توضیحات رسمی را مطالعه کنید

جریان رهبری نوآورانه

مدرسه آفریقایی اقتصاد در ابومی-کالاوی، (کوتونو، بنین) مستقر است. ما در حال حاضر چهار برنامه های تحصیلات تکمیلی در سطح کارشناسی ارشد: کارشناسی ارشد در رشته ریاضیات، اقتصاد و آمار (MMES)، کارشناسی ارشد در مدیریت بازرگانی (MBA)، کارشناسی ارشد در مطالعات توسعه (MDS) و کارشناسی ارشد در مدیریت عمومی (MPA). ما همچنین یک برنامه آموزشی اجرایی داریم و یک دکترا داریم برنامه در اقتصاد برای اطلاعات بیشتر در مورد برنامه های کنونی و آینده ما، وب سایت ما را بررسی کنید. ASE گسترش موسسه تحقیقات تجربی در اقتصاد سیاسی (IERPE)، که در سال 2004 تاسیس شد، به یک دانشگاه کامل آفریقایی تبدیل شده است. در مجموع 95 دانش آموزان را در ASE (برنامه 71 MMES، 24 MBA) برای سال تحصیلی 2015-2016 ثبت نام، در آینده از 15 کشور مختلف. اعضای هیات علمی (19) از دانشگاه های برتر آمریکا، کانادا و اروپا می آیند.

اهداف

مدرسه آفریقایی اقتصاد ترکیبی ریشه آفریقایی با یک چشم انداز جهانی، و ما مشتاق به انجام تعهدات خود را با دنبال تعالی در جنبه های زیر می باشد:

  • به دانش آموزان ما با آموزش برتر در زمینه های انتخابی خود را از مطالعه؛ آموزش و پرورش به خوبی گرد که خلاقیت خود را پرورش می دهد، تفکر انتقادی، چشم انداز جهانی، و آگاهی فرهنگی؛ و یک زندگی در محوطه است که آنها را آماده به رهبران جامعه و یادگیرندگان مادام العمر.
  • برای اینکه یک نهاد رهبری برای تحقیق و مطالعه کارشناسی ارشد، به دنبال دانش در هر دو هسته و مناطق اعمال می شود، و همکاری نزدیک با سازمان های دولتی، کسب و کار و صنعت به ترویج نوآوری در فن آوری و توسعه اقتصادی است.
  • به منظور ارائه یک محیط باز منجر به تبادل دانش، نگرش ها و ایده های جدید در میان دانش آموزان، استادان، کارکنان، و دانشمندان از دیدن از سراسر جهان، با پس زمینه متنوع و آموزش برجسته و دستاوردهای پژوهشی.
برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دکترا(PhD)

African School of Economics

برنامه دکترا ASE در اقتصاد آموزش دکترای اقتصاد از برخی از بهترین برنامه ها در شمال امریکا مدل فراهم می کند. آن را به دانش آموزان که با موفقیت کامل MMES خود، برنامه های MB ... [+]

دکترای اقتصاد

برنامه دکترا ASE در اقتصاد آموزش دکترای اقتصاد از برخی از بهترین برنامه ها در شمال امریکا مدل فراهم می کند. آن را به دانش آموزان که با موفقیت کامل MMES خود، برنامه های MBA و یا MPA در ASE باز است، اما همچنین به نامزدهای که از دیگر برنامه های که در حال حاضر برگزاری یک مدرک کارشناسی ارشد باز است. برنامه دکتری با هدف آموزش دانش آموزان به تولید تحقیقات نوآورانه و دقیق، و کمک به دانش آموزان معلمان نمونه تبدیل در موسسات آموزش عالی در جهان است.... [-]

بنین کتونو
فوریه 2020
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی