توضیحات رسمی را مطالعه کنید

"از آغاز مطالعات من، من آن را ساخته شده اصل که هر زمان که یک نظر درست تر پیدا کنم، بلافاصله خود، نظر کمتر درست من را رها و شادی در آغوش نظر است که موجه تر، دانستن است که همه ما می دانیم صرفا یک قطعه بی نهایت کوچک از آنچه که ما نمی دانیم. "یان هوس، فیلسوف و کلیسای اصلاح طلب، فارغ التحصیل از دانشکده هنر دانشکده هنر دانشگاه چارلز در حال حاضر یکی از بزرگترین و مهم ترین تحقیق و موسسات آموزشی در هنر و علوم انسانی در اروپا مرکزی. قدیمی ترین دانشگاه در مرکز اروپا شرق فرانسه و شمال - دانشکده در سال 1348 توسط پادشاه چک و بعد امپراتور مقدس روم چارلز چهارم که آن را به عنوان یکی از چهار دانشکده از دانشگاه پراگ تاسیس، بعد از دانشگاه او چارلز به نام تاسیس شد کوه های آلپ. از آن زمان، بوده است مرکز فرهنگی آن سرزمین چک: فارغ التحصیلان این دانشکده، اعمال و ایده های خود را، به شکل دادن است جامعه و فرهنگ چک و در لحظات حساس از تاریخ چک، دانشکده هنر همواره در است قلب از حوادث.

با نزدیک به 1000 نفر کارکنان، بیش از 9000 دانش آموزان و جمعیت دانشجویی بین المللی رو به رشد تقریبا 1000 دانش آموز از سراسر جهان، دانشکده هنر یک محیط آکادمیک پر جنب و جوش و متنوع است. با تشکر از سیستم انعطاف پذیر از بیش از 700 ترکیبی از درجه دو موضوع، BA و درجه کارشناسی ارشد اجازه می دهد تا دانش آموزان به تمرکز بر روی دو موضوع به همان اندازه که سازگاری خود را افزایش می دهد و آنها را فراهم می کند با فرصت های بیشتر برای حرفه آینده خود است. سطح پذیرش تنها 27 درصد است که یک پیش نیاز برای یک رویکرد فردی بیشتر، لازم است اگر علوم انسانی آموزش داده می شود و مورد مطالعه قرار جدی است.

دانشجویان و محققان به کار در بیش از هفتاد نفر به دانشکده هنر آمده - یک عدد بزرگتر از اکثر موسسات مشابه در جهان می تواند ارائه دهد. دانشگاه چارلز به عنوان مثل در میان صفوف بالای 2 دانشگاه درصد در جهان و دانشکده خود را در میان 200 دانشگاه برای اولین بار در جهان در تعدادی از دانشکده disciplines.The جذب دانش آموزان با استعداد ترین از جمهوری چک و تعداد برنامه های کاربردی برای لیسانس، فوق لیسانس و دکترا به مقدار 10،000 هر سال است.

محدوده قابل ملاحظه ای گسترده ای از رشته در دانشکده هنر شامل فلسفه و مطالعات دینی؛ تاریخ و باستان شناسی؛ روانشناسی؛ جامعه شناسی و علوم سیاسی؛ تئاتر، فیلم و موسیقی و مطالعات تعدادی از برنامه های زبانشناسانه که ترکیب مطالعه دقیق از یک زبان و دوره های داده شده در پس زمینه های ادبی، تاریخی و فرهنگی مرتبط. دانشکده ارائه می دهد دوره در بیش از یک صد زبان، مرده و زنده، مانند فرانسه، اکدی، عربی، ارمنی، اوستایی، آذربایجان، باسک، بنگالی، بلغاری، چک (همچنین درجه خاص برای خارجی ها و برای ناشنوایان)، کاتالان، کلیسای اسلاوی، چینی، کرواتی، دانمارکی، هلندی، انگلیسی، Eblaite، مصر، فنلاندی، فرانسوی، آلمانی باستان، گوتیک، یونانی (باستانی و مدرن)، عبری (عهد عتیق و مدرن)، هندی، هیتی، مجارستانی، ایرلندی، ایسلندی ، ایتالیایی، ژاپنی، کره ای، لاتین، لیتوانی، لتونی، Lusatian صربی، مقدونی، مغولی، نروژی، قدیمی نورس، قدیمی ایرلندی، فارسی، لهستانی، پرتغالی، رومانیایی، روسی، سانسکریت، اسلواکی، اسلوونیایی، صربی، اسپانیایی، سوئدی، تامیل، تخاری، تبت، ترکی، اوگاریتی، اوکراینی، ییدیش و ویتنامی.

