University of Trento The Department of Industrial Engineering

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

وزارت تحقیقات، آموزش و تدریس در زمینه های مهندسی صنایع، به ویژه در مکانیک، مکاترونیک، مهندسی مواد، سیستم های الکترونیکی و میکرو الکترونیک، سیستم های اطلاعات مدیریتی و روش ها و مدل های بهینه سازی برای حمایت از تصمیم گیری را انجام می دهد.

اهداف تحقیق در بخش ساختار مواد را در نظر می گیرند؛ ویژگی های آن و برنامه های کاربردی؛ مواد و فن آوری های جدید سیستم های اتوماسیون فرایندها و ماشین آلات؛ تولید و ذخیره انرژی؛ طراحی و پیاده سازی دستگاه های مکانیکی / الکترونیکی یکپارچه با توابع خاص در برنامه های نوآورانه؛ بهینه سازی محصولات و فرایندها.

این گروه با موسسات تحقیقاتی مختلف ملی و بین المللی همکاری می کند و در زمینه پروژه های تحقیقاتی پایه و کاربردی با ارتباط قوی با دنیای صنعتی همکاری می کند.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید دکترا(PhD) »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دکترا(PhD)

برنامه دکترا در مواد، مکاترونیک و مهندسی سیستم

Campus تمام وقت November 2018 ایتالیا Povo

مواد و مواد مهندسی: مواد زیستی و فن آوری های زیست پزشکی، پوشش ها و درمان های سطحی، خوردگی و پوشیدن، ویژگی های تجربی و مدل سازی عددی رفتار مواد، عینک های با قدرت بالا و سرامیک، متالورژی پودر، پلیمرها و مواد کامپوزیتی، مواد و فن آوری برای میراث فرهنگی ، مواد شیمیایی، مواد انرژی، مواد نانوساختار، خواص مکانیکی، مواد هوشمند، فن آوری های تولید مواد، روند تولید، فرایندهای تولید. [+]

برنامه دکترا در مواد، مکاترونیک و مهندسی سیستم

اولین تماس سال 2018

مدت زمان درخواست: 22 آگوست 2018، ساعت 4.00 (GMT 2)

در هنگام تکمیل درخواست، کاندیداهای آنلاین باید انتخاب کنند که کدام منطقه تحقیقاتی (حداکثر 2، با مشخص کردن ترتیب اولویت) آنها مورد علاقه برای درخواست است.

انتشار بعدی دعوت دوم برای برنامه های کاربردی با موقعیت های تحت پوشش بورس تحصیلی (Assegni di ricerca) پیش بینی شده است؛ تمام موقعیت های دومین تماس در موضوعات خاصی قرار می گیرد. درخواست کنندگان تماس دوم نیز توسط شرکت کنندگان این تماس اول پذیرفته می شوند، اما کسانی که در انتخاب اولین تماس و در دومین برنده خواهند شد، به طور خودکار از اول از زمان برنده شدن در تماس دوم به عنوان نخستین انتخاب برای کاندید و در نتیجه پذیرش در نظر گرفته می شود... [-]


تماس

آدرس DII - Department of Industrial Engineering via Sommarive
38123 Povo, Trentino-South Tyrol, ایتالیا