles University Second Faculty of Medicine

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانش آموزان را انتخاب کنید دانشکده دوم برای تحقیق و آموزش برتری خود را استثنایی، به دلیل یک سنت افتخار دوستی و وحدت میان استادان، دانش آموزان و کارکنان اداری و تجربه دانش آموز منحصر به فرد که ما ارائه می دهیم. تعهد ما به آماده حرفه ای موفق در مراقبت های پزشکی اولیه و یا مبتنی بر بیمارستان می سازد دانشکده ما یک انتخاب فوق العاده برای مطالعات خود را.

پژوهش و آموزش عالی

در دانشکده دوم شما را از تماس روزانه با دانشمندان مشهور بین المللی و همچنین رهبران پژوهش در بسیاری از زمینه های پزشکی در جمهوری چک بهره مند شوند. ما به خصوص در پژوهش در زمینه های ژنتیک انسانی و ژنتیک، سرطان دوران کودکی و هماتولوژی، oncogynaecology، علوم اعصاب و اطفال تمرکز می کنند. ما به طور منظم نتایج ما در بهترین مجلات علمی بین المللی منتشر می شود. بسیاری از کارکنان و دکترا دانشگاهی ما برندگان از جوایز و ملی یا بین المللی هستند، و متخصصان به رسمیت شناخته شده ما برای نمایندگی ورزشی ملی اهمیت می دهند. همه از این شما فراهم می کند با بهترین فرصت تبدیل شدن به یک حرفه ای برجسته مراقبت های بهداشتی.

تجربه از بزرگترین بیمارستان دانشگاه در کشور

دانش آموزان از آموزش عملی خود را در بیمارستان دانشگاه Motol، پایه بالینی دانشکده پزشکی دوم و یکی از بزرگترین و پیشرفته ترین بیمارستان در مرکز اروپا صرف. بیمارستان دانشگاه Motol در تمام زمینه های پزشکی برای ساکنان پراگ و کل جمهوری چک فراهم می کند مراقبت. مشهور است برای درمان آن از بیماران VIP برجسته، از جمله رئیس جمهور چک است. از آن است که تعداد کل حدود 2 300 تخت بود که 690 در بخش اطفال، در حالی که بخش بزرگسالان است 1 230 تخت. در سال، بیش از 70 000 بیماران در بیمارستان بستری شده و بیش از 750 000 بیمار سرپایی درمان می شوند. در مجموع 3 000 کادر پزشکی به کار می شوند، از جمله 800 پزشک. همه گروه ها کودکان بسیار تخصصی، با برخی از خدمات پزشکی در جمهوری چک (انکولوژی، همودیالیز، Epileptology، و غیره) منحصر به فرد است.

آموزش عملی دانش آموزان نیز می گیرد در بیمارستان Bulovce Na و دانشگاه نظامی بیمارستان پراگ.

اطفال - منحصر به فرد ما پاداش اضافه شده به آموزش و پرورش استاندارد

دانشکده دوم پزشکی تاریخی ادامه دانشکده طب اطفال. اگر چه آن را فراهم می کند آموزش پزشکی عمومی و فارغ التحصیلان آن موفق به عنوان داخلی و همچنین پزشکان متخصص اطفال (یا متخصصان در رشته های دیگر) است، برنامه درسی یک دامنه گسترده ای از اطفال را حفظ کرده است. در مقایسه با دیگر دانشکده ها، دانش آموزان می توانند با تخصص های کودکان، مانند مغز و اعصاب، هماتولوژی، انکولوژی، روانپزشکی، ارتوپدی، قلب و عروق، دهان پزشکی، در میان دیگران آشنا شوند.

دولت از هنر، آموزش و یادگیری محیط زیست

به عنوان یک دانشجو، شما از امکانات آزمایشگاهی مجهز و از لحاظ فنی پیشرفته و ابزار های تحقیقاتی پیشرفته بهره مند شوند. ساختمان جدید (به نام 'Žížala' - 'کرم خاکی') دولت از هنر، آموزش و پژوهش امکانات فراهم می کند. همه موضوعات نظری، بالینی و بالینی با استفاده قابل توجهی از تکنیک های صوتی و تصویری و کامپیوتر تا به تاریخ تدریس می شود.

امکانات عالی و خدمات

ما در تلاش برای شما را با تمام خدمات و کارکنان حمایت شما برای یک تجربه یادگیری و زندگی بزرگ نیاز دارند. عنوان دانش آموزان، شما را در اختیار اتاق های سخنرانی خود را با امکانات رایانه اجازه می دهد دسترسی به پایگاه داده های شبکه کتابشناسی، کتابخانه با زبان خارجی ادبیات و آرامش مناطق، یک اتاق قهوه و باشگاه دانش آموز مواجه نگردند. هماهنگ کننده دانشجویان بین المللی ما همیشه آماده است برای پاسخ به تمام سوالات خود را، برای نیازهای شما مراقبت و کمک به شما برای حل مشکلات دانش آموز زندگی روزمره است.

رویکرد فردی و محیط خانوادگی

دانشکده دوم در میان دانشکده های کوچکتر قرار گرفت. سخنرانان مطلوب در مقابل دانش آموزان 1: 2 نسبت (در برنامه انگلیسی) و یک رویکرد فردی بالا بردن کیفیت آموزش، دانش آموزان را قادر به احساس کاملا در خانه در دانشکده. به عنوان یک دانشجوی بین المللی، شما باید استفاده از دانستن اساسا تمام همکاران خود را، بنابراین شما می توانید بر روی دوستی و پشتیبانی در گروه تکیه می کنند.

