Slovak University of Technology in Bratislava Faculty of Architecture

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشکده
مطالعه
پژوهش
فعالیت های بین المللی
آموزش معماری در STU در سال 1946 به عنوان گروه معماری و مهندسی سازه آغاز شد. در سال 1976 دانشکده معماری مستقل شروع به فعالیت کرد.

در تحصیلات دانشگاهی ما در تمام مراحل و اشکال تحصیلی ، حدود 17000 دانشجوی داخلی و خارجی در کالج ها و موسسات مستقر در براتیسلاوا و ترنوا.


STU یک دانشگاه محور تحقیق است. در طول وجود خود ، به پیشرفت چشمگیر ، گسترش و استفاده از دانش علمی کمک کرده است.


همکاری های بین المللی منطقه ای قابل توجه و مبتنی بر تماس تعاملی با مؤسسات آموزشی و همچنین تحقیقاتی کشورها در سراسر جهان است. این برنامه در پروژه های مشترک در چارچوب اتحادیه اروپا متمرکز شده است.

آموزش معماری در STU در سال 1946 آغاز شد و دانشکده معماری (FA) جدیدترین دانشکده دانشگاه فنلاند اسلواکی (STU) شد. در آن زمان گروه معماری و مهندسی سازه به عنوان بخشی از شعبه مهندسی سازه در پلی تکنیک اسلواکی (SVŠT) تأسیس شد ، امروز به نام دانشکده مهندسی عمران. در هفتاد سال بعد دانشکده به یک نهاد مهم و رقابتی تبدیل شده و سالانه بیش از 1000 دانشجو خدمت می کند.

دانشکده معماری STU بزرگترین موسسه آموزشی معماران در جمهوری اسلواکی است. مشخصات دانشکده اصول دانشگاه را منعکس می کند و شرط عملکرد حرفه ای را در داخل کشور و چارچوب اتحادیه اروپا ایجاد می کند. از این نظر ، جهت آماده سازی معماران ، برنامه ریزان شهری و طراحان در یک چارچوب خلاق ، جهت گیری روشنی وجود دارد. سیستم کنونی دو ساله تحصیلات متمرکز بر آمادگی یک فارغ التحصیل است. آگاهی در موضوعات هنری و تئوری ، و همچنین در موضوعات مختلف فنی و طراحی از برنامه ریزی شهری تا طراحی داخلی تأکید می شود.

دانشکده معماری در ساختمانی واقع شده است که توسط امیل بلویچ ، مهمترین معمار اسلواکی در قرن گذشته و بنیانگذار این مدرسه ساخته شده است که سالن "اولا پروفسور بلویچ" (ساکن دانشکده ساکن) نامگذاری شده است. علاوه بر این کلاسهای درس سخنرانی ، استودیوها ، امکانات رایانه ای و کتابخانه دانشکده که دارای کتابها و مجلات حرفه ای قابل توجهی است (بسیاری از آنها در سطح بین المللی معتبر هستند) ممکن است برای رشد توانایی های خلاقانه و مهارت های حرفه ای مورد استفاده قرار گیرند.

133912_19243099_1079581128853671_5558553825703417584_o.jpg

مراکز پشتیبانی

مراکز خدمات پشتیبانی فعالیت های دانشکده:

کتابخانه

کتابخانه دانشکده معماری دانشگاه صنعتی اسلواکی در براتیسلاوا (FA STU) یک کتابخانه آکادمیک با سهام بسیار تخصصی است که حاوی ادبیات داخلی و خارجی (کتاب ، اسکریپت ، مجله ، لغت نامه ، پایان نامه و غیره) است. این کتابخانه مزایای بسیاری را برای کاربران خود فراهم می کند - دسترسی رایگان به کلیه سهام کتابخانه ها (از جمله دسترسی به پایگاه داده های بین المللی متن کامل یا نسخه های الکترونیکی مجلات حرفه ای) ، دسترسی به جدیدترین ادبیات به دست آمده پس از مباحث برنامه های مطالعاتی تدریس می شود. در دانشکده ، کتابخانه و خدمات نوین اطلاعاتی (فهرست آنلاین کتابخانه ، دستگاه های کپی و اسکن سلف سرویس ، دسترسی رایگان به Wi-Fi) ، مطالعه راحت و محل کار.

