توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Pan-European University (PEU) یک موسسه آموزش عالی خصوصی است که در هر 3 دوره مطالعاتی در 20 برنامه تحصیلی معتبر در 5 دانشکده تحصیلات دانشگاهی ارائه می دهد. از زمان تأسیس آن در سال 2004 بیش از 12،000 دانش آموز از تحصیل در PEU فارغ التحصیل شده اند. ارائه گسترده ای از محتویات مطالعه، مکان های مدرن و به لحاظ تکنولوژیکی به خوبی مجهز و همچنین ورود دانش آموزان کلاس بالا به برنامه های آن، تنها ویژگی های خاصی است که دانشگاه احتمالا به دانش آموزان ارائه می دهد تا آنها را با آموزش های عملی گرا ارائه دهد ایجاد حرفه ای موفق در هنگام ورود بازار کار.

هر یک از پنج دانشکده، روش های مدرن تحصیلی، از جمله رویکرد فردی، تخصص های جذاب و آموزش حرفه ای را در قالب کارهای آموزشی ارائه می دهد. تمام اهداف فوق الذکر به رسیدن به هدف اصلی دانشگاه تبدیل شده است که تبدیل به یک مرکز برجسته مدرنیته در آموزش عالی می شود. ما متعهد به انتخاب ایده آل شما برای شروع خوبی در زندگی حرفه ای شما می باشیم.

PEU متشکل از 5 دانشکده است که به تدریج در واکنش به نیاز بازار آموزش عالی به ترتیب زمانی عرضه شدند: دانشکده حقوق (2004 دانشکده اقتصاد و کارآفرینی (2005) ، دانشکده رسانه (2007 )، دانشکده علوم انسانی (2009) و دانشکده روانشناسی (2011) .

به عنوان تنها موسسه خصوصی خصوصی در اسلواکی، ما مجاز به ارائه دکترا هستیم. مطالعات و در عین حال کاندیدان واجد شرایط ممکن است برای یک دکترای حرفه ای، habilitation (استاد اعطای) و مراسم افتتاح (استاد کامل) هدف.

یکی از اعضای شرکت تجاری Prosperita، یک گروه سرمایه گذاری با سنت تجاری بیش از 20 سال، بخشی از مجموعه ای از شرکت های پیشرو در زمینه تجارت خانواده جمهوری چک می باشد. عضویت به عنوان یک پیش شرط برای ثبات مالی و سازمانی، به عنوان یک پلت فرم برای تدارک بخشی از سرمایه گذاری بین المللی و بازارهای سرمایه ای است.

یک بخش مهم از آموزش، یک تجربه عملی است که هدف استراتژیک ما است. دست آوردن تجربه عملی در حال حاضر در طول مطالعات، فارغ التحصیلان را قادر می سازد تا در بازار کار در موقعیت نسبتا بهتر قرار بگیرند.

مشارکت شرکت با آی بی ام، انجمن فوتبال اسلواکی، مرکز ملی حقوقی اسلواکی، انجمن ملی نمایندگان املاک و مستغلات، اخبار و رسانه ها و یا انجمن اسلواکی شرکت های بیمه ، به ویژه برای اهداف عملی از مطالعات، اهمیت می دهند. کارشناسان به آموزش مستقیم دعوت می شوند و سمینارهای تخصصی، کارگاه ها و رویدادهای حرفه ای در همکاری با شرکای تجاری ارائه می شود.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دکترا(PhD)

Pan-European University

از سال 2005، دانشکده اقتصاد و بازرگانی شروع به تهیه دانش آموزان خود برای موفقیت در محیط اقتصادی جهانی کرده است. ... [+]

از سال 2005، دانشکده اقتصاد و بازرگانی شروع به آماده سازی دانش آموزان خود برای موفقیت در محیط اقتصادی جهانی کرده است.

هدف اصلی هیئت علمی این است که آمادگی فارغ التحصیلان را فراهم کند تا بتوانند به کسب و کارها و سازمان ها تازگی داشته باشند و بتوانند در بازار کار بین المللی شرکت کنند.

در سال 2009، دانشکده برنامه سابق تحصیلات تکمیلی خود را به روز کرده است تا روش های محتوا و تدریس را تا آنجا که ممکن است به شرایط تحصیلی در دانشگاه های معتبر کسب و کار در جهان نزدیک شود. تمام دوره آموزشی دانشکده از روند توسعه اقتصادی در اسلواکی و همچنین در کل جهان خارج می شود.... [-]

اسلواکی Bratislava
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Pan-European University

برنامه مطالعاتی حقوق بین الملل در چرخه سوم تحصیلات دانشگاهی (دوره های دکترا) با دوره های سه ساله تحصیلی استاندارد در قالب روزانه و / یا مطالعات چهار ساله در فرم خارجی تدر ... [+]

برنامه مطالعاتی حقوق بین الملل در چرخه سوم تحصیلات دانشگاهی (دوره های دکترا) با دوره های سه ساله تحصیلی استاندارد در قالب روزانه و / یا مطالعات چهار ساله در فرم خارجی تدریس می شود.

تعریف یک نمایه تحصیلی فارغ التحصیل:

فارغ التحصیل برنامه تحصیلی دکترا در زمینه تحصیل در زمینه حقوق بین الملل، روش های تحقیق علمی را در زمینه حقوق بین الملل عمومی، قوانین بین المللی خصوصی و قوانین اتحادیه اروپا اعمال می کند. بر اساس روش علمی دانش و تحقیق، فارغ التحصیل می تواند راهکارهای مفهومی و سیستماتیک را پیش بینی کند و منابع موجود در قوانین بین المللی عمومی، قوانین بین المللی خصوصی و قوانین اتحادیه اروپا را تجزیه و تحلیل کند. او پیشرفت بیشتری در زمینه حقوق بین الملل و ارتباطات بین رشته ای خود را در محیط علمی ملی و بین المللی تضمین می کند.... [-]

اسلواکی Bratislava
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Pan-European University

دانشکده روانشناسی در سال 2011 تأسیس شد و جوانترین تمام دانشکده های PEU است. ... [+]

دانشکده روانشناسی در سال 2011 تأسیس شد و جوانترین تمام دانشکده های PEU است.

هدف اصلی هیئت علمی این است که به فارغ التحصیلان آینده بپردازیم تا بتوانیم اصول روانشناختی، دانش، مدل ها و روش های روانشناختی (مطابق اخلاق و پیشرفت های علمی جاری) به نحوی که به بیماران فردی، گروه های اجتماعی، سازمان ها و شرکت در توسعه، سلامت و اثربخشی آن است.

فرآیند آموزش در دانشکده بر چهار موضوع اصلی تمرکز دارد: روانشناسی کار و روانشناسی، مشاوره و روانشناسی اجتماعی. کارکنان علمی توسط شخصیت های معتبر در زمینه مدرسه، روانشناسی اجتماعی، کار و مشاوره، و همچنین میانجیگری تشکیل شده است. صرف نظر از معلمان داخلی، دانشکده ها کلاس هایی را که توسط روانشناسان حرفه ای آموزش داده می شود.... [-]

اسلواکی Bratislava
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Pan-European University

دانشکده رسانه های جمعی از سال 2007 در بازار فعالیت می کند که به موجب آن آموزش و پرورش در زمینه مطالعات رسانه های جمعی را گسترش داده است. ... [+]

دانشکده رسانه های جمعی از سال 2007 در بازار فعالیت می کند که به موجب آن آموزش و پرورش در زمینه مطالعات رسانه های جمعی را گسترش داده است.

هدف اصلی هیئت علمی بر توسعه و آموزش متخصصین رسانه ای و بازاریابی متمرکز شده است، دانش فنی نظری آن ها را فراهم می کند و همچنین امکان دستیابی به مهارت های عملی که بعدا خلاقانه در چاپ، آنلاین، چندرسانه ای و تبلیغات استفاده می شود.

ترکیبی از معلمان قابل توجه - متخصصین و متخصصان ماهر و متخصصان شناخته شده و شناخته شده از تمرین (روزنامه نگاران، مدیران مختلف از حوزه تبلیغات و ارتباطات و آژانس های PR) تضمین آموزش مدرن در زمینه های جذاب ارتباطات رسانه ای و روزنامه نگاری.... [-]

اسلواکی Bratislava
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی