Pan-European University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Pan-European University (PEU) یک موسسه آموزش عالی خصوصی است که در هر 3 دوره مطالعاتی در 20 برنامه تحصیلی معتبر در 5 دانشکده تحصیلات دانشگاهی ارائه می دهد. از زمان تأسیس آن در سال 2004 بیش از 12،000 دانش آموز از تحصیل در PEU فارغ التحصیل شده اند. ارائه گسترده ای از محتویات مطالعه، مکان های مدرن و به لحاظ تکنولوژیکی به خوبی مجهز و همچنین ورود دانش آموزان کلاس بالا به برنامه های آن، تنها ویژگی های خاصی است که دانشگاه احتمالا به دانش آموزان ارائه می دهد تا آنها را با آموزش های عملی گرا ارائه دهد ایجاد حرفه ای موفق در هنگام ورود بازار کار.

هر یک از پنج دانشکده، روش های مدرن تحصیلی، از جمله رویکرد فردی، تخصص های جذاب و آموزش حرفه ای را در قالب کارهای آموزشی ارائه می دهد. تمام اهداف فوق الذکر به رسیدن به هدف اصلی دانشگاه تبدیل شده است که تبدیل به یک مرکز برجسته مدرنیته در آموزش عالی می شود. ما متعهد به انتخاب ایده آل شما برای شروع خوبی در زندگی حرفه ای شما می باشیم.

PEU متشکل از 5 دانشکده است که به تدریج در واکنش به نیاز بازار آموزش عالی به ترتیب زمانی عرضه شدند: دانشکده حقوق (2004 دانشکده اقتصاد و کارآفرینی (2005) ، دانشکده رسانه (2007 )، دانشکده علوم انسانی (2009) و دانشکده روانشناسی (2011) .

به عنوان تنها موسسه خصوصی خصوصی در اسلواکی، ما مجاز به ارائه دکترا هستیم. مطالعات و در عین حال کاندیدان واجد شرایط ممکن است برای یک دکترای حرفه ای، habilitation (استاد اعطای) و مراسم افتتاح (استاد کامل) هدف.

یکی از اعضای شرکت تجاری Prosperita، یک گروه سرمایه گذاری با سنت تجاری بیش از 20 سال، بخشی از مجموعه ای از شرکت های پیشرو در زمینه تجارت خانواده جمهوری چک می باشد. عضویت به عنوان یک پیش شرط برای ثبات مالی و سازمانی، به عنوان یک پلت فرم برای تدارک بخشی از سرمایه گذاری بین المللی و بازارهای سرمایه ای است.

یک بخش مهم از آموزش، یک تجربه عملی است که هدف استراتژیک ما است. دست آوردن تجربه عملی در حال حاضر در طول مطالعات، فارغ التحصیلان را قادر می سازد تا در بازار کار در موقعیت نسبتا بهتر قرار بگیرند.

مشارکت شرکت با آی بی ام، انجمن فوتبال اسلواکی، مرکز ملی حقوقی اسلواکی، انجمن ملی نمایندگان املاک و مستغلات، اخبار و رسانه ها و یا انجمن اسلواکی شرکت های بیمه ، به ویژه برای اهداف عملی از مطالعات، اهمیت می دهند. کارشناسان به آموزش مستقیم دعوت می شوند و سمینارهای تخصصی، کارگاه ها و رویدادهای حرفه ای در همکاری با شرکای تجاری ارائه می شود.

مکان ها

براتیسلاوا

Address
Tomášikova 150/20,
821 02 براتیسلاوا, منطقه براتیسلاوا, اسلواکی