توضیحات رسمی را مطالعه کنید

وزارت تحقیقات، آموزش و تدریس در زمینه های مهندسی صنایع، به ویژه در مکانیک، مکاترونیک، مهندسی مواد، سیستم های الکترونیکی و میکرو الکترونیک، سیستم های اطلاعات مدیریتی و روش ها و مدل های بهینه سازی برای حمایت از تصمیم گیری را انجام می دهد.

اهداف تحقیق در بخش ساختار مواد را در نظر می گیرند؛ ویژگی های آن و برنامه های کاربردی؛ مواد و فن آوری های جدید سیستم های اتوماسیون فرایندها و ماشین آلات؛ تولید و ذخیره انرژی؛ طراحی و پیاده سازی دستگاه های مکانیکی / الکترونیکی یکپارچه با توابع خاص در برنامه های نوآورانه؛ بهینه سازی محصولات و فرایندها.

این گروه با موسسات تحقیقاتی مختلف ملی و بین المللی همکاری می کند و در زمینه پروژه های تحقیقاتی پایه و کاربردی با ارتباط قوی با دنیای صنعتی همکاری می کند.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دکترا(PhD)

University of Trento The Department of Industrial Engineering

مواد و مواد مهندسی: مواد زیستی و فن آوری های زیست پزشکی، پوشش ها و درمان های سطحی، خوردگی و پوشیدن، ویژگی های تجربی و مدل سازی عددی رفتار مواد، عینک های با قدرت بالا و سر ... [+]

برنامه دکترا در مواد، مکانیک و مهندسی سیستم اعلام انتخاب: 35 هفتم چرخه - سال تحصیلی 2019/2020

تماس دوم 2019

مدت زمان درخواست: 22 آگوست 2019، ساعت. 4.00 (GMT 2) پیوند به برنامه در خط

در طول پر کردن نامزدها، نامزدها باید انتخاب کنند که کدام منطقه تحقیقاتی (حداکثر 2، با مشخص کردن ترتیب اولویت) آنها مورد علاقه برای درخواست است.

درخواست کنندگان این تماس دوم نیز توسط شرکت کنندگان در اولین تماس پذیرفته می شوند، اما کسانی که در انتخاب اولین تماس و در دومین برنده می شوند، از زمان برنده شدن در اولین تماس به عنوان نخستین انتخاب برای نامزد و در نتیجه پذیرش در نظر گرفته می شود... [-]

ایتالیا Povo
نوامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Address
DII - Department of Industrial Engineering via Sommarive
38123 Povo, Trentino-South Tyrol, ایتالیا