Management Center Innsbruck

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مدرسه کارآفرینی ®

Management Center Innsbruck با هم به بهترین وجه از علم، اقتصاد و مشاوره به مفهوم منحصر به فردی از یک مدرسه بین المللی کارآفرینی ® که در سال 1995/96 به عنوان مرکز اصلی مؤسسه ی دانشگاه آزاد بازرگان یونسبرک پیوند دارد، Management Center Innsbruck جایگاه برتر را در چشم انداز بین المللی آموزش عالی. امروزه بیش از 3200 دانش آموز، 1،000 معلم، 240 دانشگاه شریکی از سراسر جهان و فارغ التحصیلان و کارفرمایان بی شمار، آنچه را که مدرسه کارآفرینی ® ارائه می دهد، ارزشمند می دانند. در چارچوب مفهوم "جامع دانشگاه اینسبروک"، MCI تلاش می کند تا افراد انگیزه ای را که می خواهند آینده خود را از طریق آموزش مداوم به هدف، در رشد شخصی و حرفه ای خود بسازند، هدایت می کند. MCI برنامه های آموزشی فارغ التحصیل، غیر فارغ التحصیل و کارشناسی ارشد بالاترین استاندارد را برای مدیران ارشد و مدرسین از تمامی سطوح و شاخه های مدیریتی ارائه می دهد. برنامه های MCI در تمام سطوح شخصیت تمرکز می کنند و شامل حوزه های دانش پیشرفته ای از علم و عمل مربوط به کسب و کار و جامعه می شوند. MCI به عنوان مرکز اطلاعاتی و ارتباطی بین المللی، برای دیدگاه ها، روش ها و پروژه های جدید باز است. گفت و گو سازنده و توسعه همکاری میان توانایی های بین رشته ای، از اهداف آموزش و یادگیری در MCI است. MCI از رقابت پذیری سازمان ها حمایت می کند و حرفه ای سازی کسب و کار، مدیریت، سیاست و فرهنگ را تحت تاثیر قرار می دهد. تحقیقات کاربردی و توسعه به ویژه در MCI برای تقویت نوآوری در شرکت های محلی و تضمین آموزش با کیفیت محسوب می شود. MCI در یک شبکه وسیع از مشتریان، حامیان و شرکای خود، یک موتور مهمی در موقعیت اینسبروک، تیلور و اتریش به عنوان مرکز برای برخورد های دانشگاهی و بین المللی است. همکاری همسایگی ما با دانشگاه اینسبروک، نزدیکی به شهر قدیمی شهر اینسببرک و معماری قدرتمند محل، بیان فلسفه و مأموریت این مركز آموزش عالی بین المللی است.


ماموریت ما

Management Center Innsbruck MCI Management Center Innsbruck مفهوم مدرسه کارآفرینی ® را دنبال می کند. MCI به افراد انگیزه ای برای دستیابی به عملکرد فوق العاده، توانایی تحصیلی عالی و ایجاد دانش نوآوری نوآورانه در یک شبکه بین المللی قوی کمک می کند.


عوامل موفقیت ما

تدریس با کیفیت تدریس با کیفیت بالا، جایگاه ما را در میان موسسات آموزشی برجسته دانشگاهی در دنیای آلمانی به دست می دهد. مشارکت ذهنی درک ما از مشارکت ذهنی ما، جهت گیری های مربوط به کسب و کار و راهبردهایی بین المللی است. جهت گیری قوی بین المللی، دانش، اعتبار و ارزش افزوده را برای مشتریان ما مشتری و گرایش خدمات گرایش مشتری و خدمات ما نمونه ای از مردم و فرهنگ فرهنگ ما شرکت های بزرگ متکی به اعتماد متقابل، تعهد کارکنان ما، روحیه کارآفرینی و مسئولیت نسبت به جامعه مارک MCI برند بین المللی مشهور است و برای عملکرد، حرفه ای، دانش، و شایستگی شبکه شبکه بین المللی ما یک مزیت رقابتی و ارزش افزوده برای ذینفعان ما ایجاد می کند نوآوری نوآوری در حال حاضر پایه و اساس موقعیت بازار ما را تضمین می کند و زیرساخت رقابت ما را تضمین می کند زیرساخت های عالی ما جذاب و تحریک کننده ENV آهنگر


محوطه دانشگاه

Management Center Innsbruck (MCI) شهرت خود را به عنوان یک دانشگاه بین المللی گرا از علوم کاربردی از طریق جهت گیری مشتری و مدیریت کیفیت سازگار ایجاد کرده است. کوه های Tyrolean در درک، امکانات ورزشی و امکانات تفریحی بی نظیر این منطقه، نزدیکی به آلمان، سوئیس و ایتالیا و سنت های مدرن علمی اینسبروک همه را برای دانشجویان تضمین می کند. MCI در مکان های مرکزی خود، زیرساختی برجسته ای با سالن های سخنرانی جذاب و مجهز، آزمایشگاه های کامپیوتری و اتاق های کار گروهی، ایستگاه های کاری و امکانات تحقیقاتی، خوابگاه دانشجویی در مجاورت، انتخاب گسترده ای از خوب مکان برای غذا خوردن، پارکینگ مناسب و حمل و نقل عمومی عالی.

مکان ها

اینسبروک

Address
Universitätsstraße,15
6020 اینسبروک, تیرول, اتریش
تلفن
+43 512 2070 – 2100

آنتورپ

Address
Sint-Jacobsmarkt 9-13
2000 آنتورپ, فلاندرها, بلژیک
تلفن
undefined

اعتیار سنجی ها

AACSB Accredited

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: