Institute of Development Studies

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دکترای پژوهشی

رتبه اول برای مطالعات توسعه (QS رتبه بندی دانشگاه جهانی توسط موضوع 2020) - Institute of Development Studies (IDS) دانش ، عمل و رهبری مورد نیاز برای توسعه عادلانه تر و پایدار در سطح جهان را از طریق تحقیق ، یادگیری و کلاس جهانی تبدیل می کند. درس دادن.

تحقیقات دکتری در IDS

تحقیقات دکتری بخش مهمی از IDS است ، که حدود 50 دانشجوی دکترا در هر زمان در یک رشته از موضوعات در آسیا ، آفریقا ، بالکان ، آمریکای لاتین و خاورمیانه تحقیق می کنند.

به عنوان بخشی از جامعه پر رونق ما ، شما زیر نظر دو یار پژوهشی کار خواهید کرد ، و به فرصتهای تحقیق و تدریس دسترسی خواهید یافت ، همچنین یک سمینار قابل توجه از سمینارهای قابل توجه ارائه شده توسط متخصصان برجسته توسعه و دست اندرکاران.

شما وقت دارید که IDS شما را با آموزش های لازم برای شروع کار خود در آکادمی ، دولت ، جامعه مدنی یا بخش خصوصی تجهیز کند و در ایجاد تحول تحول ایجاد کند.

محدوده مطالعات

ما از ارسال مطالبی از محققانی که تعهد خود را نسبت به ما به اشتراک می گذارند استقبال می کنیم:

 • حمایت از آب و هوا و عدالت زیست محیطی
 • کاهش نابرابری های شدید
 • پرورش زندگی سالم و برآورده
 • پرورش جوامع فراگیر ، دموکراتیک و پاسخگو.

ما به خصوص علاقه مند به کارهایی هستیم که اصالت در پرداختن به مباحث مربوط به کار خوشه های تحقیق ما را نشان می دهد:

 • کسب و کار
 • شهرها
 • دیجیتال
 • حکومت
 • سلامتی
 • تأثیر و سیاست
 • مشارکت
 • قدرت
 • سیاست منابع
 • آینده روستایی

حرفه های آینده

ما به فارغ التحصیلان دکتری ما افتخار می کنیم که برخی از چالش های جهانی جهانی را در کار خود تعریف و حل می کنند:

 • وزرا در دولتهای ملی و کارمندان دولت
 • مقامات عالی رتبه در سازمان های توسعه مانند UNDP و بانک جهانی
 • رهبران سازمان های جامعه مدنی از جمله مامه نقدی و اقدام عملی
 • دانشگاهیان مشهور در دانشگاه های سراسر جهان.

"تحصیل در IDS به طور بالقوه می تواند دیدگاه شما را نسبت به جهان دگرگون کند - شما از این جامعه بسیار غنی و متنوع یاد می گیرید."
خورخه آدریان-اورتیز-مورنو ، فارغ التحصیل دکترا IDS

نظارت و ارزیابی

هر محقق دکتری حداقل دو سرپرست دارد. تعداد ساعتهای نظارت رسمی بسته به دانشجو ، سرپرست و نوع تحقیق ، در طول دوره دکتری متفاوت خواهد بود. IDS تفاهم نامه ای منتشر می کند که انتظارات مربوط به نظارت را نشان می دهد.

در طول دوره دکتری شما انتظار می رود که دو سمینار را به انجمن IDS اختصاص دهید. اولین ، در پایان سال اول ، سمینار رئوس مطالب تحقیق نامیده می شود و این یک مرور کلی از برنامه های دکتری شما را قبل از شروع کار میدانی ارائه می دهد. مورد دوم در نیمه سوم سال 3 رخ می دهد. این سمینار Work in Progress نامیده می شود و بر یافته های تحقیق و استدلال های کلی در پایان نامه متمرکز است.

کار دکتری شما توسط پایان نامه و واکاوی بررسی می شود. پایان نامه شما نباید بیش از 80،000 کلمه باشد. این محدودیت ها شامل پاورقی ها و کتابشناسی است اما ضمائم را حذف نمی کند.

شرایط ورود

معمولاً از شما انتظار می رود که دارای مدرک تحصیلی فوق لیسانس (به طور متوسط 60٪) باشید. مدرک تحصیلی شما باید در یک موضوع مرتبط با علوم اجتماعی باشد. در شرایط استثنایی ، اگر دارای مدرک تحصیلی در یک موضوع مختلف باشید ، ممکن است برای مدرک در نظر گرفته شوید. شما همچنین باید شواهدی از تجربه کار قابل توجهی حرفه ای در یک کشور در حال توسعه یا کارهای مرتبط با توسعه نشان دهید.

