Charles University First Faculty of Medicine

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه چارلز در پراگ، دانشکده نخست پزشکی: پژوهش علمی است در مورد تغییر

دانشکده نخست پزشکی با تقریبا 1 200 نفر پرسنل و 3 400 دانش آموز نشان دهنده بزرگترین دانشکده پزشکی در جمهوری چک. این بخشی جدایی ناپذیر از دانشگاه چارلز در پراگ از پایه و اساس آن توسط پادشاه بوهمیا و امپراتور امپراتوری مقدس روم چارلز چهارم در سال 1348 است. به این ترتیب، آن را نیز از قدیمی ترین دانشکده پزشکی در اروپا مرکزی.

با این حال، نه فقط تاریخ با شکوه و معیارهای کمی قابل توجه خواهد بود که به اندازه کافی به این نهاد موفق و رقابتی است. باید ایده ها، مردم، ظرفیت ها و مدیریت، که در نهایت مسئول آینده، سود و سرویس هر نهاد خواهد شد. برای به انجام رساندن ماموریت ما، و به بازتاب نه تنها قدرت و نشاط از برنامه های تحقیقاتی دانشکده، بلکه موقعیت ملی ما و آرمان بین المللی، ما تأیید اهداف زیر است:

به عنصر پویایی نظام آموزشی پزشکی اروپا برای اجرای پیشرو تحقیقات زیست پزشکی در چارچوب گسترده تر از حوزه پژوهش اروپا به عنوان یک عضو با ارزش از جامعه محلی شناخته شده است.

در این زمینه:

ما در اینجا به آموزش حرفه ای پزشکی از آینده: ما با ارائه کارشناسی، کارشناسی ارشد و برنامه های حرفه ای با بالاترین کیفیت دانشگاهی، تدریس یا در چک و یا زبان های انگلیسی، به دنبال بورس تحصیلی بین المللی قابل توجه است. برتری علمی، تحریک خلاقیت و کنجکاوی فکری ارزش بسیار رتبه بندی در ارزیابی درونی دوره ای کارکنان آموزش ما هستند. دانشکده را تشویق می کند و پشتیبانی از کارآموزان تحقیقات برجسته و برنامه های آموزشی پژوهش.

ما برای استعدادهای دنبال: دانش آموزان ما از سراسر اروپا، امریکا، آسیا و آفریقا و برنامه های آموزشی ما استخدام به طور منظم در اروپا و ایالات متحده آمریکا معتبر.

علم آینده همه ما است: دانشکده به شدت در زیرساخت های سرمایه گذاری می. آزمایشگاه های ما را به استفاده از تقریبا تمام فن آوری های دولت از هنر، که در دست کارکنان مشتاق با تجربه بین المللی و شهرت هستند. بودجه تولید شده توسط فعالیت های علمی به تازگی نماینده اکثریت بودجه دانشکده.

تغییر تصویر از اروپا مشترک ما: دانشکده خود را از "در نقطه" گفت و گو از محققان و پزشکان سود می برد. تیم های تحقیقاتی ما در پروژه های تحقیقاتی ملی چند تاکید بر همکاری بین علوم پایه و بالینی همراه با محققان در رشته های دیگر از نهادهای بهخارج از درگیر،. نکته مهم، تعامل ما در تیم های بین المللی و پروژه های اتحادیه اروپا به شدت افزایش می دهد.

عطف دانشمندان به کارآفرینان: نتایج ما نشان دادن تعهد برجسته به تحقیقات پایه، بالینی و اعمال می شود. رهبری دانشکده همراه با مدیریت دانشگاه ایجاد روش استاندارد انتقال فناوری و WIN-WIN رابط دانشگاه و صنعت در انطباق با قوانین اروپا موجود است.

فراتر از R & D مرزهای جامعه: کارشناسان دانشکده به طور منظم در ترویج علم در میان جامعه و از طرف خود درگیر آنها آگاهی بهداشت عمومی حمایت می کنند. در همکاری با روزنامه نگاران و رسانه ها، پزشکان و محققان ما در مشکلات عمده پزشکی عمومی تمرکز، بلکه به گسترش حقایق اساسی علمی، توضیح دهید که چگونه آثار علم و توسعه کمک کند. چشم انداز ما این است برای کمک به ساختن جامعه مبتنی بر دانش در معنای وسیع تری.

دانشکده

دانشکده نخست پزشکی یکی از تأسیس چهار دانشکده از دانشگاه چارلز در پراگ است. دانشکده نخست پزشکی در سال 1348 رتبه در میان پانزده قدیمی ترین دانشکده های پزشکی در جهان تاسیس شد.

آموزش و پژوهش در دانشکده ما پوشش تقریبا تمام طیف پزشکی و بهداشت حرفه از طیف گسترده ای از علوم پایه از طریق تخصص بالینی. برخی از رشته های منحصر به فرد به مدرسه ما در سطح ملی است. ما آماده پزشکان آینده، دانشمندان و متخصصان سلامت در مد مدرن و پسند. از آنجا که ما نه تنها یک آموزش است، اما همچنین یک موسسه تحقیقاتی، ما به آموزش و پرورش را یافته و تکنولوژی مدرن است.

آموزش و پرورش دانشگاه در دانشکده نخست پزشکی چندین برنامه تحصیلی مختلف فراهم می کند. بیشترین تعداد دانش آموزان یک برنامه شش ساله پزشکی عمومی (که منجر به یک درجه MD)، یا یک برنامه پنج ساله دندانپزشکی (با درجه DMD) تعقیب می کند.

این دو برنامه بالینی هر دو زبان انگلیسی و چک زبان ارائه شده است. هستند سه نفر دیگر به چهار سال مقطع کارشناسی در حرفه بهداشت (به عنوان مثال پرستاری و تخصص های دیگر)، بعضی ها با گزینه کارشناسی ارشد، تنها در زبان چک به تاریخ ارائه شده وجود دارد. همچنین یک برنامه دکترا پر جنب و جوش با تخصص های ارائه شده در زبان انگلیسی وجود دارد. ما همچنین پزشکان برای امتحانات هیئت مدیره خود را آماده کند. همچنین مهم است که توجه داشته باشید که برنامه های مختلف مبتنی بر هزینه برای دانشجویان کارشناسی ارشد وجود دارد. امکانات آموزشی ما مدرن و راحت، از سالن و اتاق های سمینار از طریق آزمایشگاه ها، اتاق مطالعه و اتاق کامپیوتر می باشد. ترین امکانات آموزشی در ساختمان های تاریخی در مرکز پراگ، واقع در نزدیکی کارلووو náměstí، IP پائولف و Albertov. با برخی از چرخش بالینی در بیمارستان Motol، بیمارستان Thomayer، بیمارستان سدیم Bulovce و بیمارستان نظامی عمومی، بالینی (عملی) آموزش بیشتر در بیمارستان دانشگاه عمومی رخ می دهد.

فارغ التحصیلان ما به آسانی پیدا کردن کار در جمهوری چک و بقیه جهان است. 99،7 درصد از 640 فارغ التحصیلان (بین سال های 1997 و 2015) قرار دادن ظرف 6 ماه از فارغ التحصیلی در بر داشت.

مکان ها

پراگ

Address
Charles University in Prague, First Faculty of Medicine
Kateřinská 32
121 08 Prague 2
Czech Republic

پراگ, پراگ, جمهوری چک

برنامه ها