Management Center Innsbruck

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مدرسه کارآفرینی ®

Management Center Innsbruck به هم بهترین نتیجه را از علوم، اقتصاد و مشاوره به مفهوم منحصر به فرد از یک کارآفرینی مدرسه بین المللی ®. Management Center Innsbruck که در سال 1995/96 به عنوان پایه اصلی مفهوم دانشگاه باز اینnsbruck تاسیس شد ، در منظر بین المللی آموزش عالی رتبه برتر را بدست آورد.

امروز، بیش از 3400 دانش آموزان، 1000 معلمان، 276 دانشگاه های همکار از سراسر جهان، و فارغ التحصیلان و کارفرمایان بی شماری ارزش بسیار چه مدرسه کارآفرینی ® ارائه کرده است. در چهارچوب مفهوم "جامع دانشگاه اینسبروک" ، MCI تلاش می کند تا در پیشرفت شخصی و حرفه ای خود ، افرادی را با انگیزه مربی ، که می خواهند آینده خود را از طریق آموزش مداوم هدف گرا بسازند ، پرورش دهند. MCI برنامه های تحصیلات تکمیلی ، کارشناسی ارشد و کارشناسی ارشد را با بالاترین استاندارد به مدیران ارشد و خردسال از کلیه سطوح مدیریت و شعب ارائه می دهد.

برنامه های MCI بر تمام سطوح شخصیتی متمرکز شده و شامل زمینه هایی از دانش پیشرفته از علم و عمل مربوط به تجارت و جامعه است. MCI به عنوان یک مرکز اطلاعات و ارتباطات بین المللی با دیدگاه ها ، روش ها و پروژه های جدید باز است. گفتگوی سازنده و توسعه تعاونی صلاحیت های بین رشته ای دو ستون آموزش و یادگیری در MCI است. MCI از رقابت سازمانها پشتیبانی می کند و بر حرفه ای شدن تجارت ، اداره ، سیاست و فرهنگ تأثیر می گذارد. تحقیقات کاربردی و توسعه بخصوص در تقویت MCI برای تقویت نوآوری در شرکت های محلی و اطمینان از دستورالعملهای با کیفیت ، ارزش ویژه ای دارد.

MCI در شبکه گسترده ای از حامیان ، حامیان و شرکاء واقع شده است ، یک موتور مهم در موقعیت یابی اینسبروک ، تیرول و اتریش به عنوان مرکزی برای برخوردهای دانشگاهی و بین المللی است. همکاری همسایگان ما با دانشگاه اینسبروک ، نزدیک بودن به شهر قدیمی سرزنده اینسبروک و معماری قدرتمند محل ، بیانگر فلسفه و رسالت این مرکز آموزش عالی نمونه بین المللی است.


ماموریت ما

MCI Management Center Innsbruck زیر مفهوم مدرسه کارآفرینی ®. MCI به افراد توانمند انگیزه می دهد تا به عملکرد برجسته ای دست یابند ، صلاحیت علمی عمیقی را ایجاد کرده و دانش نوآورانه ای را در یک شبکه بین المللی قوی ایجاد می کنند.


عوامل موفقیت ما

تدریس با کیفیت: تدریس با کیفیت ، جایگاه ما را در بین موسسات دانشگاهی پیشرو در جهان آلمانی زبان تضمین می کند.

مشارکت فکری: مشارکت فکری ما کاربردی ، مرتبط با مشاغل و راه حل محور است.

جهت گیری بین المللی: گرایش بین المللی قدرتمند ما دانش و دانش و اعتبار و ارزش افزوده بیشتری را برای مشتریان ایجاد می کند.

مشتری و مشتری مداری: مشتری مداری و خدمات ما نمونه ای است.

مردم و فرهنگ: فرهنگ سازمانی ما به اعتماد متقابل ، تعهد کارکنان ما ، روحیه کارآفرینی و مسئولیت نسبت به جامعه رونق می گیرد.

نام تجاری: برند MCI مشهور در سطح بین المللی است و مخفف عملکرد ، حرفه ای ، دانش و شایستگی است.

شبکه: شبکه بین المللی ما یک مزیت رقابتی و ارزش افزوده را برای ذینفعان ما ایجاد می کند.

نوآوری: نوآوری مداوم پایه و اساس موقعیت بازار ما را تشکیل می دهد و رقابت ما را تضمین می کند.

زیرساخت: زیرساخت عالی ما یک محیط جذاب و تحریک کننده ایجاد می کند.


محوطه دانشگاه

Management Center Innsbruck (MCI) از طریق مشتری مداری و مدیریت کیفیت مداوم ، شهرت خود را به عنوان یک دانشگاه بین المللی گرا از علوم کاربردی برقرار کرده است. کوه های تیرولان در درک ، امکانات بی نظیر ورزشی و تفریحی منطقه ، مجاورت آلمان ، سوئیس و ایتالیا و سنت علمی طولانی مدت اینسبروک همه یک محیط بی نظیر برای دانشجویان را تضمین می کنند.

MCI در مکانهای مرکزی خود دارای زیرساخت های برجسته ای با سالنهای سخنرانی جذاب و مجهز ، آزمایشگاههای رایانه ای و اتاقهای کار گروهی ، دارای ایستگاههای کاری و تحقیقاتی پیشرفته ، خوابگاههای دانشجویی در مجاورت ، انتخاب گسترده ای از موارد خوب مکان هایی برای غذا خوردن در خارج ، پارکینگ مناسب و حمل و نقل عمومی عالی.

مکان ها

اینسبروک

Address
Universitätsstraße,15
6020 اینسبروک, تیرول, اتریش
تلفن
+43 512 2070 – 2100

اعتیار سنجی ها

AACSB Accredited

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: