Institute of Science and Technology Austria (IST Austria)

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Institute of Science and Technology Austria (IST Austria) یک مؤسسه بین المللی جوان است که به تحقیقات اساسی و آموزش فارغ التحصیلان علوم طبیعی و ریاضیات اختصاص دارد و در کلوزترنوبورگ در حومه وین واقع شده است.

IST اتریش متعهد به انجام تحقیقات در سطح جهانی است. تا سال 2026 ، حداکثر 90 گروه تحقیقاتی در یک محیط بین المللی بین المللی تحقیقات انجام می دهند.

یکی از ویژگی های بارز برنامه دکترا IST اتریش ، تجربه مشترک تحصیلات تکمیلی است. مرحله اولیه اکتشاف ، مواجهه گسترده با رویکردها و مشکلات علمی مهم را تشویق می کند. این امر به دانشجویان این امکان را می دهد تا در مرحله دوم برنامه دکتری ، پایه و اساس محکمی برای تحقیقات فشرده ایجاد کنند.123859_IST_Austria_aerial-2_resized.jpg

تقدیم به تحقیقات علوم پایه

استراتژی استخدام هیئت علمی IST اتریش توسط شعار مردم قبل از منطقه محاصره می شود . کیفیت قبل از سرعت ما اختصاص داده شده تا بهترین ذهنهای دنیا را به IST اتریش بیاوریم تا تحقیقات علمی اساسی را انجام دهیم. این مؤسسه در سال 2009 افتتاح شد و تا سال 2026 به حدود 90 گروه تحقیق می رسد. این حرکت هیجان انگیز توسط هر دانشمندی که به تیم ما اضافه می شود ، از جمله هر دانشجوی دکتری هدایت می شود.

جامعه علمی بین المللی و متنوع

دانشمندان ما ، از اساتید گرفته تا دبیرستان ها تا دانشجویان ، از همه جای دنیا تگرگ می گیرند ، نماینده بیش از 70 ملیت مختلف ، و برپایه تحقیق و مدرک تحصیلی کسب شده از بهترین مؤسسات و دانشگاه های علمی جهانی است.

انگلیسی زبان

ما در سراسر موسسه از زبان انگلیسی به عنوان زبان آموزش و ارتباط استفاده می کنیم.

بین رشته ای

برنامه تحصیلات تکمیلی سبک ایالات متحده ما با آموزش جامع و مدرن و با تمرکز ویژه بر بین رشته ای مشخص می شود.

نمودار زیر ، همکاری های گروهی در IST اتریش ، بر اساس انتشارات همزمان نویسنده سال 2018 را نشان می دهد.

Cross_Group_Collaboration_2018_IST-Austria_Interdisciplinarity-1.png

آموزش پژوهشی برش

دانشجویان در گروه های پژوهشی کوچک با اساتید برجسته همکاری می کنند و به امکانات درجه یک دسترسی دارند. دانش آموزان سال اول را برای گذراندن دوره های آموزشی و چرخش قبل از وابستگی با یک گروه می گذرانند.

این مرحله اول اکتشاف به دانشجویان اجازه می دهد تا اطمینان حاصل کنند که موضوع تحقیق و همچنین گروه تحقیق بهترین مسابقه برای آنها قبل از شروع تحقیقات عمیق پایان نامه در مرحله دوم است.

ورود با لیسانس یا کارشناسی ارشد

ما از دانشجویان دارای لیسانس یا کارشناسی ارشد علوم استقبال می کنیم تا در برنامه دکتری ما شرکت کنند.

6 مسیر مطالعه

شش دوره از مطالعه دکتری وجود دارد:

 • زیست شناسی
 • علوم کامپیوتر
 • علوم داده
 • ریاضیات
 • علوم اعصاب
 • فیزیک

گروه های تحقیقاتی

 • 53 گروه تحقیقاتی در سال 2019
 • 90 گروه تحقیقاتی تا سال 2026

" دانش آموزان حیات علمی هستند. "به آنچه دكتر داریا سیههاوس در مورد اهمیت دانشجویان در IST اتریش گفته است گوش دهید.

