University of Camerino the international School of Advanced Studies

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مدرسه بین المللی مطالعات پیشرفته

UNICAM یک مدرسه بین المللی مطالعات پیشرفته را با هدف افزایش بین المللی شدن تحصیلات دکترا آغاز کرده است.

  • مدرسه بین المللی مطالعات پیشرفته، برنامه ها، سازماندهی، هماهنگی دوره ها برای کسب عنوان دکترا
  • دوره دکترا سه سال است با پایان نامه نهایی که به زبان انگلیسی نوشته شده است، که در جلوی هیئت بررسی نهایی که از اساتید در زمینه های علمی مرتبط است دفاع خواهد کرد. این باید شامل دانشگاهیان و متخصصین دیگر (از جمله مراکز تحقیقاتی یا موسسات تحقیقاتی) باشد که بیشتر آنها از دانشگاه کامرونو و حداقل یک غیر ایتالیایی است.
  • انتظار می رود علاوه بر تهیه پایان نامه نهایی، نامزدان دکترا نیز در فعالیت های آموزشی سازمان یافته SAS (همه زبان انگلیسی) شرکت کنند تا مهارت های قابل انتقال (مانند مهارت های ارتباطی، رشد حرفه ای تحقیق، مدیریت تحقیق و بودجه پروژه، روش شناختی مهارت ها) و آموزش دکترا در همکاری با صنعت و دیگر بخش های مربوط به استخدام.
  • انجام برخی تحقیقات در آزمایشگاه های عمومی یا خصوصی خارج از دانشگاه میزبان به شدت تشویق می شود.
  • برای دستیابی به مدرک نهایی باید حداقل شش ماه تجربه در موسسه تحقیقاتی یا تحصیلات عالی وجود داشته باشد که دانشگاهی متفاوت از دانشگاه کامرونو و احتمالا ایتالیایی ندارد.
  • هفت اصل برای آموزش دکترا نوآورانه، برنامه های تحقیقاتی ما را پایه ریزی می کند.

هفت اصل برای آموزش نوآورانه دکترا

1. تعالی پژوهشی

تلاش برای تحقیق عالی برای همه آموزش های دکتری ضروری است و از این طریق، تمام عناصر دیگر جریان می یابند. معیارهای علمی تعیین شده از طریق روش های بررسی همکار و محیط های تحقیقاتی که نشان دهنده یک توده بحرانی هستند، مورد نیاز است. نسل جدید آکادمیک باید آموزش ببینند که مخاطبان خلاق، انتقادی و خودمختار مبتنی بر فکری، تحمل مرزهای تحقیق مرزی را داشته باشند.

2. محیط زیست جذاب

داوطلبان دکترا باید شرایط کار خوب را برای توانمند ساختن آنها برای تبدیل شدن به محققان مستقل که در مرحله اول برای رسیدن به اهداف، مسیر و پیشرفت پروژه خود مسئولیت می گیرند، پیدا کنند. این باید شامل فرصت های توسعه شغلی، مطابق با منشور اروپایی محققین و رهنمود برای استخدام محققین باشد.

3. گزینه های تحقیق بین رشته ای

آموزش دکترا باید در محیط تحقیقاتی و فرهنگی باز تعبیه شود تا اطمینان حاصل شود که هر گونه فرصت مناسب برای متقابلا بین رشته ها می تواند وسعت لازم و رویکرد بین رشته ای را ارتقا دهد.

4. قرار گرفتن در معرض صنعت و دیگر بخش های مربوط به اشتغال

اصطلاح "صنعت" به معنای وسیع تر از جمله تمام زمینه های محل کار آینده و مشارکت عمومی، از صنعت به کسب و کار، دولت، سازمان های غیر دولتی، موسسات خیریه و موسسات فرهنگی (مثلا موزه) استفاده می شود. این می تواند شامل قرار دادن در طول آموزش تحقیقاتی باشد؛ بودجه مشترک؛ مشارکت غیر آکادمیک از صنعت مربوطه در اطلاع رسانی / ارائه آموزش و نظارت؛ ترویج سهم مالی صنعت مربوطه به برنامه های دکترا؛ تقویت شبکه های فارغ التحصیلانی که می توانند از کاندید حمایت کنند (برای مثال طرح های مربیگری) و برنامه و مجموعه وسیعی از فعالیت های انتقال افراد / تکنولوژی / دانش.

5. شبکه های بین المللی

آموزش دکترا باید فرصت های لازم برای شبکه های بین المللی را فراهم کند، یعنی از طریق تحقیقات مشترک، مدارس مشترک، مدارس دوگانه و مشترک. تحرک باید تشویق شود، از طریق کنفرانس ها، بازدید کنندگان تحقیق کوتاه، و ترتیب دادن یا طولانی شدن در خارج از کشور.

6. آموزش مهارت های قابل انتقال

مهارت های قابل انتقال مهارت های آموخته شده در یک زمینه (به عنوان مثال تحقیق) که در دیگری مورد استفاده قرار می گیرند (به عنوان مثال استخدام در آینده چه در تحقیق، کسب و کار و غیره). آنها مهارت های مرتبط با موضوع و تحقیق را به طور موثر و کاربردی به کار می برند. مهارت های قابل انتقال ممکن است از طریق آموزش یا از طریق تجربه کاری به دست آید. " ضروری است که اطمینان حاصل شود که محققان به اندازه کافی مهارت هایی دارند که توسط اقتصاد مبتنی بر دانش مورد نیاز است. نمونه هایی از جمله ارتباطات، کار گروهی، کارآفرینی، مدیریت پروژه، IPR، اخلاق، استاندارد سازی و غیره

کسب و کار نیز باید در برنامه درسی برنامه درسی و آموزش دکترا بیشتر دخیل باشد تا مهارتها با نیازهای صنعت منطبق باشد، بر اساس کار انجمن تجارت دانشگاه و نتایج پروژه EUA DOC-CAREERS. نمونه های خوبی از رویکردهای بین رشته ای در دانشگاه ها وجود دارد که مهارت ها را از تحقیقات به مهارت های مالی و تجاری و از خلاقیت و طراحی تا مهارت های بین فرهنگی متمایز می سازد.

7. تضمین کیفیت

رویه های پاسخگویی باید بر مبنای تحقیق آموزش و پرورش دکترا تأسیس شود و به همین دلیل، آنها باید به طور جداگانه از تضمین کیفیت در چرخه اول و دوم توسعه یابند.

هدف تضمین کیفیت در آموزش و پرورش دکترا باید بهبود کیفیت محیط تحقیقاتی و همچنین ارتقاء روش های شفاف و پاسخگو برای موضوعاتی مانند پذیرش، نظارت، اعطای مدرک دکترا و توسعه حرفه ای باشد. مهم است که تأکید کنیم که این موضوع در مورد تضمین کیفیت Ph.D. نیست. خود به جای فرایند یا چرخه زندگی، از استخدام به فارغ التحصیلی.

مکان ها

کامرینو

Address
International School of Advanced Studies
Polo di Alta Formazione
Via Madonna delle Carceri 9

62032 کامرینو, مارچه, ایتالیا