Charles University Faculty of Law

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشکده حقوق دانشگاه چارلز در سال 1348 به عنوان یکی از چهار دانشکده از دانشگاه چارلز تازه تاسیس تشکیل شد.

در حال حاضر، با بیش از 4500 دانش آموزان، دانشکده حقوق بزرگترین دانشکده حقوق معتبر در جمهوری چک است. از آن است که برنامه کارشناسی ارشد کاملا معتبر تدریس در چک. یک برنامه دکتری را می توان یا در چک یا انگلیسی زبان قرار گرفته است. دانشکده همچنین دوره های LLM زبان انگلیسی تدریس می کند.

بسیاری از فارغ التحصیلان دانشکده حقوق و موقعیت های برجسته در سیستم قضایی، در دولت مرکزی و محلی، در وزارت امور خارجه، در خدمات عمومی و همچنین در عمل حقوقی خصوصی و شرکت های خصوصی.

ساختمان دانشکده حقوق یک اثر تاریخی از معماری مدرن است. این توسط معمار چک لادیسلاو Machon (1888-1973)، یک نماینده از کلاسیک مدرن و کارکردگرایی ساخته شده است. ساخت و ساز ما بین سال های 1926 و 1929 مطابق با طراحی توسعه از سال 1914 ساخته شده توسط ژان Kotera (1871-1923)، معمار از اهمیت بین المللی، که از چهره های پیشرو معماری مدرن چک انجام شد. داخل ساختمان کار خود Machon است.

نقاط عطف تاریخی مطالعات حقوقی در پراگ

1347-1348

دانشگاه چارلز تاسیس شد. آن از چهار دانشکده ساخته شده بود - دانشکده هنر، پزشکی، حقوق و الهیات است. در دانشکده حقوق موضوع پیشرو قانون کانن بود. از زمان آغاز اختلافات دانشگاه چارلز می تواند بین دانشکده حقوق از یک سو و باقی مانده سه دانشکده از سوی دیگر دیده می شود. آنها به طور عمده در قوانین از دولت و کنترل دانشگاه مخالف بودند.

1372

یک درگیری باز بین دانشکده حقوق و سه دانشکده دیگر منجر به تشکیل یک دانشگاه مستقل از وکلا (به عنوان مثال دانشگاه Canonists) که، به ویژه در 20 سال اول از وجود آن، یک موسسه برجسته ای از شهرت بین المللی بود. تلاطم در نوبه خود از قرن 14 و 15 و نگرش متفاوت نسبت به تلاش اصلاح برخی از مقامات کلیسای کاتولیک، به نقطه اوج درگیری بین دو دانشگاه پراگ و در نتیجه به کاهش از دانشگاه قانون که در نهایت به پایان آن در آمد سال 1419.

1654

ایجاد کارل فردیناند دانشگاه (از طریق ادغام کالج یسوعیون و برقراری دوباره از Universitatis Carolinae در سال 1638) تحولات جدید در آموزش قانونی آغاز می شود. علاوه بر این قانون کانن، شاخه جدیدی از قانون طبیعی شروع به شکل گرفتن.

1754

طول مطالعات حقوقی به پنج سال تمدید شد، و به تدریج، موضوعات و صندلی جدید پدید آمده (به عنوان مثال قانون طبیعی، قانون مجازات، قانون دولت).

1792

موقعیت استاد فوق العاده از قانون دولت چک تاسیس شد.

1802

در دوره روشنگری، خودکامگی سلطنت ماریا ترزیا و ژوزف دوم به تدریج کاهش یافته ماهیت شرکت های بزرگ از دانشگاه و دانشکده خود را، و در نهایت به معرفی یک دفتر جدید از مدیر مطالعات به عنوان ابزار کنترل بوروکراتیک بر آموزش به رهبری و دوران گذار به مطالعات علمی تحت کنترل دولت. دانشکده ها و دانشگاه ها به نهادهای آموزشی دولتی خدمت در درجه اول به آموزش مقامات دولتی و خدمات عمومی آینده تبدیل شدند. مطالعات چهار ساله قانون را به عنوان مطالعات یک موضوع حقوقی و سیاسی تعریف شد.

1810

این مسئله از عمومی قانون مدنی اتریش تاثیر کلیدی بر مطالعات حقوقی با آوردن در مورد یک تغییر نسبت به آموزش قانون مثبت در پراگ، و همچنین در مکان های دیگر ساخته شده است.

1848

رویدادهای انقلابی دوره به درجه خاصی از آرامش در اشکال کنترل دولت بر دانشگاه منجر شد. به تدریج جایگاه خود را به عنوان یک بدن شرکت های بزرگ بازسازی شد و مطالعات حقوقی به عنوان مطالعات قانون و تئوری دولت تعریف شده است.

1849-1856

اصلاح مطالعات حقوقی توسط Leo تون-هوهناشتاین، وزیر "فرقه و آموزش و پرورش" به اجرا گذاشته شد. این در ذات) تقریب از دانشکده حقوق در اتریش و کسانی که در آلمان که منجر به تماس های متعدد در جهان علمی و همچنین تاثیر سودمند از اثباتگرایی قانونی از آلمان بود، و ب) معرفی یک برنامه جدید مطالعات که آموزش به دو بلوک تقسیم می شوند: تاریخی (از جمله قانون روم)، و قانون مثبت است.

1866

تقاضا برای آموزش موازی در کنار چک زبان آلمانی مطرح شد. در 1870s در حال حاضر در حال وقوع در سخنرانی چک وجود دارد و دانشکده در امتداد خطوط زبان تقسیم شد.

1882

تقسیم کارل فردیناند دانشگاه به دانشگاه ها چک و آلمان به اجرا در آمد. دوره بین 1882 و 1918 دوران پیشگام در تاریخ علوم حقوقی چک، که در ایجاد یک چکسلواکی مستقل به اوج خود رسید بود.

1918

تشکیل یک دولت چکسلواکی مستقل در مورد یک بعد جدید در توسعه دانشکده حقوق، که به عنوان آورده یک مرکز تحقیقاتی به تدوین و وحدت نظام حقوقی در دولت جدید کمک کرده است.

1931

ساختمان جدید دانشکده حقوق در خاکریزی رودخانه مولداو در مرکز پراگ افتتاح شد. این توسط معمار شناخته شده جهانی برجسته Kotěra طراحی و ساخته شده توسط معمار همکارش Machoň شد.

مکان ها

پراگ

Address
Právnická fakulta Univerzity Karlovy v Praze

nám. Curieových 7
116 40 Praha 1
Czech Republic

پراگ, پراگ, جمهوری چک

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: