WU - Vienna University of Economics and Business

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

توسعه استراتژیک، بین المللی، ارتباط با جامعه کسب و کار، و مدیریت کیفیت معیارهای بسیار مهمی را در این روند هستند.

همه برنامه های MBA وو اجرایی آکادمی هستند AMBA معتبر، به این معنی که آنها مطابق با بالاترین استانداردهای بین المللی. AMBA (انجمن گزارشها)، در لندن در سال 1967، یک مهر تضمین کیفیت اعطا شده به برنامه های کارشناسی ارشد انتخاب در سراسر جهان است.

شبکه WU از بیش از 240 دانشگاه های همکار یکی از بزرگترین شبکه های سراسر جهان است. به عنوان یکی از دانشگاه های کسب و کار پیشرو در جهان آلمانی زبان، وو همچنین عضو انجمن شناخته شده و مورد احترام مانند CEMS (جهانی اتحاد در مدیریت آموزش و پرورش)، PIM (مشارکت در مدیریت بین المللی)، GBSN (جهانی مدرسه کسب و کار است شبکه)، که هدف آن تسهیل مدیریت آموزش و پرورش در کشورهای در حال توسعه، و تمیس (شبکه بین المللی حقوقی تعالی).

پردیس WU

پردیس WU در ترم زمستان 2013/14 باز می شود. این بنا توسط معماران بسیار مشهور بین المللی طراحی شده است و جوایز و برنده جوایز متعدد. با حدود 100،000 M2 از فضای کف، آن ارائه می دهد مقدار زیادی از اتاق را برای برقراری ارتباط، بحث و تبادل نظر، تحصیل، تدریس، انجام تحقیقات، اکتشاف، استراحت، و باز کردن از پیچ. پردیس WU، واقع بین پیچیده نمایشگاه نمایشگاه Wien و زیبا وراج پارک، یک محوطه بزرگ با مجتمع های متعدد است. این به راحتی حمل و نقل عمومی قابل دسترسی است و دارای دسترسی مستقیم به پچ پچ پارک.

پر جنب و جوش وین

گذشته از، آموزش عالی عملا گرا، تحصیل در وو همچنین بدان معنی است که شما را وادار به لذت بردن از مزایای زندگی در وین، واقع در قلب اروپا. این شهرستان پر جنب و جوش است چیزهای زیادی برای ارائه به دانش آموزان WU که می خواهند به بررسی زندگی فراتر از کلاس درس: از سخنرانی داده شده توسط کارشناسان بین المللی و بحث پانل مشهور با حضار محترم به نمایشگاه ها و نمایشگاه ها، احزاب دانشگاه، و، کنسرت، وین همه را دارد. علاوه بر این به محبوب، مناظر جهان معروف آن، شهرستان همچنین دارای گسترده خط از فعالیت های فرهنگی و تفریحی. میزبان از موزه ها در سطح جهان، تئاتر، و معروف اپرای وین به علاقه مندان فرهنگی تجدید نظر شود. بسیاری از پارک ها و فضاهای سبز مانند جزیره دانوب و پچ پچ پارک مکان ایده آل برای باز کردن و لذت بردن از خارج از منزل هستند. WU است که به راحتی حمل و نقل عمومی در دسترس، و تنها چند دقیقه دور از مرکز شهرستان قدیمی وین و مراکز خرید مدرن که ترک هیچ چیز به دلخواه واقع شده است. همچنین بسیاری از کافه ها، کافه ها و رستوران ها در پردیس وو و در مجاورت آن وجود دارد.

مکان ها

وین

WU (Vienna University of Economics and Business)

Address
WU Vienna University of Economics and Business
Welthandelsplatz 1
1020 Vienna

1020 وین, وین, اتریش
وب سایت
تلفن
+43 1 313360

اعتیار سنجی ها

EFMD Equis Accredited

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: