The Graduate School at The Petroleum Institute

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشکده تحصیلات تکمیلی موسسه نفت

به The Graduate School at The Petroleum Institute خوش آمدید

موسسه پتروشیمی (PI) در سال 2001 با هدف ایجاد خود به عنوان یک موسسه جهانی در زمینه آموزش و تحقیقات مهندسی در زمینه های اهمیت نفت و گاز و صنایع گسترده انرژی، تاسیس شد. حامیان و شرکای PI عبارتند از شرکت نفت ملی ابوظبی (ADNOC) و چهار شرکت بزرگ نفتی بین المللی مانند BP، JODCO، Shell و Total. دانشکده تحصیلات تکمیلی با مأموریت مدیریت و ارزیابی تحصیلات تکمیلی در PI تاسیس شد تا خدمات با کیفیت ارائه شود که به دستیابی به اهداف استراتژیک PI کمک می کند. مدرسه فارغ التحصیل مسئول مدیریت روزانه برنامه های فارغ التحصیل PI، توسعه برنامه های جدید فارغ التحصیل، هماهنگی استخدام دانشجویان تحصیلات تکمیلی، همکاری با ADNOC و شرکت های عامل آن است تا اطمینان حاصل شود که برنامه های تحصیلات تکمیلی با نیازهای آنها برای مهندسین بسیار ماهر، و افزایش همکاری موسسه با دانشگاه های همکار در ایالات متحده آمریکا، اروپا و چین. مدرسه فارغ التحصیل توصیه و پشتیبانی دانشجویان کارشناسی ارشد در مورد برنامه های خود را برای تحصیلات تکمیلی در PI و خارج از کشور در حالی که هماهنگی استخدام دانشجویان تحصیلات تکمیلی توسط ADNOC و شرکت های عامل آن را هماهنگ می کند.

مدرک کارشناسی ارشد مهندسی در زمینه های زیر ارائه می شود:

·مهندسی شیمی

·مهندسی برق

مهندسی بهداشت، ایمنی و محیط زیست

·مهندسی مکانیک

·مهندسی نفت

مقطع کارشناسی ارشد در زمینه زیر ارائه می شود:

· شیمی کاربردی

·مهندسی شیمی

·مهندسی برق

·مهندسی مکانیک

·مهندسی نفت

· علوم زمینی نفت

فدراسیون ها:

PI برای حمایت مالی از دانش آموزان عالی رتبه دبیرستان برای سه دسته زیر حمایت مالی می کند:

تحصیلات تکمیلی تحصیلات تکمیلی (FGR / TA):

FGR / TA به دانشآموزان واجد شرایط داده می شود. انتظار می رود که صاحبان سهامداران فارغ التحصیل PI حداقل حداقل GPA 3.5 را در طول دوره کمک رسانی حفظ کنند.

معاونت پژوهشی / تدریسی فارغ التحصیل (GR / TA):

این دانش آموزان معیارهای استخدام را به عنوان دستیار های تحصیلات تکمیلی ارزیابی می کنند، اما معیارهای بسیار انتخابی برای FGR / TA را رعایت نمی کنند. دانشجویانی که به GR / TA اعطا شده اند نیاز به حداقل GPA 3.25 دارند. دانش آموزان عالی GR / TA ممکن است به FGR / TA منتقل شوند.

تحصیلات تکمیلی تحصیلات تکمیلی (VGR / TA)

VGR / TA یک دانشجوی دانشجویی است که در موسسات دیگر تحصیل می کند و با همکاری موسسه تحقیقاتی PI. انتظار میرود وی در پروژه تحقیقاتی خود در PI کار کند.

مکان ها

ابوظبی

Address
The Petroleum Institute

Sas Al Nakhl

ابوظبی, ابوظبی, امارات متحده عربی