Institute of Development Studies

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره IDS

Institute of Development Studies (IDS) یک سازمان تحقیق و یادگیری جهانی برای تغییر عادلانه و پایدار است. با همکاری دانشگاه ساسکس ، IDS برای مطالعات توسعه توسط رتبه بندی های دانشگاه QS در رده اول جهان قرار دارد.

ما تحقیق ، یادگیری و تدریس در سطح جهانی را ارائه می دهیم تا رویکردها را به توسعه عادلانه و پایدار تبدیل کنیم که به تضمین زندگی بهتر برای همه ، در همه جا کمک می کند.

با بهترین ها بیاموزید

دانشجویان و محققان IDS از سراسر جهان به سر می برند و در تعهد خود برای کمک به حل مشکلات دنیای واقعی مانند بیماری ، تغییرات آب و هوایی و درگیری متحد هستند.

IDS در خط مقدم توسعه است. برخلاف بسیاری از دانشگاه های سنتی ، دانشجویان ما در محاصره محققان هستند که همگی برای ایجاد تغییر عادلانه و پایدار تلاش می کنند. کیفیت تدریس و تنوع بدن دانشجویی بین المللی ما محیطی را ایجاد می کند که الهام بخش ، آگاه سازی کرده و نسل بعدی قهرمانان توسعه را قادر می سازد تا با بهترین مهارت ها بیاموزند.

مدارک تحصیلی ما دانشجویانی را که در INGO ، دولت ها ، سازمان های جامعه مدنی ، مؤسسات دانشگاهی ، تجارت و جاهای دیگر مشغول به کار هستند ، جذب می کنند و می خواهند درک نظری و عملی خود را از پیشرفت ، پیشرفت چشم انداز شغلی خود و پیشرفت در جهان بهتر کنند.

دانش آموختگان ما در سازمان های جهانی مانند بانک جهانی و سازمان ملل و در سازمان های پیشرو جامعه مدنی و همچنین تبدیل شدن به وزیران و مقامات در دولت های ملی در سراسر جهان به سمت سمت های ارشد در سازمان های جهانی رفته اند. در سال 2018 ، آلوم کارلوس آلوارادو سوسادا به عنوان رئیس جمهور کاستاریکا انتخاب شد.

اطلاعات بیشتری در مورد دوره های کارشناسی ارشد ما ، کارشناسی ارشد و برنامه های تحقیقاتی دکترا و دوره های آموزشی حرفه ای ما کسب کنید.

مکان ها

براون

Address
Institute of Development Studies
Library Road
Brighton BN1 9RE UK

براون, انگلستان, بریتانیا

برنامه ها