‏ در اروگوئه دانشگاهها

‏ 2018/2019‏ در اروگوئه مدارس عالی بازرگانی عالیرتبه

On this page you can search for Universities, Colleges and Business schools in اروگوئه. You will easily find all information about the top ranked universities in اروگوئه. Click on"Read more" for a detailed description of the university and an overview of the study programs offered.

Find universities in اروگوئه and browse through their programs to find the ones that suit you best. Get all info about the various study options in اروگوئه and compare the tuition fees and length of study. You can save time and contact universities in اروگوئه directly: fill out the"Request free information" form, which will put you in contact with the admissions office.

Start the search for your future education right away!

1نتایج دراروگوئه

Universidad de Montevideo

اروگوئه Montevideo

چرا UM را انتخاب کنید؟طرح های پژوهشی-عملی مقدماتیحرفه ای ها از موارد اجباری تشکیل شده اند که سطح مقدماتی رشته های مختلف و موضوعات انتخابی و اختیاری را نشان می دهند که به شما امکان می دهد مشخصات دانشگاهی خود را شخصی سازی کنید.مشاوره تحصیلیمعلمان که در طول حرفه شما همراه شما هستند و شما را در زمینه تولید پروژه های خود توصیه می کنند.اداره کار و دفاتر حرفه ایما را از طریق فرصت های شغلی، نمایشگاه های شغلی، کارگاه ها و توافقات به دنیای کارتان نزدیک تر می کنیم.طبقه بندی در گروه های کاهش… [+] یافته استآنها گفتگو و تبادل دانش و ایده های بین دانش آموزان و معلمان را ارتقا می دهند.سطوح عالی تحصیلات عالی و عالیهنگامی که شما جوان، با سطح آکادمیک خوب دریافت می کنید و با انجام کارهای حرفه ای، فرصت های بهتر برای ورود به بازار کار دارید.آموزش انساني و بين الملليما درک می کنیم که واقعیت دائما در حال تغییر است و به همین دلیل است که ما یک تشکیلات بین رشته ای و انسانی داریم که به شما یک دید وسیع و عمیق در مورد جامعه و جهان را می دهد که با جنبش های شما سازگار است.زبان هادر UM شما همچنین می توانید زبان انگلیسی و پرتغالی را در سطوح مختلف مطالعه کنید. این روش بین کارگاه ها یا سمینارهای کوتاه و دوره های نیمه سالی یا سالانه متفاوت است.زندگی دانشگاهیبه عنوان یک مکمل برای آموزش علمی شما، فعالیت های مختلفی مانند ورزش (فوتبال، فوتسال، بسکتبال، هندبال، هاکی، استخر آزاد و اتاق تجهیزات، باشگاه ماجراجویانه)، داوطلبانه یا سرپرست را ارائه می دهیم. محیط زیست چند فرهنگیدر UM شما با دانشجویان خارجی، فرهنگ ها و زبان های آنها زندگی می کنید، و محیطی بین المللی را به وجود می آورید که حرفه و نحوه دیدن جهان را غنی سازد.برنامه های مبادلهتوافق با بهترین دانشگاه های خارجی که به شما اجازه می دهد با تحصیل در مقطع کارشناسی و / یا تحصیلات تکمیلی در خارج از کشور، غنی سازی کنید. [-]