رسمیت شناختن بین المللی گسترده ای

درجه اعطا شده توسط دانشکده دوم پزشکی به طور کامل در تمام کشورهای عضو اتحادیه اروپا و در ایالات متحده آمریکا در سطح فدرال به رسمیت شناخته. (برای کسب اطلاعات در روند صدور مجوز به عمل دارو، لازم است به تماس بدن حرفه ای از کشور مربوطه است.)

مطالعه و آموزش فرصتهای جهانی

به عنوان یک دانشجوی دانشکده دوم، شما می توانید از طیف گسترده ای از برنامه های تبادل مطالعه و کارآموزی در خارج از کشور را انتخاب نمایید. شما می توانید یک ترم یا کل سال تحصیلی در برخی از دانشگاه های همکار ما در اروپا و سراسر جهان صرف؛ تحت کارآموزی عملی در بیمارستان ها و مؤسسات درمان های پزشکی در سراسر جهان (خوانده شده در مورد تجارب دانشجویان ما ')؛ و یا شرکت در ماموریت های پزشکی بشردوستانه است.

اتاق را برای توسعه تواناییهای فرد

اگر شما را دوست صرفا حضور در سخنرانی نیست، اما می خواهم برای اثبات استعدادهای خود را، شما ممکن است مجاز به شرکت در آموزش دانش آموزان همکار جوانتر است. از سال دوم خود را، شما می توانید به عنوان یک نشان پزشکی در کلاس های آناتومی و بافت شناسی مفید، به عنوان شما نزدیک در سن و حرفه ای به دانش آموزان دیگر است و می تواند مشکلات و نیازهای خود را درک کنید.

ارتباطات حمل و نقل عالی

مرکز پراگ طی 15 دقیقه با مترو است. خروج ایستگاه مترو منجر به طور مستقیم به ورودی دانشکده.

دانشجویان قانع و فارغ التحصیلان موفق

با توجه به ارزیابی خود را از تدریس در دانشکده دوم پزشکی، دانشجویان قانع در بلند مدت هستند و فارغ التحصیلان انجام موفقیت در چک و بازار کار بین المللی است.

زندگی دانشجویی، سرگرمی و فرهنگ

دانشکده تضمین یک فضای دلپذیر و روابط خوب در میان دانش آموزان و کارکنان آن است. جوامع دانش آموز ما در تلاش برای بهبود زندگی دانش آموز با حوادث متعدد فوق، کنسرت موسیقی کلاسیک و محبوب، نمایشگاه های هنری و مسابقات ورزشی، از جمله یک حزب تابستان سنتی در یک کشتی بخار. هفته فرشنرس در آغاز سال یک فرصت ارزشمند برای پاسخگویی به دانشجویان خود را دریافت و به پراگ و همچنین جمهوری چک است.

جوامع فعال و اصلی دانش آموز

به عنوان یک عضو از برخی از جوامع دانشجویی، شما به طور فعال می تواند در تمام این فعالیت ها شرکت می کنند. علاوه بر شرکت در رویدادهای سازماندهی، شما می توانید خلاقیت خود را به عنوان یک خبرنگار و یا عکاس با Motolák توسعه؛ کمک در مدیریت کارآموزی عملی خارج از کشور با فدراسیون بین المللی انجمن دانشجویان پزشکی جمهوری چک (IFMSA)؛ و یا شرکت در جامعه دانشجویان بین المللی از طریق انجمن دانشجویان پزشکی بین المللی (اهداف).

راحتی از اسناد الکترونیکی

برای شما برای جلوگیری از کاغذ بازی های غیر ضروری، ما اجرای بسیاری از برنامه های الکترونیکی از جمله برنامه های مطالعه، ثبت نام آزمون، ارزیابی از آموزش و منابع آموزش الکترونیکی.

ورزشی و تناسب اندام

به عنوان یک دانش آموز، شما این فرصت را به شرکت در انواع تمام طول سال دوره ورزشی، و همچنین به عنوان تابستان و زمستان از دوره ها. مرکز ورزشی دانشگاه مدرن در Hostivař امکانات بسیار عالی برای آب ایروبیک، دو و میدانی، بسکتبال، سالن، قایقرانی، شنا، بدن سازی، سافت بال، والیبال، گلف، اسکواش و کوهنوردی. شما می توانید در قایقرانی، اسکی و دوره های دوچرخه سواری و همچنین دوره در کنار دریا برگزار شد.

سالن های دانشجویی قابل دسترس و مقرون به صرفه

پراگ یک مکان فوق العاده برای زندگی است و سالن های دانشجویی دانشگاه چارلز محل اقامت در سراسر شهرستان واقع شده است. اکثر دانش آموزان ما در Kajetánka هال، واقع در نزدیکی صومعه Břevnov و یک پارک زیبا، تنها هشت دقیقه با اتوبوس از اعضای هیات علمی و همچنین در راه رفتن فاصله باقی بماند. Komenského هال و Hvězda سالن نیز در میان دانشجویان بین المللی محبوب است.

مکان ها

پراگ

Address
Charles University in Prague
2nd Faculty of Medicine
V Úvalu 84
150 06 Praha 5 - Motol

پراگ, پراگ, جمهوری چک

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: