GSSI - Gran Sasso Science Institute

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

GSSI یک دکترای بین المللی است. مدرسه و مرکز مطالعات پیشرفته در فیزیک، ریاضیات، علوم رایانه و علوم اجتماعی، واقع در L'Aquila (ایتالیا). این مرکز در سال 2012 به عنوان مرکز مطالعات پیشرفته مؤسسه ملی فیزیک هسته ای (INFN) تاسیس شد و سپس در ماه مارس 2016 به عنوان دانشکده مطالعات پیشرفته در زمینه تحصیلات تکمیلی تأسیس شد. GSSI قصد دارد تا مرکز جدیدی از تعالی علمی در L'Aquila را ایجاد کند و مهارت ها و ساختارهای بسیار متخصصی که در منطقه حضور دارند، مانند آزمایشگاه های ملی Gran Sasso از INFN و دانشگاه L'Aquila، تسهیل جذب منابع سطح بالا در حوزه علوم طبیعی و اجتماعی. هدف آن تشکیل یک سرمایه انسانی بالا و یکپارچه سازی آموزش و پژوهش در یک محیط بین رشته ای پر جنب و جوش است.


موسسه علمی Gran Sasso 30 دوره دکتری ارائه می دهد. بورسیه های فیزیک ، ریاضیات ، علوم کامپیوتر و علوم اجتماعی.

href = "http://www.gssi.it/phd/


GSSI - Gran Sasso Science Institute 30 دوره دکتری ارائه می دهد. بورس های تحصیلی در زمینه های زیر: فیزیک ستاره شناسی (8 بورس تحصیلی) ، ریاضیات در علوم طبیعی ، اجتماعی و زندگی (8) ، پیچیدگی رایانه (7) ، علوم منطقه ای و جغرافیا اقتصادی (7).

زبان رسمی کلیه دوره های دکترا انگلیسی است. بورس های تحصیلی به مدت 4 سال اهدا می شود و مبلغ سالانه آنها 16159.91 یورو ناخالص است. تمام دانشجویان مقطع دکترا در امکانات GSSI و استفاده از باغ اقامت رایگان دارند.

درخواست باید تا تاریخ 11 ژوئن 2020 ، ساعت 5 بعدازظهر (منطقه زمانی ایتالیا) از طریق فرم آنلاین موجود در سایت www.gssi.it/phd/ ارسال شود.

GSSI یک مدرسه بین المللی دکترا و مرکزی برای تحقیق و آموزش عالی در زمینه های فیزیک ، ریاضیات ، علوم کامپیوتر و علوم اجتماعی است. این موسسه در سال 2012 در L'Aquila (ایتالیا) به عنوان مرکز مطالعات پیشرفته INFN - انستیتوی ملی فیزیک هسته ای تأسیس شد ، و سپس در سال 2016 به عنوان یک دانشکده مطالعات پیشرفته که دارای تحصیلات بعد از تحصیلات تکمیلی است ، تأسیس شد. محققان و دانشجویان از طریق یک همکاری و تعامل روزانه ، می توانند دانش صحیحی از روشهای تحقیق ایجاد کنند و آلودگی علایق ، رویکردهای نوآورانه و مبادلات چندفرهنگی را در کلیه فعالیتهای GSSI آزمایش کنند. در پرداختن به پیچیدگی های دنیای امروز ، ما متعهد هستیم كه همه موانع را در زمینه مطالعات و تحقیقات GSSI از بین ببریم ، جایی كه میان رشته ها و لقاح متقابل همه چیزهایی را كه انجام می دهیم پایه گذاری می كند.

از جمله اهداف ما انتشار نتایج علمی به سمت جامعه و ترویج رویدادهای فرهنگی برای عموم مردم ، شهروندان و مدارس است.

برای اطلاعات بیشتر، لطفا به برای برنامه های کاربردی در مشورت www.gssi.it/phd/ یا ارسال یک ایمیل به applications@gssi.it تماس بگیرید و یا 39 0862 4280433.

مکان ها

L'Aquila

Viale Francesco Crispi, 7

Address
Gran Sasso Science Institute
viale Francesco Crispi, 7

67100 L'Aquila, Abruzzo, ایتالیا
تلفن
+39 0862 4280262