GSSI - Gran Sasso Science Institute

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

GSSI یک دکترای بین المللی است. مدرسه و مرکز مطالعات پیشرفته در فیزیک، ریاضیات، علوم رایانه و علوم اجتماعی، واقع در L'Aquila (ایتالیا). این مرکز در سال 2012 به عنوان مرکز مطالعات پیشرفته مؤسسه ملی فیزیک هسته ای (INFN) تاسیس شد و سپس در ماه مارس 2016 به عنوان دانشکده مطالعات پیشرفته در زمینه تحصیلات تکمیلی تأسیس شد. GSSI قصد دارد تا مرکز جدیدی از تعالی علمی در L'Aquila را ایجاد کند و مهارت ها و ساختارهای بسیار متخصصی که در منطقه حضور دارند، مانند آزمایشگاه های ملی Gran Sasso از INFN و دانشگاه L'Aquila، تسهیل جذب منابع سطح بالا در حوزه علوم طبیعی و اجتماعی. هدف آن تشکیل یک سرمایه انسانی بالا و یکپارچه سازی آموزش و پژوهش در یک محیط بین رشته ای پر جنب و جوش است.


موسسه علوم گران ساسو 34 دكتراي تخصصي را ارائه ميدهد کمک هزینه تحصیلی در فیزیک، ریاضیات، علوم رایانه و علوم اجتماعی.

href = "http://www.gssi.it/phd/


موسسه علوم گران ساسو (GSSI)، در سال 2012 در L'Aquila (ایتالیا) به عنوان مرکز مطالعات پیشرفته مؤسسه ملی فیزیک هسته ای (INFN) تاسیس شد و سپس در ماه مارس 2016 به عنوان دانشکده مطالعات پیشرفته ارائه شد که پس از فارغ التحصیل شدن آموزش و پرورش، 34 Ph.D. موقعیت برای سال تحصیلی 2018/19.


GSSI ( www.gssi.it ) برنامه های کاربردی برای 10 بورس تحصیلی در فیزیک Astroparticle، 8 در ریاضیات در علوم طبیعی، اجتماعی و علوم زیستی، 8 در علوم کامپیوتری و 8 در «مطالعات شهری و علوم منطقهای» را دعوت می کند. زبان رسمی برای همه Ph.D. دوره های انگلیسی است


کمک هزینه تحصیلی به مدت 4 سال و میزان سالیانه آنها 16.159.91 یورو برآورد می شود. تمام Ph.D. دانش آموزان مسکن رایگان در امکانات GSSI و استفاده از غذاخوری دارند.


درخواست باید از طریق فرم آنلاین در www.gssi.it/phd/ تا تاریخ 20 ژوئن 2018، ساعت 18:00 (منطقه زمانی ایتالیا) در دسترس باشد.


برای کسب اطلاعات بیشتر، لطفا با فراخوانی برنامه ها در www.gssi.it/phd/ مشورت کنید یا یک ایمیل به info@gssi.it ارسال کنید

GSSI 31 مدرک دکترا را ارائه می دهد و برنامه های کاربردی برای بورس تحصیلی برای برنامه های PhD در فیزیک Astroparticle، ریاضیات در علوم طبیعی، علوم اجتماعی و زندگی، علوم رایانه، مطالعات شهری و علوم منطقوی را دعوت می کند.

زبان رسمی برای تمام دوره های دکترا به زبان انگلیسی است.
کمک هزینه تحصیلی به مدت 4 سال و میزان سالیانه آنها 16.159.91 یورو برآورد می شود. همه دانشجویان دکترا دارای محل اقامت رایگان در امکانات GSSI و استفاده از غذاخوری هستند.
درخواست باید از طریق فرم آنلاین موجود در www.gssi.it/phd/ تا تاریخ 18 ژوئن 2019 در ساعت 6 بعد از ظهر (منطقه زمانی ایتالیا، ساعت 6 بعد از ظهر) در دسترس باشد.

موسسه علوم گران ساسو (GSSI) یک مدرک دکترای بین المللی و مرکز تحقیق و تحصیلات عالی در زمینه های فیزیک، ریاضی، علوم رایانه و علوم اجتماعی است. در سال 2012 در L'Aquila (ایتالیا) به عنوان مرکز مطالعات پیشرفته موسسه ملی فیزیک هسته ای (INFN) تاسیس شد و سپس در ماه مارس 2016 به عنوان دانشکده مطالعات پیشرفته در زمینه تحصیلات تکمیلی تأسیس شد. از طریق همکاری و تعامل روزانه، محققان و دانشآموزان فرصت ایجاد دانش صحیح از روشهای تحقیقاتی و آزمایش آلودگی منافع، رویکردهای نوآورانه و مبادلات چند فرهنگی در تمامی فعالیتهای GSSI دارند. با توجه به پیچیدگی دنیای امروز، ما متعهد به رفع همه موانع بین زمینه های تحصیل و تحقیق GSSI هستیم، در حالی که بین رشته ای و متقابل لفظی همه چیز ما را در بر می گیرد. در میان اهداف ما، انتشار نتایج علمی به سوی جامعه و ارتقاء رویدادهای فرهنگی برای عمومی عمومی، شهروندان و مدارس است.

برای کسب اطلاعات بیشتر، لطفا با تماس با درخواست در www.gssi.it/phd/ مشورت کنید یا یک ایمیل به info@gssi.it بنویسید یا با شماره 39 0862 4280262 تماس بگیرید.

مکان ها

L'Aquila

Viale Francesco Crispi, 7

Address
Gran Sasso Science Institute
viale Francesco Crispi, 7

67100 L'Aquila, Abruzzo, ایتالیا
تلفن
+39 0862 4280262