Westford University College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه کالج وستفورد

وستفورد "مشتری جایزه لذت از جوایز MENAA برای سال دوم در یک ردیف در سال 2015 و 2016 به دست آورد

دانشگاه کالج وستفورد (WSoM) یک موسسه آموزشی در امارات متحده عربی تاسیس شده است و حضور قوی در انگلستان، شرق میانه، هند و آفریقای جنوبی با هدف ارائه مدارک بسیار مشهور و پیشرفته انگلستان و اروپا بر اساس و آموزش مدیریت به جوامع مشتاق زندگی در آسیا، آفریقا و شرق میانه است. شرایط ما تصدیق و معتبر توسط مشهور معتبر اعطای دانشگاهی بدن، کالج ها و دانشگاه از انگلستان است. ما ارائه می دهیم شناخته شده بین المللی برنامه های تحصیلات تکمیلی مقطع کارشناسی و بعد است که قادر خواهد دانش آموزان ما برای پیشی گرفتن و در عرصه های مورد نظر خود را به اکسل و تقویت پیگیری خود را برای برتری در حرفه انتخاب خود و یا آموزش عالی است.

دانشگاه کالج وستفورد تساوی بر جهانی بهترین شیوه در یادگیری آنلاین و آموزش و پرورش؛ نتیجه تعاملی، نام تجاری پویا از آموزش و پرورش فارغ التحصیل توانایی برای دانش آموزان به طور منظم و کار حرفه ای مناسب است.

دانشگاه کالج وستفورد بهینه بهره گیری از تکنولوژی پیشرفته و قدرت اینترنت به شما آموزش ارزشمند و همچنین تجربه های شبکه های جهانی را.
بیانیه چشم انداز
دانشگاه کالج وستفورد پیش بینی که در میان بهترین انتخاب برای جزوات حرفه مدیریت با ارائه به روز ترین، آموزش با کیفیت مناسب و بالا مخلوط با توسعه مهارت ها را به دانش آموزان مشتاق به دنبال فرصت در سازمان های جهانی و در نتیجه پل زدن شکاف بین آموزش و پرورش و اشتغال است.
بیانیه ماموریت
دانشگاه کالج وستفورد هدف به قالب و تبدیل به نسل مشتاق از افراد که زمینه های متنوع به رهبران موثر و مدیران فردا با حس مسئولیت های اجتماعی، شرکت های بزرگ و اخلاقی با ارائه آموزش مدیریت برتر و آموزش، در نتیجه آنها را مجهز برای تبدیل شدن به قادر به دست زدن کارهای چالش برانگیز.
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید Health Diplomas » بازدید کنید دانشنامه های کارشناسی ارشد » بازدید کنید BBAs » بازدید کنید Part time MBA » بازدید کنید دوره های یک ساله MBA » بازدید کنید کارشناسی ارشد » بازدید کنید MBAs »

تماس
آدرس محل سکونت
Westford School of Management
UAE Centre
Second floor – BM Towers, Sharjah–Dubai Highway
Al Nahda

Sharjah, Sharjah, AE
آدرس محل سکونت
Muscat, Muscat Governorate, OM
آدرس محل سکونت
Oman Online, OM
آدرس محل سکونت
Riyadh, Riyadh Province, SA
آدرس محل سکونت
Singapore Online, SG
آدرس محل سکونت
Jeddah, Makkah Province, SA
آدرس محل سکونت
Bahrain Online, BH
آدرس محل سکونت
Delhi, IN
آدرس محل سکونت
India Online, IN
آدرس محل سکونت
Dubai, Dubai, AE
آدرس محل سکونت
Canada Online, CA
آدرس محل سکونت
Nigeria Online, NG
آدرس محل سکونت
Mumbai, Maharashtra, IN
آدرس محل سکونت
Bengaluru, Karnataka, IN
آدرس محل سکونت
Abu Dhabi, Abu Dhabi, AE
آدرس محل سکونت
Malaysia Online, MY
آدرس محل سکونت
Pune, Maharashtra, IN
آدرس محل سکونت
Westford School of Management LTD
20-22 Wenlock Road
London, N1 7GU
United Kingdom

UK Online, GB