واحدهای خدمات علمی

واحدهای خدمات علمی (SSU) برای نیازهای پژوهشی دانشمندان پشتیبانی می کنند. SSU های زیر میزبان IST اتریش هستند:

 • تسهیلات زیست تصویربرداری
 • مرکز میکروسکوپ الکترونی
 • کتابخانه
 • تسهیلات علوم زندگی
 • فروشگاه ماشین میبا
 • تسهیلات ساخت نانو
 • تسهیلات بالینی
 • محاسبات علمی

کمک های مالی

در همه زمینه های تحقیق ، بودجه موضوعی بسیار مهم است. IST اتریش برای حمایت از همه محققان خود به منابع مالی متنوعی تکیه می کند. دفتر کمک های مالی برای پشتیبانی از دانشمندان IST که مایل به درخواست بودجه خارجی هستند ، در آنجا حضور دارند.

در زمان تأسیس IST اتریش در سال 2006 ، 95 میلیون یورو توسط دولت فدرال به عنوان بودجه وابسته به عملکرد اختصاص داده شد که تنها در صورت تأمین مؤسسه در سال 2016 می تواند همان مبلغ را در صندوق های شخص ثالث تضمین کند. IST اتریش طی سالهای گذشته استثنایی در جمع آوری وجوه شخص ثالث موفق بوده است. از میان 53 استاد در حال حاضر تحت قرارداد ، 34 استاد - دو سوم - از شورای تحقیقات اروپا کمک هزینه دریافت کرده اند. فقط در سال 2016 ، سه کمک بلاعوض پیشرفته ، دو کمک هزینه تحمیلی ، و 5 کمک هزینه اولیه به دانشمندان IST اتریش اهدا شد. دانشکده تحصیلات تکمیلی یکی از بزرگترین جوایز دریافت شده در موسسه تا کنون است: 4.4 میلیون یورو در سال 2015 به یک برنامه دکتری بین رشته ای IST اتریش توسط یک کمک مالی ماری Skłodowska-کوری از اتحادیه اروپا اهدا شد.

در مجموع ، این مؤسسه بیش از 120 میلیون یورو در بودجه علوم شخص ثالث به دست آورده است. علاوه بر این ، IST اتریش کمک های مالی از بخش خصوصی به ارزش حدود 18.5 میلیون یورو دریافت کرده است. با هم ، این مبلغ بالغ بر 130 میلیون یورو در بودجه شخص ثالث است.

موسسه كلوكوكیا

هفتگی انستیتو Colloquium سمینار اصلی تحقیق در IST اتریش است. دانشمندان از سراسر جهان و از همه رشته های علوم طبیعی دعوت شده اند تا آخرین یافته های خود را ارائه دهند.

ارزیابی موسسه

بطور منظم ، این موسسه توسط پنل های بین المللی بررسی متشکل از دانشمندان برجسته از سراسر جهان (از جمله برندگان جوایز نوبل) بازدید می شود تا یک ارزیابی مستقل از این موسسه ایجاد کند.

شغل

فارغ التحصیلان برجسته ما پس از تحصیل در مقطع دکترا در IST اتریش به مشاغل موفق رفته اند.

دانشجویان دکتری از طریق برنامه های مربیگری و پیشرفت شغلی ما که بر آموزش مهارت های قابل انتقال برای دانشگاه ها و خارج از کشور متمرکز می شوند ، پشتیبانی می کنند. در طول تحصیل ، دانشجویان دکترا توسط خدمات شغلی پشتیبانی می شوند ، که مشاوره و آموزش شغلی را در اختیار شما قرار می دهد.

همچنین گفتگوهای منظم TWIST وجود دارد که توسط دفتر انتقال فناوری سازماندهی شده است ، که هدف آنها حمایت از پژوهشگران در توسعه تجاری و استفاده از نتایج تحقیقات آنها است.

فارغ التحصیلان ما کجا می روند؟

این اینفوگرافیک نشان می دهد که فارغ التحصیلان ما پس از فارغ التحصیلی به کجا می روند.

IST-Austria_Where-do-alumni-go_piechart-e1541512843946.png

IST اتریش کجاست؟

این موسسه تنها یک وانت 25 دقیقه با اتوبوس از وین دارد ، که به طور مداوم به یکی از بهترین شهرهای جهان برای زندگی در نظر گرفته می شود. دانشجویان ما این گزینه را برای زندگی در Klosterneuburg ، منطقه ای آرام و محصور از جنگل های زیبا و یا درست در آن انتخاب کرده اند. فشار و شلوغی وین. ما همچنین تعدادی از گزینه های مسکن در محوطه دانشگاه را داریم.

مکان ها

Klosterneuburg

Address
Am Campus,1
3400 Klosterneuburg, اتریش پایین, اتریش