CEDA (طراحی برای همه)

مرکز طراحی برای همه در دانشکده معماری ، دانشگاه صنعتی اسلواکی در براتیسلاوا در ژوئن سال 2007 تاسیس شد. ماموریت آن ایجاد یک فضای داخلی یکپارچه است که می تواند توسط همه افراد صرف نظر از سن ، اندازه یا توانایی

CEDA به اصل طراحی جهانی اختصاص یافته است و این امکان را برای مردم اسلواکی فراهم می کند تا در جامعه ای که تفاوت های انسانی را در نظر می گیرد ادغام شوند و به بهترین وجهی با محیط خود در تعامل باشند.

آزمایشگاه بدن

آزمایشگاه BCD یک مرکز تحقیقاتی و آموزشی است که به صورت تخصصی در طراحی بدن بدن طراحی شده و در دانشکده معماری دانشگاه صنعتی اسلواکی در براتیسلاوا مستقر است. این برنامه آموزش و تحقیق تخصصی در زمینه طراحی و معماری را ارائه می دهد. این مرکز تحقیقاتی معماران ، طراحان ، معلمان ، دانش آموزان ، محققان و دست اندرکاران رشته های مختلف - طراحی داخلی ، معماری ، ارگونومی ، عصب شناسی ، علوم اجتماعی و پزشکی را گرد هم آورده است.

آزمایشگاه BCD یک تیم تحقیقاتی چند رشته ای است که بر طراحی آگاهانه بدن - رابطه بین انسان و محیط آن - تمرکز دارد. اعضای ما متخصص در زمینه طراحی ، معماری ، ارگونومی ، عصب شناسی ، علوم اجتماعی و پزشکی هستند. 133907_19221677_1079540255524425_8550423801749395434_o.jpg

مرکز معماری پایدار و کارآمد - "معماری 2020"

مرکز معماری پایدار و کارآمد - "معماری 2020" (از این پس A2k20) یک پژوهش و آموزش در دانشکده معماری STU است. این یک بخش تخصصی دانشکده است که فعالیتهای تحقیقاتی و آموزشی در زمینه طراحی معماری را برآورده می کند و معیارهای عملکرد انرژی ساختمانها 2010/31 / EU را برای سازه های جدید پس از سال 2020 با تأکید بر پایداری و احترام به محیط.

A2k20 با همکاری IEPD (موسسه خانه های منفعل) ، SKGBC (شورای ساختمان سبز اسلواکی) ، ArTUR (معماری برای توسعه پایدار) و سایر سازمان های حرفه ای ، پژوهشگران مؤسسات مختلف (و درنهایت از دانشکده ها و موسسات دیگر) را به هم متصل می کند.

مرکز آموزشی و پژوهشی در Banská iatiavnica

دانشکده معماری همچنین امکان کار متمرکز را در مرکز تخصصی آموزش و تحقیقات خود در قلب شهر میراث فرهنگی یونسکو از بانسکوی اتیاویکا ارائه می دهد. در خانه تاریخی معتبر (که واقعاً توسط دانشجویان ترمیم شده است) این دانشکده می تواند حداکثر 30 دانشجو و 10 کارمند را در طول کارگاه ها یا دوره های تخصصی در طول سال مستقر کند. 133910_21.jpg

آزمایشگاه شبیه سازی مدل

مرکز آزمایشگاه شبیه سازی مدل دانشکده معماری STU در پوپراد فعالیت هایی با محوریت CAD و مسائل منطقه ای دارد.

مکان ها

براتیسلاوا

Address
Námestie slobody 19
81245 براتیسلاوا, منطقه براتیسلاوا, اسلواکی

برنامه ها