که نشان دهنده کیفیت هر دو از تحقیق و سطح تدریس خصوصی - خروجی پژوهشی دانشکده، اندازه گیری در تعداد جزوه و مقالات و مقالات، بزرگتر از هر نهاد دیگر در علوم انسانی در جمهوری چک است. هر سال، دانشکده میزبان تعدادی از کنفرانس های بین المللی و رویدادهای فرهنگی عمومی - نمایشگاه، کنسرت، سخنرانی ها، بحث های عمومی. در چند سال گذشته، دانشکده هنر انتشارات جوایز معتبر به دست آورده است و در حال حاضر با بزرگترین ناشران دانشگاهی در کشور های رقیب.

آیا می دانید که ...

... گروه مطالعات مصر مشغول به کار در مصر برای پنجاه سال گذشته بوده است و اکتشافات قابل توجهی داشته است؟ کشف مقبره ای از ملکه مصر ناشناخته در ابو صیر در پاییز 2014 یکی از 10 بزرگترین یافته های باستان شناسی در سال 2014 انتخاب شد.

... در سال 2014، استاد به Tomáš Halík جایزه معتبر تمپلتون اهدا شد، با توجه به افرادی که "ساخته شده سهم استثنایی به تایید بعد معنوی زندگی"؟

... پروفسور مارتین Hilský کامل از آثار ویلیام شکسپیر به چک ترجمه؟

تاریخچه

دانشکده هنر قدیمی ترین موسسه آموزش عالی در مرکز اروپا - - 7 آوریل 1348 توسط موضوع منشور بنیاد به عنوان یکی از چهار دانشکده اصلی دانشگاه چارلز تاسیس شد. چارلز چهارم، در تعقیب سیاست های دولت و سلسله خود، تلاش برای ایجاد پادشاهی بوهم به عنوان مرکز امپراتوری مقدس روم. طرح خود را به تمرکز محققان از خانه و خارج از کشور در پراگ، که شهرستان های مسکونی او شد، و در نتیجه تقویت پایه قدرت خود بود. در دوران قبل از Hussite، دو سوم از تمام دانش آموزان از دانشگاه دانش آموزان از دانشکده هنری که در آن آنها دانش مورد نیاز قادر به تحصیل در سه دانشکده دیگر (الهیات، پزشکی، حقوق) به دست آورد. یکی از امتیازات توسط دانشکده حق مشورت مدرک کارشناسی ارشد و دکترا که حامل خود را تحت عنوان به تدریس در هر دانشگاه اروپا بود.

در طول دو قرن پس از جنگ Hussite، دانشکده علوم انسانی قلب طیف دانشگاه بود. از قرن هفدهم آن دانشکده فلسفی نامیده می شد. از آغاز تا اواسط قرن نوزدهم، آن را به عنوان یک دانشکده که برنامه ای برای ارائه آموزش عالی مقدماتی برای دانشجویان آینده دانشکده های دیگر طراحی شده بود خدمت کرده است. از قرن هجدهم به بعد، تعداد رشته های دانشگاهی شروع به افزایش: علاوه بر فلسفه، ممکن بود به مطالعه زیبایی شناسی، ریاضیات، نجوم، علوم طبیعی، مهندسی، اقتصاد، آموزش و پرورش و تاریخ است. در قرن نوزدهم، جدا از مطالعات شرقی، باستان شناسی و مطالعات دینی، پیشرفت های قابل توجهی در حوزه زبانشناسی و درجه در چک گرفت، ایتالیایی، فرانسوی، انگلیسی و عبری معرفی شدند. پس از اصلاحات 1849-1850، دانشکده از تابع تحصیلات مقدماتی خود را آزاد شد و برابر با سایر استادان به دست آورد. در سال 1897، زنان به تحصیل در دانشکده فلسفی اجازه داده شد.

