Selinus University of Science and Literature

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه ما یک موسسه رایگان و خصوصی است. از نظر قانونی به عنوان IBC در ایالت مشترک المنافع دومینیکا و در ایتالیا به عنوان یک موسسه دائمی ثبت می شود. این یک دانشگاه بین المللی مستقل است که منحصراً در آموزش آنلاین و آموزش از راه دور مشغول فعالیت است: به عبارت دیگر یک دانشگاه آزاد برای بزرگسالان که کارهای نهادی خود را به طور جدی انجام می دهد.

دانشجویان بالغ ما بسیار سخت تلاش می کنند تا مدرک خود را بگیرند. این دانشگاه کارشناسی ارشد نبوده و هرگز نبوده است و ما فوراً چنین برنامه هایی را رد خواهیم کرد. تأکید اصلی ما همواره ارائه بالاترین کیفیت آموزش به دانشجویان بزرگسال ما بوده است. مدارک اعطا شده توسط دانشگاه سلینوس توسط بخش خصوصی توسط بین المللی شناخته شده و توسط مشاغل چند ملیتی پذیرفته شده است.

درباره اعتباربخشی ، به ویژه برای دانشجویان آمریکایی ، ما هیچ وقت از توضیح سیستم واقعیت خسته نمی شویم. کسب اعتبار در ایالات متحده داوطلبانه است

مدارس معمولاً خیلی زودتر از وقت خود را با استانداردهای آژانس آشنا می کنند و چندین ماه را برای بررسی اعتبارنامه خود می گذرانند. اگر آنها بررسی را پشت سر بگذارند و اعتبار خود را کسب کنند ، این تاییدیه مدرسه آنها به عنوان یک نهاد مشروع آموزش عالی است که از کیفیت قابل قبولی برخوردار است. بعضی از مدارس ممکن است وضعیت اعتبار سنجی خود را در اطلاعات کالج ارائه شده به دانشجویان بالقوه درج کنند.

دقیقاً همانگونه که آژانس های معتبر شناخته شده وجود دارند ، آژانس های شناخته نشده نیز وجود دارند. این بدان معنی است که استانداردهای آنها توسط وزارت آموزش یا CHEA بررسی نشده است. دلایل مختلفی وجود دارد که ممکن است یک آژانس ممکن است به رسمیت شناخته نشود. به عنوان مثال ، آژانس ممکن است در تلاش باشد تا با وزارت یا CHEA همکاری کند ، یا ممکن است معیارهای تشخیص هر یک از سازمان ها را برآورده نکند. هر دلیلی که باشد ، مهم است که هنگام کاوش در اطلاعات دانشگاه ، این نکته را در نظر داشته باشید.

شما باید آژانسهای معتبر شناسایی نشده را با احتیاط مشاهده کنید تا بتوانید اعتبار آنها را ارزیابی کنید. یک آژانس شناخته شده لزوماً از استانداردهای کیفیت پایین برخوردار نیست ، اما مهم است بدانید که بسیاری از کارفرمایان آمریکایی فقط مدرک هایی را از موسسات معتبر توسط یک آژانس معتبر تشخیص می دهند.

به همین دلیل ، دانشگاه ما فقط دانشجویانی را قبول می کند که قبلاً به صورت حرفه ای مستقر شده اند. دانشجویان ما از مدرک استفاده می کنند ، نه برای یافتن کار بلکه برای مشروعیت بخشیدن به نقش حرفه ای خود ، که قبلاً با موفقیت درگیر بوده است. سلینوس با داشتن مدرک دانشگاهی ، احترام ، احترام و حیثیت کسب می کند و اغلب وضعیت و کار اجتماعی خود را بهبود می بخشد.

126129_pexels-photo-1438072.jpegهزاره ساله Buro / Pexels

نحوه تحصیل در سلینوس

استودیو خانگی SUSL

دوره های درسی دانشگاه سلینوس از راه دور شامل مطالعه کتب درسی اختصاصی و تهیه گزارش در مورد قرائت کتب درسی انجام شده ، طبق رهنمودهای تعیین شده توسط دانشگاه سلینوس و پداگوژی است که می توانید در لینک "پداگوژی" وب سایت دانشگاه سلینوس.

