American University of Sharjah

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه آمریکایی شارجه یک موسسه مستقل و غیر انتفاعی است که بر مبنای موسسات عالی آموزش عالی آمریکا آگاهانه است. این دانشگاه یکی از بزرگترین دانشگاههای جامعۀ مدرن در خلیج فارس است و در خدمت دانش آموزان منطقه و از سراسر جهان است. AUS قصد دارد که رهبر منطقه در آموزش عالی باشد، شناخته شده برای تعالی و نوآوری در آموزش، یادگیری، تحقیق و خدمات.دانشگاه آمریکایی شارجه 16 کیلومتر (10 مایل) از مرکز شارجه و حدود 25 کیلومتر از امارات همجوار دبی قرار دارد. شارجه یک مرکز تجارت جهانی و یک شهر از یادگیری و هنر است، همانطور که توسط انتصاب یونسکو 1998 به عنوان پایتخت فرهنگی جهان عرب تایید شده است.

علل اصلی برای مطالعه در AUS:

تنوع دانشجویی
از پاییز سال 2016، 6،002 دانشجو در AUS ثبت نام کردند. این شامل 429 فارغ التحصیل و 5402 دانشجوی کارشناسی بود. نسبت دانش آموز 50.4 مرد و 49.6 زن است. بر طبق تحلیل داده های آموزش عالی تایمز، AUS دارای درصد بالایی از دانشجویان بین المللی نسبت به سایر موسسات رتبه بندی در جهان است. حدود 84 درصد دانشجویان دانشگاه از دانشجویان بین المللی تشکیل شده اند که بیش از 100 ملیت را تشکیل می دهند.

کیفیت و تنوع اعضای هیات علمی
اعضای اعضای هیات علمی ما دارای سال های تحصیل و تجربه تحقیق و مدارک تحصیلی از برخی از معتبرترین دانشگاه های دنیا هستند. اینها شامل دانشگاه هاروارد، دانشگاه ییل، دانشگاه کمبریج، دانشگاه آکسفورد، دانشگاه استنفورد، دانشگاه براون و دانشگاه پرینستون هستند. تقریبا 92 درصد از اعضای هیئت علمی تمام وقت دارای درجه بالایی هستند، در حالی که 81 درصد از آنها دارای دکتری هستند.

کمک های مالی و بورس تحصیلی و فرصت های تحصیلات تکمیلی

AUS Grant مالی

AUS بهترین کاری را می کند تا اطمینان حاصل شود که به معنی بدست آوردن مالیات برای دانش آموزان واجد شرایط برای دریافت بهترین آموزش هایی که شایسته آنها نیست، مانع می شود. طیف وسیعی از کمک های مالی، بورس تحصیلی و فرصت های تحصیلی برای هر دو دانشجوی کارشناسی و همچنین دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می شود تا به آنها کمک کند تا آموزش های خود را تامین کنند. بورس تحصیلی ارائه شده شامل موارد زیر است:

  • Grant مالی (5-50٪ تخفیف برای تحصیلات، هزینه های آزمایشگاه و مسکن مشترک) برای دانشجویان کارشناسی تمام وقت با منابع ثابت محدود مالی.
  • دانش آموز برجسته دانشجویی (20 درصد تخفیف در هزینه های تحصیل و لیسانس) برای دانشجویان دوره اول که با کسب حداقل امتیاز تجمعی متوسط ​​95 درصد یا معادل آن در سال آخر تحصیلات متوسطه خود، تمایز قائل شده اند.
  • بورس تحصیلی تحصیلی (10 درصد از هزینه های تحصیل و لیسانس / فن آوری) برای دانش آموزان بار اول که با موفقیت حداقل نمره متوسط ​​تجمعی بین 90.00 تا 94.99 درصد یا معادل آن در سال آخر تحصیلات متوسطه خود را نشان می دهند.
  • بورس تحصیلی دانشجویان فعال (تا 50 درصد تخفیف در هزینه های تحصیل و هزینه های آزمایشگاه) به دانش آموزان با استعداد به عنوان یک ژست حمایت دانشگاه و تأیید موفقیت دانش آموزان در زمینه تحصیلی فوق العاده اعطا می شود.
  • بورس تحصیلی ورزشی (تا 50 درصد تخفیف در هزینه های تحصیل، هزینه های آزمایشگاه و مسکن مشترک) به ورزشکاران دانشجویی با استعداد ارائه می شود که برتری ورزشی و ویژگی های ورزشی برجسته ای را نشان می دهند.
  • کمک هزینه تحصیلی خانواده (25 درصد تخفیف در هزینه های تحصیل و لیسانس) برای خانواده هایی که بیش از یک دختر یا پسر دارند به طور همزمان در AUS به عنوان دانشجویان کارشناسی تمام وقت ثبت نام می کنند.
  • دیگر کمک هزینه ها و بورس تحصیلی شامل جایزه محققین دانشگاه، گراند تحصیلی، بورس تحصیلی تحصیلی، بورس تحصیلی دانشگاه، بورس تحصیلی دانشکده و بورس تحصیلی دانشگاه شاراک می باشد.
اطلاعات AUS

این دانشگاه همچنین تعدادی از کارشناسان فارغ التحصیل را به دانشجویان فارغ التحصیل واجد شرایط تقدیم می کند. کارشناسی ارشد فارغ التحصیل هزینه های تحصیلی (از 33 تا 100 درصد از پرداخت هزینه تحصیلی) و دوره تحصیلی ماهانه در ترم های منظم را پوشش می دهد. کمک های تحصیلی فارغ التحصیل می تواند در قالب یک کارشناسی ارشد تحصیلات تکمیلی یا کارشناسی ارشد تحصیلی باشد. کمک های تحصیلی فارغ التحصیل دانش آموزان را با فرصت هایی برای توسعه تجربه های تحقیقاتی با مشارکت اعضای هیات علمی در زمینه فعالیت های پژوهشی فراهم می کند. از طریق کمکهای تحصیلی فارغ التحصیل، دانش آموزان از طریق مشاغل نیمه وقت در موقعیت هایی از قبیل دستیار کارشناسان، تجربه های مربوط به آموزش را به دست می آورند. هر دو در یک رقابت، ترم به ترتیب اهدا می شوند.

امکانات دانشگاهی

یکی از مهمترین و شناخته شده ترین ویژگی های AUS، زندگی پر جمعیت و پویا آن است. این دانشگاه دانشجویان خوابگاه های کامل، یک مجموعه ورزشی و یک سالن ورزشی را ارائه می دهد. امکانات دیگر عبارتند از مرکز بهداشتی، داروخانه، بانک، اداره پست، آرایشگاه، سالن زیبایی خانم ها، کتاب فروشی، محل های ناهار خوری و دو فروشگاه راحتی.

سالن های مسکونی دانش آموزان مکانی برای زندگی، آرامش، ورزش و راحتی تحصیل می کنند. مرکز بهداشت دانشگاه فراهم می کند طیف وسیعی از خدمات از جمله خدمات سرپایی، آموزش بهداشت، مشاوره روانشناسی و آمبولانس / خدمات اورژانس. امکانات ورزشی AUS انواع فعالیت های تفریحی و ورزشی رقابتی را در اختیار شما قرار می دهد. مجتمع ورزشی شامل بسکتبال، والیبال، هندبال، بدمینتون، تنیس، دادگاه های داخلی در کنار استخر سرپوشیده المپیک 50 متری، استخر شنوایی، مراکز تناسب اندام و سالن تمرینی است.

امکانات فضای باز شامل زمین های بسکتبال، زمین های تنیس، زمین فوتبال، زمین کریکت، زمین بیس بال و مسیریابی 400 متر است.

فعالیت های فوق العاده، باشگاه ها و سازمان های دانشجویی

AUS تاکید زیادی بر فعالیت های اضافی در مدارس می گذارد و آنها را به عنوان یک ضرورت برای توسعه همه جانبه دانشجویان حیاتی می کند. دانش آموزان تشویق به شرکت در فعالیت های ورزشی، پیوستن به باشگاه های فرهنگی و علاقه گرا و داوطلب شدن در کمپین های خدمات اجتماعی می شوند. این دانشگاه 81 باشگاه دانشجویی فرهنگی و علاقه مند، 25 تیم ورزشی و یک برنامه داوطلبانه خدمات اجتماعی ارائه می دهد. دانش آموزان همچنین می توانند در نمایش های تئاتر و موسیقی از طریق برنامه هنرهای نمایشی دانشگاه شرکت کنند. در طول سال، تعدادی از برنامه های فرهنگی در محوطه دانشگاه برگزار می شود.

تحقیقات و نشریات علمی در سطح جهانی

AUS متعهد به تبدیل شدن به دانشگاه تحقیقاتی بالا در منطقه است، که به خاطر برتری و نوآوری آن شناخته شده است. این دانشگاه فعالیت های پژوهشی، علمی و خلاقانه دانشکده ها و دانشجویان را تشویق و پشتیبانی می کند. علاوه بر این، در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای ساخت یک پارک تحقیقاتی و فن آوری است.

بودجه پژوهشی در AUS مبلغ 2.5 میلیون دلاری در سال به عنوان کمک های پژوهشی دانشکده های داخلی؛ 2،000،000 AED در هر سال برای برگ های برگزیده؛ 10 میلیون یورو (اخراج دانشجویان و کمک هزینه تحصیلی برای فارغ التحصیلان و دستیارهای آموزشی) برای پشتیبانی دانشجویان تحصیلات تکمیلی؛ و 2/1 میلیون دلار در سال بر روی کمک های پژوهشی خارجی تأمین می شود.

هیات علمی و دانشجویان AUS تولید و چاپ کار با کیفیت بالا که به طور منظم به رسمیت شناختن هر دو منطقه و بین المللی است. اعضای هیئت علمی AUS دارای 67 اختراع ثبت اختراع هستند که بسیاری از آنها در داخل و خارج از کشور اختراع شده اند. اعضای هیئت علمی AUS دارای نشریات علمی در مجلات معتبر و کنفرانس های بین المللی هستند که معمولا دانشجویان تحصیلات تکمیلی را به عنوان همکارانی تشکیل می دهند.

  • تعداد انتشارات مجله از 2014 تا 2016: 1014
  • تعداد سخنرانیها و جلسات 2014-2016: 131

فرصت های شغلی و حرفه ای توسعه

AUS همچنین تأکید بسیار زیادی بر ایجاد ارتباط دو جانبه با جامعه دارد. تمام دانشکده ها و مدارس AUS تلاش می کنند تا نیازهای جامعه شرکت را تامین کنند و ارتباطاتی را ایجاد کنند که برای AUS و همکارانش سودمند باشد. این روابط همچنین به تحقیقات دانشگاهی کمک می کند و فرهنگ تحقیقاتی را که به سرعت یکی از ویژگی های برجسته دانشگاه می شود، ترویج می کند.

فارغ التحصیلان AUS در تعدادی از شرکت های چند ملیتی، سازمان های غیر دولتی و موسسات دولتی کار می کنند. در حالی که در AUS دانش آموزان فرصت دارند تا در شرکت های پیشرو داخلی و بین المللی کار کنند. این دانشگاه همچنین یک انجمن حرفه ای سالانه را برگزار می کند و سالمندان و فارغ التحصیلان AUS را فرصتی برای دیدار با نمایندگان بخش خصوصی و دولتی که علاقه مند به استخدام دانشجویان و فارغ التحصیلان AUS به عنوان کارکنان تمام وقت یا کارآموزان هستند، برگزار می کند.

AUS 26 کارشناسی ارشد و 45 کودک در سطح کارشناسی و 14 کارشناسی ارشد از طریق کالج معماری، هنر و طراحی ارائه می دهد. کالج هنر و علوم؛ کالج مهندسی؛ و مدرسه مدیریت بازرگانی.

هدر-events_1_

مسکن و امکانات امکانات دانشگاه

مسکن در محوطه دانشگاه محل مناسب برای دانش آموزان در هنگام تحصیل در دانشگاه است. بیش از 2000 دانش آموز در سالن های مسکونی پردیس زندگی می کنند. آنها از نزدیک شدن به ساختمان های دانشگاهی، کتابخانه، دادگاه مواد غذایی و مجتمع ورزشی لذت می برند. سالن های مسکونی AUS شامل هشت مجلس و پنج مجتمع خوابگاه زنانه است که توسط کارکنان تحت نظارت 24/7 قرار دارد. دانش آموزان از خصوصی، نیمه خصوصی، مشترک، یک یا دو اتاق استفاده می کنند. محیط زندگی در فضای چند فرهنگی بسیار غنی است و ترکیبی متعادل از فعالیت های اجتماعی و دانشگاهی دارد. سالن های مسکونی دانش آموزان مکانی برای زندگی، آرامش، ورزش و راحتی تحصیل می کنند.

کتابخانه

کتابخانه AUS، به عنوان یکی از کتابخانه های برتر در منطقه شناخته شده است، مجموعه ها، خدمات و برنامه هایی را برای پشتیبانی از نیازهای برنامه درسی و تحقیقاتی جامعه دانشگاه فراهم می کند. کتابخانه AUS 140 ایستگاه کاری کامپیوتری را ارائه می دهد؛ آموزش در سواد اطلاعاتی و مهارت های تحقیقاتی 141،000 آیتم کتاب / رسانه و دسترسی به 220،000 کتاب الکترونیکی؛ و 50+ پایگاه های داده با دسترسی به 26،000 + دوره های الکترونیکی. علاوه بر این، تمام کتابداران و مدیران کتابخانه در AUS دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته کتابداری و اطلاع رسانی از موسسات معتبر یا شناخته شده توسط انجمن کتابخانه آمریکا هستند.

مکان ها

شارجه

American University of Sharjah

Address
American University of Sharjah
University City
PO Box 26666

شارجه, شارجه, امارات متحده عربی
وب سایت
تلفن
+971 6 515 5555