دانشکده اهمیت آن در زمین چک حتی پس از تقسیم دانشگاه پراگ به یک بخش چک و بخشی آلمان در سال 1882 باقی می ماند. در طول به اصطلاح نخست جمهوری چکوسلواکی (1918-1938)، زندگی از دانشگاه به خصوص توسط جدایی از دانشکده علوم طبیعی در سال 1920 و با کسب یک ساختمان جدید در خاکریزی مولداو شکل گرفته بود - یکی که در آن شما هنوز هم بسیاری از ادارات و سالن های سخنرانی را پیدا بسته شدن دانشکده های اشغال نازی ها در سال 1939 توسط آزار و شکنجه وحشیانه از هر دو معلمان و دانش آموزان به دنبال داشت. مولد، سال مشتاق پس از پایان جنگ جهانی دوم در سال 1948 با کودتای کمونیستی و در بر داشت زیر چهل سال از رژیم کمونیستی به پایان خشونت آمیز بود. خروج اجباری ده ها تن از معلمان برجسته و معرفی افراد مارکسیست-لنینیست منجر به کاهش سریع تحقیق و تدریس. امید برای تغییر اجتماعی گسترده در 1960s اواخر، به اصطلاح "بهار پراگ" که در طی آن دانشکده شروع به دعوت تماس شخصیتهای مهم آن زمان، مانند فیلسوف ژان Patočka، توسط تهاجم شوروی در اوت سال 1968 سرکوب شد. در ژانویه سال 1969، یان پالاخ، دانشجوی دانشکده، خودکشی از طریق خودسوزی در اعتراض سیاسی متعهد است. مربع که در آن ساختمان اصلی واقع شده است و دانشکده هنر کتابخانه مرکزی نام خود را تحمل کند. پس از سقوط رژیم کمونیستی و از خروج از پیروان به خطر بیافتد آن در سال 1989، دانشکده خود را بار دیگر به عنوان یکی از موسسات معتبر در علوم انسانی هم در جمهوری چک و در مرکز اروپا تاسیس شده است.

فارغ التحصیلان ما و اعضای سابق هیات عبارتند از:

اصلاح طلب کلیسا و فیلسوف یان هوس (ج. 1370-1415)، که افکار الهام مارتین لوتر ریاضیدان، منطقدان و فیلسوف برنارد بولزانو (1781-1848) زبان شناس جوزف Jungmann (1773-1847)، یکی از سازندگان زبان چک مدرن زبان شناس و شرق شناس بازی، Bedřich Hrozný (1879-1952)، به افشاگری از زبان هیتی باستان بنیانگذاران و اعضای با نفوذ پراگ زبانی دایره، مانند ویلم ماتسیوس (1882-1945)، ولادیمیر Skalička (1909-1991)، ژان Mukařovský (1891-1975)، بوهوسلاو Havránek (1893-1978) و رنه ولک (1903-1995 ) شیمیدان یاروسلاو هیروفسکی (1890-1967)، مخترع Polarographic روش و برنده جایزه نوبل در سال 1959 نویسندگان معروف آلویس Jirásek (1851-1930)، کارل Capek (1890-1938)، لادیسلاو Fuks (1923-1994)، جوزف Škvorecký (1924-2012) و Michal Ajvaz (1949) سیاستمداران میلان راستیسلاو Štefánik (1880-1919)، توماش مازاریک (1850-1937) و ادوارد Beneš (1884-1948)، دو مورد آخر رئیس جمهور چکسلواکی شد جامعه شناس و سیاستمدار آلیس ماساریکوا (1879-1966)، بنیانگذار آموزش و پرورش اجتماعی در چکسلواکی تاریخ هنر و باستان شناس Růžena Vacková (1901-1982) ژان Patočka (1907-1977)، یکی از مهم ترین فیلسوفان مرکزی اروپا در قرن بیستم، دانشجو مارتین هایدگر، ادموند هوسرل و یوجین فینک یان پالاخ (1948-1969)، دانش آموز که خود را در اعتراض به حمله شوروی به 1968 قربانی روانشناس رو به Zdeněk Matějček (1922-2004)، نویسنده از مطالعات زمین شکستن در روانشناسی کودکان

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی
  • کشور چک

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دکترا(PhD)

Charles University Faculty of Arts

فارغ التحصیلان Ph.D. برنامه در ادبیات عاشقانه متخصصان بسیار متخصص آموزش دیده برای انجام کار تحقیقاتی در زمینه خود (ادبیات یک یا چند منطقه سخن گفتن). آنها قادر به تجزیه و ... [+]

فارغ التحصیلان Ph.D. برنامه در ادبیات عاشقانه متخصصان بسیار متخصص آموزش دیده برای انجام کار تحقیقاتی در زمینه خود (ادبیات یک یا چند منطقه سخن گفتن). آنها قادر به تجزیه و تحلیل ادبیات منطقة زبان عامیانه انتخاب شده به روش صحیح، با استفاده از یک رویکرد همزمان یا رویکردی و روش های ادبی مدرن و روش تحقیق هستند. علاوه بر این، تخصص آنها شامل آگاهی از نظریه عمومی ادبی، مبانی ادبیات تطبیقی و نظریه ادبی و انتقاد با تأکید ویژه بر منطقه انتخابی Romance-speaking است. فارغ التحصیلان در رشته های تحصیلی (دانشگاه ها، مراکز پژوهشی و غیره) واجد شرایط هستند مهارت های زبان و آموزش گسترده آنها فارغ التحصیلان را برای اشتغال در نهادهای فرهنگی، رسانه ها، دیپلماسی و دیگر زمینه ها واجد شرایط می دانند.... [-]

جمهوری چک Prague
اکتبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Charles University Faculty of Arts

فارغ التحصیلان متخصصین بسیار متخصص در مطالعات ادبی و فرهنگی متمرکز بر کشورهای انگلیسی زبان، به خصوص ادبیات و فرهنگ در جزایر بریتانیا و آمریکای شمالی هستند. آنها از روشهای ... [+]

فارغ التحصیلان متخصصین بسیار متخصص در مطالعات ادبی و فرهنگی متمرکز بر کشورهای انگلیسی زبان، به خصوص ادبیات و فرهنگ در جزایر بریتانیا و آمریکای شمالی هستند. آنها از روشهای نظری و روش شناختی خوب برخوردار هستند، قادر به انجام تحقیقات مستقل هستند و می توانند در سطح بالاتری از تاریخ ادبی و فرهنگی انگلستان، ایالات متحده آمریکا، ایرلند و دیگر کشورهای انگلیسی زبان و دوره های مربوط به ادبی و فرهنگی درس بخوانند. آنها می توانند در پروژه های پژوهشی تیم شرکت کنند و در تیم های تحقیقاتی بین المللی کار کنند. فارغ التحصیلان چک فارغ التحصیل رشته اصطلاحات و سبک رشته در زبان مادری خود را دارند و دارای دانش پایه ای برای پذیرش ادبیات انگلیس در فرهنگ چک هستند.... [-]

جمهوری چک Prague
اکتبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Charles University Faculty of Arts

فارغ التحصیلان برنامه دکترا در تاریخ / تاریخ کلی متخصصین بسیار متخصص برای تحقیق مستقل و انتقادی هستند و دارای دانش کاملی از توسعه سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جامعه ا ... [+]

فارغ التحصیلان برنامه دکترا در تاریخ / تاریخ کلی متخصصین بسیار متخصص برای تحقیق مستقل و انتقادی هستند و دارای دانش کاملی از توسعه سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جامعه انسانی هستند؛ آنها دارای مهارت در کار با منابع منتشر شده و منتشر نشده و توانایی پیاده سازی یک رویکرد انتقادی به نوشته های متخصص هستند، تحقیقات اولیه، تولید تعاریف نظری و تفکر خلاق به تجزیه و تحلیل واقعیت ها و فرآیندهای تاریخی. فارغ التحصیلان برای هر حرفه ای که نیاز به مدرک دانشگاهی در تاریخ یا رشته های مرتبط دارند، مجهز هستند آنها ممکن است در رشته های تحصیلی و همچنین طیف وسیعی از موسسات در فرهنگ، خدمات عمومی و سیاست های خود به دنبال داشته باشند.... [-]

جمهوری چک Prague
اکتبر 2019
تمام وقت
4 سال ها
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Charles University Faculty of Arts

فارغ التحصیلان برنامه دکترا در تاریخ و فرهنگ آسیا متخصصان بسیار متخصص در زمینه تخصصی خود هستند. فرمانده عالی خود را از زبان آسیایی انتخابی، آنها را قادر می سازد تا با منا ... [+]

فارغ التحصیلان برنامه دکترا در تاریخ و فرهنگ آسیا متخصصان بسیار متخصص در زمینه تخصصی خود هستند. فرمانده عالی خود را از زبان آسیایی انتخابی، آنها را قادر می سازد تا با منابع اولیه انتقاد کنند، و در زمینه ادبیات ثانویه و تحقیقات معاصر پایه محکمی دارند. سطح عالی تحصیلات آنها را قادر می سازد تا حرفه ای در دانشگاه (دانشگاه ها، مراکز تحقیقاتی و غیره) را دنبال کنند. علاوه بر این، می توانند در موسسات فرهنگی، دیپلماسی، رسانه های جمعی، کانون های تخصصی تخصصی و غیره جستجو کنند.... [-]

جمهوری چک Prague
اکتبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Charles University Faculty of Arts

فارغ التحصیلان یک مرور کلی از مسائل کلیدی در نظریه و روش شناسی جامعه شناختی فعلی دارند، یک زمینه کامل در طیف گسترده ای از روش های تحلیلی تحقیق کمی و کیفی، و توانایی استفا ... [+]

فارغ التحصیلان یک مرور کلی از مسائل کلیدی در نظریه و روش شناسی جامعه شناختی فعلی دارند، یک زمینه کامل در طیف گسترده ای از روش های تحلیلی تحقیق کمی و کیفی، و توانایی استفاده و ترکیب این روش ها. آنها قادر به فرمول بندی و حل سؤالات پژوهش مورد نیاز هستند، فرضیه های مربوطه را مشخص می کنند، روش های مناسب برای حل آن را پیدا می کنند و نظرات متخصص مربوطه را مطرح می کنند. فارغ التحصیلان ممکن است به عنوان محقق و معلمان دانشگاه و همچنین در سمت های تخصصی و مدیریتی در هر دو بخش دولتی و تجاری به دنبال استخدام باشند.... [-]

جمهوری چک Prague
اکتبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Charles University Faculty of Arts

سیستم تأییدیه انفرادی برنامه دکترا فارغ التحصیلان را با درک وضعیت فعلی تحقیق و روش شناسی موضوع، به ویژه در زمینه انتخاب تخصص و رشته های مرتبط با آن، فراهم می کند. در طول ... [+]

سیستم تأییدیه انفرادی برنامه دکترا فارغ التحصیلان را با درک وضعیت فعلی تحقیق و روش شناسی موضوع، به ویژه در زمینه انتخاب تخصص و رشته های مرتبط با آن، فراهم می کند. در طول دوره، فارغ التحصیلان همچنین مسائل فلسفی مرتبط با موضوعات و موضوعات دکترای خود را بررسی و آزمون امتحان زبان خارجی را دریافت کردند. پایاننامه دکترا ارزشمند علمی برای تحقیق در مورد موضوع است و یافته های آن معمولا به عنوان یک مونولوگ یا مطالعه در یک مجله علمی منتشر می شود.... [-]

جمهوری چک Prague
اکتبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Charles University Faculty of Arts

فارغ التحصیلان Ph.D. برنامه در فیلسوف کلاسیک متخصصان زبان های کلاسیک / ادبیات باستانی است که قادرند دانش خود را به روش خلاقانه توسعه دهند. پایان نامه های پایان نامه خود ر ... [+]

فارغ التحصیلان Ph.D. برنامه در فیلسوف کلاسیک متخصصان زبان های کلاسیک / ادبیات باستانی است که قادرند دانش خود را به روش خلاقانه توسعه دهند. پایان نامه های پایان نامه خود را به تخصص فوق العاده فارغ التحصیلان در تخصص از انتخاب خود را در فلسفه کلاسیک، از جمله پایه های قابل اعتماد در نظریه های ادبی و زبانی، شهادت می دهند. فارغ التحصیلان با دانش، روش ها و مهارت های زبان مورد نیاز برای حرفه های تحقیقاتی مستقل مجهز هستند، که قادرند یافته های تحقیق خود را در کنفرانس ها، مجلات، مجلات و نسخه های متون باستانی ارائه دهند. فارغ التحصیلان می توانند به عنوان محقق و معلمان دانشگاه، ویراستاران و مترجمان نشریات تخصصی به دنبال استخدام باشند.... [-]

جمهوری چک Prague
اکتبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Charles University Faculty of Arts

Ph.D. فارغ التحصیل دارای دانش عمیق نظری در تمام زمینه های اصلی مصر شناسی و یک مرور کلی و درک کامل از وضعیت فعلی تحقیقات و مشکلات مرتبط است. بر اساس رشته Ph.D. پایان نامه، ... [+]

Ph.D. فارغ التحصیل دارای دانش عمیق نظری در تمام زمینه های اصلی مصر شناسی و یک مرور کلی و درک کامل از وضعیت فعلی تحقیقات و مشکلات مرتبط است. بر اساس رشته Ph.D. پایان نامه، او قادر به نشان دادن کیفیت استثنایی در تخصص خاص خود می باشد. مهارت علمی، زبان و مهارت های تحلیلی فارغ التحصیلان او را به طور کامل برای انجام تحصیلات علمی و آموزشی در سطح بین المللی آماده می کند. Ph.D. فارغ التحصیل ممکن است در بسیاری از موسسات ارشد رتبه بندی شده با توجه به مطالعه در دوران قرون وسطی و همچنین در سطح مدیران اجرایی موثر در موسسات که در روابط فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و یا تجارت بین جمهوری چک و مصر مشغول به کار هستند.... [-]

جمهوری چک Prague
اکتبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Charles University Faculty of Arts

فارغ التحصیلان دانش عمومی از مشکلات آمریکای لاتین را در رابطه با توسعه تاریخی و فرهنگ مشخصه ای که از اواخر قرن شانزده، بر اساس جوامع پیش کالومبیایی و مهاجرت از کلانشه های ... [+]

فارغ التحصیلان دانش عمومی از مشکلات آمریکای لاتین را در رابطه با توسعه تاریخی و فرهنگ مشخصه ای که از اواخر قرن شانزده، بر اساس جوامع پیش کالومبیایی و مهاجرت از کلانشه های مستعمره و آفریقا، تکامل یافته است، دارند. فارغ التحصیلان می دانند که حقایق اساسی تاریخ تاریخ آمریکای لاتین و توانایی یادگیری حقایق جدید است که توسط دانش تئوری و روش شناسی این رشته کمک می شود. فارغ التحصیلان با توسعه نظرات در مورد مشکلات اساسی تاریخ منطقه، و نهادهای نظارتی، شخصیت ها، نشریات و کارهای کلیدی آشنا هستند. آنها مهارت های زبان در اسپانیایی و انگلیسی را توسعه داده اند که آنها را قادر به مطالعه ادبیات تخصصی و مشارکت در بحث های درون جامعه علمی بین المللی می کند.... [-]

جمهوری چک Prague
اکتبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Charles University Faculty of Arts

فارغ التحصیلان در زمینه روش های تحقیقاتی در علوم انسانی، به ویژه در مطالعه روابط میان زبان ها / فرهنگ ها، زمینه ای صریح دارند. دانش منابع اطلاعاتی و توانایی ارزیابی ارتبا ... [+]

فارغ التحصیلان در زمینه روش های تحقیقاتی در علوم انسانی، به ویژه در مطالعه روابط میان زبان ها / فرهنگ ها، زمینه ای صریح دارند. دانش منابع اطلاعاتی و توانایی ارزیابی ارتباط آنها با زوج زبان / فرهنگ انتخابی خود؛ یک پایه کامل در مفاهیم نظری ترجمه و تفسیر و توانایی آن ها برای تجزیه و تحلیل بازار و روش های ترجمه / تفسیر استفاده می شود. آنها مجهز به تولید و ویرایش متون علمی گسترده و ارزیابی کیفیت نوشته ها در مطالعات ترجمه و تفسیر هستند. آنها توانایی تفکر نظری در مورد محصولات / موقعیت خاص مربوط به مطالعات ترجمه در زمینه های زبان شناختی، فرهنگی، تاریخی و اجتماعی خود دارند و می توانند یافته های خود را به جوامع دانشگاهی ارائه دهند.... [-]

جمهوری چک Prague
اکتبر 2019
انگلیسی,فرانسوی
تمام وقت
4 سال ها
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Charles University Faculty of Arts

فارغ التحصیلان دارای آگاهی صحیح از روندهای جاری در این زمینه هستند و می توانند رویکرد خلاقانه ای را نسبت به منابع اصلی مربوطه اتخاذ کنند. فارغ التحصیلان مجهز به کار با اس ... [+]

فارغ التحصیلان دارای آگاهی صحیح از روندهای جاری در این زمینه هستند و می توانند رویکرد خلاقانه ای را نسبت به منابع اصلی مربوطه اتخاذ کنند. فارغ التحصیلان مجهز به کار با اسناد اصلی لاتین، یعنی نسخه های ادبی و دیپلماتیک، انجنابولا، پالوتیپ ها و نسخه های قدیمی، قادر به تفسیر و آماده سازی آنها برای انتشار و ترجمه هستند. فارغ التحصیلان در تاریخ فلسفه و تاریخ ادبیات آموزش دیده و پایه های رشته های تاریخی مربوطه (سند شناسی، منظومه شمسی، دیپلماتیک) و تاریخ فرهنگی را به دست آورده اند، مجهز هستند تا آثار دوره های مدرن و مدرن را در زمینه زمان خود قرار دهند و همچنین به تفسیر آنها یک عامل موثر بر فرهنگ و جامعه دوره های بعدی.... [-]

جمهوری چک Prague
اکتبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Charles University Faculty of Arts

فارغ التحصیلان برنامه دکترا در منطق محققان واجد شرایط در زمینه منطق و رشته های مرتبط هستند. آنها دارای دانش عمیق از روش ها و روند در منطق مدرن هستند و متخصص در یکی از جنب ... [+]

فارغ التحصیلان برنامه دکترا در منطق محققان واجد شرایط در زمینه منطق و رشته های مرتبط هستند. آنها دارای دانش عمیق از روش ها و روند در منطق مدرن هستند و متخصص در یکی از جنبه های کاربردی - منطق ریاضی خالص، برنامه های کاربردی از منطق (و مبانی منطقی) ریاضیات، علوم کامپیوتر و یا زبان شناسی، و یا صرفا جنبه های فلسفی منطق. آنها قادر به انجام تحقیقات مستقل علمی و انتشار نتایج آن در سطح بین المللی هستند و از طریق همکاری بین رشته ای باز هستند. Ph.D. فارغ التحصیلان برای تحصیل در رشته های تحصیلی و تحصیلات عالی در موسسات متخصص در هر یک از رشته های ذکر شده آموزش دیده اند.... [-]

جمهوری چک Prague
اکتبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Charles University in Prague