توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه لستر از کسب و کار دارای شهرت بسیار عالی برای آموزش کارشناسی ارشد. تحصیل در اینجا شما را برای طیف گسترده ای از فرصت های شغلی در دولت، کسب و کار و یا در بخش خدمات مالی، و همچنین برای تحقیقات آینده آماده کمک خواهد کرد.

در مورد مدرسه دانشگاه لستر از کسب و کار در سال 2016 تاسیس شد، گرد هم آوردن تخصص برجسته در اقتصاد و مدیریت برای ایجاد یک مدرسه کسب و کار در سطح جهانی.

تمام وقت مدارک تحصیلی کارشناسی ارشد بانکداری کارشناسی ارشد و مالی بین المللی

این دوره برای شما اگر شما می خواهید را به یک رویکرد تحلیلی به درک روش در بانکداری و امور مالی مدرن در زمینه های بین المللی استفاده می شود.

تجزیه و تحلیل کسب و کار و امور مالی کارشناسی ارشد

این دوره برای شما اگر شما مایل به استفاده از درک خود را از اقتصاد و تکنیک های کمی به تجزیه و تحلیل مشکلات در مقررات کسب و کار، سازمان و امور مالی.

کارشناسی ارشد امور مالی

CFA® برنامه شراکت موسسه CFA این دوره برای شما اگر شما می خواهید به یادگیری مکانیک از بازارهای مالی، درک تصمیم گیری های مالی شرکت ها و ماهیت ریسک مالی است.

اقتصاد مالی کارشناسی ارشد

این دوره برای شما اگر شما می خواهید به تعمیق دانش خود را از اقتصاد و یا امور مالی و به طور بالقوه به تحصیل مدرک دکترا یا پژوهش در حوزه اقتصاد و یا امور مالی.

کارشناسی ارشد مدیریت ریسک مالی ما یک شریک علمی GARP - انجمن جهانی حرفه ای ریسک. این دوره برای شما اگر شما می خواهید به خودتان تجهیز با مهارت در تکنیک های مدیریت ریسک، تجزیه و تحلیل کمی، تجزیه و تحلیل مالی و برنامه نویسی.

دکترا مدرسه ما از کسب و کار تحقیقات منجر شد، متعهد به تولید بالاترین کیفیت بورس تحصیلی در حالی که شناخت رابطه مهم بین برتری در پژوهش و در آموزش است.

دانشجویان دکترا یک پروژه تحقیقاتی مستقل تحت هدایت یک تیم نظارت کامل است. این پژوهش به طور معمول بیش از یک دوره حداکثر 3 تا 3.5 سال (تمام وقت) و یا 6 تا 6.5 سال (پاره وقت / آموزش از راه دور) به پایان رسید.

ما ارائه می دهیم اقتصاد نظارت دکترا در مناطق سازگار با علایق پژوهشی اعضای هیات علمی ما از جمله:

نظریه بازی طراحی مکانیزم اقتصاد رفتاری سازمان های صنعتی نظریه رشد اقتصاد عمومی اقتصاد کار اقتصاد سیاسی اقتصاد مهاجرت اقتصاد بهداشت و درمان نظریه سازمان اخلاق کسب و کار بازاریابی و مصرف حسابداری و مالیه اقتصاد سیاسی مدیریت منابع انسانی

ما ارائه می دهیم نظارت بر درجه:

دکتر فلسفه (PhD) - تمام وقت کارشناسی ارشد فلسفه (MPhil) - تمام وقت

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دکترا(PhD)

University of Leicester, School of Business

دانشجویان دکترا یک پروژه تحقیقاتی مستقل تحت هدایت یک تیم نظارت کامل است. این تحقیق به طور معمول در طی یک دوره حداکثر 3 تا 3.5 سال (تمام وقت) و یا 6 تا 6.5 سال (پاره وقت) ... [+]

نحوه درخواست

1. اطمینان حاصل کنید ما ارائه می دهیم نظارت دکترا در منطقه که در آن شما می خواهید برای کار - جستجو علایق پژوهشی کارکنان ما

2. پیش نویس یک طرح بررسی که به ما می گوید که چه می خواهید شما را به تحقیق، چگونه قصد دارید به انجام آن، و به همین دلیل آن را به ارزش انجام است

3. حمایت از اسناد خود را آماده - با نرم افزار خود شما نیاز به شامل اثبات این که شما از شرایط علمی ورود و زبان انگلیسی شرایط ورود:... [-]

بریتانیا لستر
آگوست 2020
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
36 - 78 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

University of Leicester

Bloomberg Terminals - University of Leicester