Management Center Innsbruck

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

AACSB Accredited

کارآفرینی School®

مرکز مدیریت اینسبروک پیوند با یکدیگر بهترین نتیجه را از علوم، اقتصاد و مشاوره به مفهوم منحصر به فرد از یک کارآفرینی School® بین المللی در 1995-1996 به عنوان یک عامل اصلی از منحصر به فرد مفهوم دانشگاه اینسبروک گسترش تاسیس شد، مرکز مدیریت اینسبروک به دست آورده است مقام اول در چشم انداز بین المللی آموزش عالی. امروز، بیش از 3200 دانش آموزان، 1000 معلمان، 240 دانشگاه های همکار از سراسر جهان، و فارغ التحصیلان و کارفرمایان بی شماری ارزش بسیار چه کارآفرینی School® را ارائه کرده است.

در چارچوب "دانشگاه جامع اینسبروک" مفهوم MCI تلاش برای مربی انگیزه مردم، که می خواهند به ساختن آینده خود از طریق آموزش مداوم هدف گرا، در توسعه شخصی و حرفه ای خود را.

MCI ارائه می دهد فارغ التحصیل، غیر کارشناسی ارشد و کارشناسی ارشد برنامه های آموزشی از بالاترین استاندارد به مدیران ارشد و میانی از تمام سطوح مدیریت و شاخه. برنامه MCI در تمام سطوح از شخصیت تمرکز و شامل مناطق دولت از هنر دانش از علم و عمل مربوط به کسب و کار و جامعه است. به عنوان یک مرکز اطلاعات و ارتباطات گرا بین المللی، MCI به دیدگاه های جدید، روش ها و پروژه های باز است. گفت و گوی سازنده و توسعه تعاونی از تواناییها و ظرفیتهای میان رشته ای دو از ارکان آموزش و یادگیری در MCI هستند.

MCI از رقابت سازمان ها و حرفه کسب و کار، مدیریت، سیاست و فرهنگ را تحت تاثیر قرار. تحقیق و توسعه استفاده می شود به خصوص در MCI برای تقویت نوآوری در شرکت های محلی و اطمینان حاصل آموزش کیفیت گرا ارزش دارد.

جاسازی شده در یک شبکه گسترده ای از کاربران، حامیان و شرکای، MCI یک موتور مهم در موقعیت اینسبروک، اتریش تیرول و به عنوان یک مرکز برای برخورد علمی و بین المللی است. همسایگی همکاری ما با دانشگاه اینسبروک، نزدیکی به پر جنب و جوش اینسبروک شهر قدیمی و معماری قدرتمند از محل بیان فلسفه و ماموریت این مرکز آموزش عالی در سطح بین المللی نمونه هستند.

ماموریت ما

مرکز مدیریت MCI اینسبروک به پیروی از مفهوم کارآفرینی School®. MCI قدرت بخشیدن به مردم با انگیزه برای رسیدن به عملکرد فوق العاده، توانایی علمی عمیق فراهم می کند و ایجاد نوآورانه انتقال دانش در یک شبکه قوی بین المللی است.

عوامل موفقیت ما:

آموزش با کیفیت

آموزش با کیفیت بالا تضمین امنیت موضع ما در میان موسسات دانشگاهی پیشرو در جهان آلمانی زبان

سهم فکری

سهم فکری ما اعمال می شود، کسب و کار مرتبط و راه حل گرا

گرایش بین المللی

گرایش بین المللی قوی ما تولید دانش، اعتبار و ارزش افزوده برای مشتریان خود

مشتری و خدمات گرایش

مشتری و خدمات جهت گیری ما این است که نمونه

مردم و فرهنگ

فرهنگ سازمانی ما رشد در اعتماد متقابل، تعهد کارکنان ما، روحیه کارآفرینی و مسئولیت نسبت به جامعه

نام تجاری

نام تجاری MCI در سطح بین المللی مشهور است و می ایستد برای عملکرد، professionality، دانش و مهارت

شبکه

شبکه بین المللی ما یک مزیت رقابتی و ارزش افزوده برای سهامداران ما ایجاد

نوآوری

نوآوری مداوم اساس موقعیت بازار ما را تشکیل و تضمین رقابت ما

شالوده

زیرساخت های عالی ما یک محیط جذاب و تحریک کننده و ایجاد

پردیس و مکان

مرکز مدیریت اینسبروک (MCI) شهرت به عنوان یک دانشگاه بین المللی گرا علوم کاربردی از طریق مشتری مداری و مدیریت کیفیت سازگار ایجاد کرده است.

کوه تیرولی در چنگ، بی نظیر و امکانات ورزشی و اوقات فراغت در منطقه، نزدیکی به آلمان، سوئیس و ایتالیا و سنت طولانی دانشگاهی اینسبروک همه تضمین یک محیط منحصر به فرد برای دانش آموزان است.

در مکان های مرکزی آن، همراه اول ارائه می دهد زیرساخت های برجسته با سالن های سخنرانی جذاب و مجهز، آزمایشگاه های کامپیوتر و اتاق کار گروه، با دولت از هنر، ایستگاه های کاری و امکانات پژوهشی، خوابگاهها دانشجویی در مجاورت، یک انتخاب گسترده ای از مکان های خوبی برای غذا خوردن، پارکینگ مناسب و حمل و نقل عمومی بسیار عالی است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
  • آلمانی

بازدید کنید دکترا(PhD) »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دکترا(PhD)

برنامه دکترا اجرایی در مدیریت

Online & Campus Combined پاره وقت November 2018 اتریش Innsbruck

برنامه دکترا اجرایی ارائه شده توسط دانشگاه آنتورپ، دانشکده مدیریت آنتورپ و مرکز مدیریت اینسبروک چهار سال، پاره وقت برنامه مبتنی بر تحقیق برای مدیران ارشد به دنبال استفاده از دانش و پژوهش مهارت های مربوطه و در حال حاضر به مشکلات کسب و کار معاصر است در صنعت خود و یا در محل کار خود. [+]

برنامه دکترا اجرایی ارائه شده توسط دانشگاه آنتورپ، دانشکده مدیریت آنتورپ و مرکز مدیریت اینسبروک چهار سال، پاره وقت برنامه مبتنی بر تحقیق برای مدیران ارشد به دنبال استفاده از دانش و پژوهش مهارت های مربوطه و در حال حاضر به مشکلات کسب و کار معاصر در صنعت خود است و یا در محل کار خود. این برنامه یک برنامه توسعه اجرایی حق بیمه طراحی شده است که آکادمیک جدی و فکری چالش برانگیز است. این برنامه خواهد بود در دانشگاه از دانشکده مدیریت آنتورپ و در محوطه دانشگاه از مرکز مدیریت اینسبروک تحویل داده است.... [-]


ویدئو ها

MCI's international outreach

Innsbruck, ❤ of the alps

تماس

آدرس Universitaetsstrasse 15
6020 Innsbruck, Tyrol, اتریش
تلفن undefined