University of Bradford

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کار دانش

در University of Bradford ، شما از آموزش و پژوهشی بهره مند خواهید شد که بخشی از فناوری را برای منافع جامعه به کار می برد.

شما از متخصصان دانشگاهی و صنعتی که در حال شکل دادن به آینده بخشهای خود در امکانات کلاس جهانی هستند ، یاد خواهید گرفت. ما میلیون ها پوند در محیط های آموزش پیشرفته مانند استودیوی ضبط حرکت و امکانات جدید دانشکده مدیریت سرمایه گذاری کرده ایم.

در زمان حضور با ما ، می توانید به بهترین نسخه خودتان تبدیل شوید. دانشگاه مکانی است که می توانید فکر خود را گسترش داده و دوستانی در طول زندگی بسازید. جایی که می توانید رشد کنید ، یاد بگیرید ، تجربه کنید. جایی که شما می توانید تعلق داشته باشید ، و در هر مرحله از راه ما از شما پشتیبانی می کنیم.

دوره های آموزشی

ما بیش از 100 برنامه کارشناسی و بیش از 200 دوره کارشناسی ارشد ، کارشناسی ارشد و CPD ارائه می دهیم. اینها در چهار دانشکده ما تحویل داده می شوند:

  • علوم زیستی
  • مطالعات بهداشتی
  • مدیریت ، حقوق و علوم اجتماعی
  • مهندسی و انفورماتیک

بسیاری از دوره های ما با ورودی از طرف کارشناسان و شرکای صنعت طراحی شده اند ، و چندین مورد دارای اعتبار یا تصویب بدنه رسمی ، قانونی یا نظارتی هستند ، به این معنی که شما مهارت هایی را پرورش خواهید داد که بسیار مورد توجه کارفرمایان باشد.129527_engineering-student.jpg

شما از متخصصان دانشگاهی و صنعتی که در حال شکل دادن به آینده بخشهای خود هستند یاد خواهید گرفت. شما در امکانات کلاس جهانی تحصیل خواهید کرد - ما میلیون ها پوند در محیط های آموزش پیشرفته ، مانند استودیوی ضبط حرکت و Zone Digital Enterprise Zone سرمایه گذاری کرده ایم.

دانشگاه ما

هر آنچه را که می خواهید تحصیل کنید ، استراحت کنید یا معاشرت کنید ، همه چیز را در City City خواهید یافت. این نوع جو جامعه است که در هیچ کجای دیگر نمی توانید پیدا کنید. این مکان مهربان و دوستانه ای است که اتفاقات عالی رخ می دهد.

پردیس شهر مرکز فعالیت دانشجویی است. این مرکز به مرکز مرکزی - پایگاه اتحادیه دانشجویان University of Bradford و کتابخانه 24 ساعته است. سالن ورزشی منحصر به فرد امکانات ورزشی تازه به روز شده را ارائه می دهد ، و روستای اسکان دانشجویی ما The Green درست در قلب پردیس واقع شده است.

به طور غیرمعمول برای یک محوطه دانشگاه مرکزی ، فضای سبز زیادی نیز داریم. شما برای یافتن جایی آرام در خارج از منزل برای مطالعه ، استراحت یا ورزش در ماههای گرم سال تلاش نخواهید کرد.129528_university-of-bradford-campus-external.jpg

دانشگاه سال شمول اجتماعی

University of Bradford یکی از دانشگاه های مختلف انگلیس است. راهنمای دانشگاه تایمز خوب ، دانشگاه 2020 ، ما را به عنوان دانشگاه سال برای گنجاندن اجتماعی نامگذاری کرد "و به پاس قدردانی از جانفشانی ما برای موفقیت افراد صرف نظر از پیشینه ، هویت ، اعتقادات و چالش های آنها.129529_bradford-university-of-the-year-for-social-inclusion-2020.jpg

ما افراد و پتانسیل های آنها را می بینیم ، برای رفع موانع موفقیت خود ، سخت تلاش می کنیم و به دانش آموزان اطمینان می دهیم که می توانند از طریق تجربیات و تحصیلات خود به پیشرفت و پیشرفتهای مثبت برای همه آینده های ما بپردازند.

پژوهش

University of Bradford بیش از 50 سال تجربه تحقیقاتی دارد و از نظر کیفیت تحقیق در رتبه 50 برتر انگلیس (REF 2014) قرار دارد. سه چهارم از تحقیقات ما به عنوان عالی جهانی و بین المللی طبقه بندی می شود.

ما در چهار دانشکده ما فرصتهای متنوعی برای تحقیق در مقطع کارشناسی ارشد ارائه می دهیم.

مکان ها

برادفورد

Address
Richmond Rd
BD7 1DP برادفورد, انگلستان, بریتانیا