الزامات زبان انگلیسی

دانشجویان باید به زبان انگلیسی مهارت داشته باشند. حداقل شرایط برای مثال ، نمره IELTS از 7.0 به طور کلی و در هر بخش از آزمون آیلتس کمتر از 6.5 نیست. برای کسب اطلاعات دقیق در مورد الزامات زبان انگلیسی برای دانشجویان بین المللی ، به وب سایت دانشگاه ساسکس مراجعه کنید .

اطلاعات پذیرش برای متقاضیان

شما باید یک طرح پیشنهادی تحقیقاتی چهار تا پنج صفحه ای ارائه دهید که نشانگر ماهیت ، جاه طلبی و سؤالات تحقیقاتی اولیه پروژه تحقیقاتی شما باشد. نحوه نوشتن یک پیشنهاد تحقیق را بیابید.

حضور در IDS

حضور شما در IDS در مرحله اولیه دکتری شما هنگام تهیه پیشنهاد تحقیق (سال اول) و سپس ، پس از کار میدانی ، در مرحله نوشتن یافته های تحقیق (سال سوم) بسیار مهم است. حداکثر مدت زمان ثبت نام چهار سال است ، اما یک دوره دکتری در سه سال می تواند تکمیل شود.

نحوه ارزیابی برنامه شما

هنگام ارزیابی درخواست شما ، فاکتورهای زیادی را در نظر می گیریم از جمله: کیفیت پیشنهاد تحقیق شما ، مدارک تحصیلی شما ، متناسب با اولویت های تحقیق IDS ، تجربه توسعه قبلی ، مهارت های زبانی و در دسترس بودن سرپرستان مناسب.

کلیه برنامه ها توسط تیم آموزش و یادگیری IDS با ورودی از سرپرستان بالقوه ارزیابی می شود. همچنین در مورد برنامه های تحقیقاتی دکترا با شما مصاحبه می شود. اگر برنامه شما موفقیت آمیز باشد ، با تیم آموزش و یادگیری IDS تماس می گیرید ، که در نهایت مسئول ارائه مکان هایی در برنامه PhD IDS هستند.

هزینه و هزینه تحصیل

IDS مستلزم این است که دانشجویان حداقل برای سه سال ثبت نام کنند. بیشتر دانش آموزان وقت خود را صرف کار میدانی در خارج از کشور می کنند. در حین کار میدانی ، دانش آموزان به عنوان زبان آموزان از راه دور ثبت می شوند و هزینه ای در نظر گرفته می شود که معمولاً 65٪ از هزینه تمام وقت است اما ممکن است در معرض تغییر باشد.

تقریباً همه محققان دکتری IDS تصمیم به انجام تحقیقات تجربی و کارهای میدانی برای مقطع دکتری خود دارند. پارامترهای گسترده این تحقیق (موضوع و کشور) معمولاً توسط دانشجو تصمیم گرفته می شود و در پیشنهادی که به عنوان بخشی از برنامه به برنامه دکترا ارسال شده است گنجانده شده است. ارزیابی دقیق تر دامنه و مقیاس این تحقیق معمولاً در رابطه با سرپرستان در سال اول دکتری انجام می شود. کار میدانی معمولاً بین 8 تا 12 ماه طول می کشد و هزینه ها به دامنه و مقیاس فعالیت ها بستگی دارد. به عنوان مثال ، مشاهده شرکت کنندگان و مصاحبه های کیفی که در کشور خود و با زبانی که با آن آشنا هستید ، انجام می شود ، ممکن است خیلی گران نباشد ، اما کار در کشوری که به ویزا ، تأیید اخلاقی در داخل کشور نیاز دارید ، و مجبور به ترجمه مترجمان هستید ، رونوشت ها یا تیمی از ثبت کنندگان برای بررسی کمی می توانند بدان معنی باشند که هزینه ها به سرعت افزایش می یابد. در کجا اقامت دارید ، نحوه سفر به مکان مزارع خود ، از چه فناوری ای برای جمع آوری و تجزیه و تحلیل داده ها استفاده می کنید و مدت اقامت شما همگی در هزینه ها تأثیر خواهد گذاشت. IDS هزینه های کار میدانی را تأمین نمی کند. یک صندوق کنفرانس کوچک وجود دارد و دانشجویان دکترا می توانند در صورت ارائه مقاله در یک کنفرانس ، حداکثر 450 پوند را در طول دکتری خود بپردازند.

پس از پیشرفت چشمگیر و سه سال ثبت نام ، دانشجویان مجاز به انتقال به وضعیت قبل از ارسال می باشند. IDS پیشرفت اساسی را تکمیل سه فصل تجربی ، تأیید سرپرستان و یک سمینار موفقیت آمیز در کار می داند. در صورت اعطای وضعیت پیش ارسال ، هزینه های تمام وقت هنوز اعمال می شود. هزینه پیش ارسال تقریباً 500 پوند برای هر سال یا بخشی از آن است.

متأسفانه ، نه IDS و نه دانشگاه ساسکس نمی توانند حمایت مالی ارائه دهند. متقاضیانی که به کمک مالی نیاز دارند باید با وزارت محل تحصیل یا وزارت امور خارجه و نماینده شورای انگلیس (سفارت انگلیس) تماس بگیرند. برای کسب آخرین اطلاعات در مورد هزینه ها ، بودجه و بورس های تحصیلی ، به وب سایت دانشگاه ساسکس مراجعه کنید .

نحوه درخواست

از طریق برنامه آنلاین دانشگاه ساسکس اقدام کنید . هنگام تکمیل فرم درخواست ، لطفاً شناسه مربوط به برنامه را شناسایی کنید. کد برای این L1604R است - مطالعات توسعه (IDS) (PHD).

پیدا کردن یک سرپرست

شما مسئول یافتن یک سرپرست نیستید. با این حال ، شما ممکن است یک سرپرست ترجیحی را در فرم درخواست خود بیان کنید. متقاضیان هم بر اساس مدارک تحصیلی خود و هم در ارتباط بودن آثارشان با تحقیقات یک یا چند نفر از افراد IDS ارزیابی می شوند .

آموزش از راه دور

IDS قادر به پذیرش برنامه های کاربردی برای یادگیری از راه دور نیست. ما معتقدیم که به نفع دانشجویان دکترا و مؤسسه است که بیشتر دوره تحصیل در IDS سپری شود. این فرصت تعامل مداوم با سایر اعضا و دانشجویان IDS را فراهم می کند.

پیشنهاد تحقیق شما

به عنوان بخشی از فرآیند درخواست ، شما باید یک طرح تحقیق رئوس مطالب چهار تا پنج صفحه ای ارائه دهید که نشانگر ماهیت ، جاه طلبی ها و سؤالات اصلی پروژه است. همچنین این یک مزیت است که مقاله یا نمونه ای از نوشتن را نشان می دهد که توانایی شما در انجام تحقیق و نوشتن مقالات دانشگاهی را نشان می دهد.

لطفاً قبل از درخواست ، دستورالعملهای ما را در مورد نحوه نوشتن پیشنهاد تحقیق رئوس مطالب خود با دقت بخوانید. در اینجا مثال خوبی از پیشنهاد تحقیق اخیر یک متقاضی موفق وجود دارد: طرح تحقیق دکتری باراسا برای IDS ، 2017

مهلت درخواست

ما ترجیح می دهیم که مقطع دکترا توسط دانشجویان پژوهشی ، در 21 سپتامبر 2021 شروع شود تا همزمان با آغاز دوره پاییز دانشگاه ساسکس باشد. این زمان بندی فرصت های شما را برای شرکت در جلسات القایی و آموزش ، هم در IDS و هم در دانشگاه Sussex به حداکثر می رساند.

برای ورود به ماه سپتامبر ، مهلت برنامه عبارتند از:

 • 21 ژوئن 2021 برای دانشجویان بین المللی
 • 21 آگوست 2021 برای دانشجویان انگلستان / اتحادیه اروپا.

در شرایط استثنایی ، IDS ممکن است دانش آموزان را برای شروع دکترا توسط تحقیقات در ژانویه (به عنوان مثال ، در صورت داشتن ویزا مانع ورود سپتامبر) کند. همچنین ممکن است ما بتوانیم در تاریخ های شروع انعطاف پذیری را برای دانشجویانی که از سازمان دیگری منتقل می شوند ، ارائه دهیم.

هزینه های زندگی

برای تحصیل در ساسکس، هزینه زندگی معمولی را بیابید

درباره شرایط و ضوابط ما اطلاعات کسب کنید

مکان ها

براون

Address
Institute of Development Studies
Library Road
Brighton BN1 9RE UK

براون, انگلستان, بریتانیا

برنامه ها