دانش آموزان بزرگسال می توانند در برنامه APEL (اعتباربخشی یادگیری تجربی قبلی) ثبت نام کنند. این برنامه برای متخصصان ، کارآفرینان ، مدیران ، مسئولان ، نویسندگان ، هنرمندان و غیره محفوظ است با داشتن مدرک دیپلم دبیرستان و حداقل 25 سال سن و 3 سال فعالیت که در مطالعه نشان داده شده است ، شعبه ای را انتخاب کرده اند. 30 سال برای دوره دکتری لازم است.

آموزش و پرورش

سیستم برنامه درسی دانشگاه علوم و ادبیات سلینوس ، متناسب با تک تک دانشجویان است و مبتنی بر "واحدهای آموزشی" متشکل از متون ، جزوات و سخنرانیها ، دوره های ویدئویی ، کتابهای الکترونیکی است. امتحانات با یک گزارش یادگیری کوتاه (واحد امتحان) که به عنوان مضمون پایان نامه تهیه شده است جایگزین می شوند.

مواد مطالعه ، مطابق رشته تحصیلی ، برای ترغیب تفکر انتقادی و کاربرد عملی دانش به دست آمده ، انتخاب و انتخاب می شوند. یک روش آموزشی برای کمک به دانش آموزان ، بزرگسالان ، که غالباً مشغول کار و خانواده هستند ، به تفکر انتقادی و آگاهانه پرداختن به کتابهای توصیه شده و فیلمهای ویدئویی از یک سو با افزایش قابلیتهای فکری خود ، از سوی دیگر توانایی توسعه نوشتن یکپارچه پیاده سازی می شود. پروژه ها.

یک سیستم یادگیری آموزشی بدون نیرویی که دانش آموز را به دنبال داشته باشد ، و به دنبال آن مشاور دانشجویی وی ، به صورت آزادانه یک برنامه یادگیری خاص مبتنی بر کسب شخصی را برای برآورده کردن زمان خود و دستیابی به اهداف خود حک می کند. در دانشگاه سلینوس دانشجویی هیچ تعهدی برای یادگیری درست یا قبل از تاریخ های خاص ندارد. او می تواند متن های خود را بخواند و هر درس ویدیویی را بارها مرور کند ، و روش شخصی یادگیری خود را کشف کند. علاوه بر این ، وی می تواند در هر زمان ، برای مشاوره ، مشاوره دانشجویی خود ، برای کمک ، شفاف سازی ، پشتیبانی ، مشورت کند.

آنچه برای اهداف برنامه درسی ارزیابی می شود ، اطلاعات ساده آموخته نشده نیست ، زیرا تکامل اندیشه دانش آموز فراتر از نگاه ساده به موضوع مفهومی است ، باید بیش از همه یک قدرت با ارزش وجدان و آگاهی باشد که مطالعه نیست. پردازش ساده از مفاهیم کم و بیش مفید ، به عنوان یک الگوی قابل استفاده برای نیازهای اجتماعی ، انسانی و مدنی آنها.

به طور خلاصه ، الگوی تربیتی دانشگاه سلینوس این است که تجربه واقعی دانش آموز را در یک زمینه آموزشی مفید برای بهبود ظرفیت فکری و ارزیابی جهانی خود از مهارت بالقوه آنها ، به دست آورد تا بتواند به سرعت در فکری و حرفه ای خود دست یابد. اهداف

به رسمیت شناختن اعتبارات دانشگاه سلینوس بخشی از "خواندن" منتقدان حرفه ای دانشجویی و بخشی از آن با ارزیابی گزارش انجام شده توسط دانش آموز جایگزین امتحانات سنتی انجام می شود.

دانشجویان دانشگاه سلینوس بزرگسالانی هستند که درگیر در جهان کار و حرفه ای هستند. برای ثبت نام باید حداقل 23 سال سن برای برنامه های عادی و حداقل 25 سال برای برنامه های APEL برای متخصصین داشته باشید. ثبت نام در یک برنامه برای اعطای دکتری. حداقل 30 سال سن لازم است

مکان ها

سوسیس دودی

Address
8, Copthall, Roseau Valley 00152, Commonwealth of Dominica
94277 سوسیس دودی, امیلیا-رومانا, ایتالیا

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: