توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Max Planck Institute for Brain Research یک موسسه تحقیقاتی و علمی است که بر روی درک مغز تمرکز دارد. مغز انسان یک دستگاه بسیار پیچیده است که از حدود صد میلیارد نورون و تریلیون اتصالات و یا سیناپس بین آنها تشکیل شده است. از چنین سیستمی، به طرز جادویی، ادراک، رفتار و اندیشه بوجود می آید. مغز اغلب به عنوان "پیچیده ترین ماشین در جهان شناخته شده" توصیف می شود.

مغزها محصولات تکامل هستند، واکنش ارگانیسم های زیست شناختی برای انتخاب فشار. درنتیجه، مغز مشکلات پیچیده ای را حل می کند: غذای را پیدا می کند، خطر را شناسایی می کند و از آن اجتناب می کند، خواندن و شناختن زوج ها، یادگیری از ارتباطات گذشته، پیش بینی آینده نزدیک، ارتباط برقرار کردن و در چند گونه انتقال دانش. این همه به نظر می رسد بسیار ساده است. با این حال ما می دانیم که این مشکلات پیچیده هستند، زیرا تلاش های ما برای حل آنها با ماشین های مصنوعی تا به امروز ناامید شده است. رایانه های امروز در حل مشکلات محاسبات خالص (به عنوان مثال شطرنج) بهتر می شوند. اما در حل وظایف شی، کاراکتر یا تشخیص چهره هنوز هم ضعیف هستند، عملیاتی که مغز ما به زحمت انجام می دهد. و مغز با قدرت بسیار کمی (حدود 30W در انسان) کار می کند. آنها پیروزی از کارایی هستند.

مطالعه و درک مغز به دلایل بسیاری مهم است. اول، یک چالش علمی جذاب است. با توجه به تنوع و پیچیدگی مشکلات اساسی که ما با آن روبرو هستیم، علوم اعصاب مدرن، رشته علوم بین رشته ای است که شامل (در میان دیگران) زیست شناسان مولکولی، بیوشیمی، ژنتیک، الکتروفیزیولوژیست ها، اخلاق، روانشناسان، فیزیکدانان، دانشمندان کامپیوتر، مهندسان و ریاضیدانان است. درک مغز نیازمند رویکردهای کمکی گرایانه و همچنین ترکیبات مصنوعی است. به عبارت ساده، این یک چالش بزرگ و جالب برای دانشمندان است که علاقمند به تحقیقات بنیادی هستند.

دوم، شناخت مغز از اهمیت حیاتی برای پزشکی است. داده های سازمان بهداشت جهانی نشان می دهد که بیماری های روانپزشکی و عصبی یکی از علل اصلی ناتوانی و بیماری هستند. در واقع، در سال 2005، اختلالات مغزی به میزان 35٪ از بار اقتصادی همه بیماری ها در قاره اروپا بود. در حالی که موسسه ما نه یک موسسه پزشکی است، دانش ما تولید می کند (به عنوان مثال، در مورد مکانیزم توسعه عصبی، پلاستیک سیناپسی یا دینامیک مغز) از اهمیت اساسی برای تحقیقات اعصاب شناختی کاربردی (به عنوان مثال، بیماری های نورودنژراتیک، اختلالات روانی) است.

هدف ما این است که موسسه ای باشیم که در آن برخی از بهترین دانشمندان در جهان با هم کار می کنند تا عملیات و عملکرد سیستم های عصبی را درک کنند. تمرکز علمی ما بر روی مدارها یا شبکه های مولکولی متصل به یک نورون، نورون ها در یک مدار محلی، ارتباط مدار به مدار می باشد. کار آزمایشی در موسسه بر روی گونه های حیوانی غیر پرنده (به عنوان مثال موش ها و موش ها، ماهی ها) در محدوده تعاملی بین رشته ای و تعاملی واقع در قلب محوطه علوم طبیعی دانشگاه گوته در فرانکفورت هستم. همسایگان فوری ما و همکاران علمی بخش های زیست شناسی، شیمی و فیزیک دانشگاه گوته، موسسه مطالعات پیشرفته فرانکفورت و موسسه بیوفیزیک ماکس پلانک هستند. ما همچنین روابط نزدیکی با علوم پزشکی و علوم کامپیوتری (مرکز محاسبات علمی) و ریاضیات دانشگاه گوته و موسسه ارنست استروگمن، که تمرکز آن بر علوم نورولوژیک شناختی است، دارد.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دکترا(PhD)

Max Planck Institute for Brain Research

بین المللی مدارس پژوهشی ماکس پلانک (IMPRS) برای مدارهای عصبی در سال 2011 تأسیس شد و هر سال برای دانش آموزان با استعداد که دارای مدرک یا لیسانس مربوطه به عنوان بالاترین در ... [+]

بین المللی مدارس پژوهشی ماکس پلانک (IMPRS) برای مدارهای عصبی در سال 2011 تأسیس شد و هر سال برای دانش آموزان با استعداد که دارای مدرک یا لیسانس مربوطه به عنوان بالاترین درجه برای انجام تحقیق در نتیجه دکترا هستند، حدود ده جایگاه به طور کامل پرداخت می شود. این برنامه به زبان انگلیسی تدریس می شود.

ما یک برنامه چند رشته ای را برای دانش آموزان عالی دکترا با زمینه های علوم اعصاب، ریاضیات، فیزیک، علوم رایانه، زیست شناسی، زیست شناسی و پزشکی و همچنین تجربه تحقیق در موسسات شرکت کننده در انجمن علوم بیولوژی فرانسوی ارائه می دهیم. دانش آموزان در یک برنامه آموزشی متنوع از جمله چرخش های پژوهشی و دوره های علوم اعصاب، بلکه در آموزش مهارت های قابل انتقال و همچنین عقب نشینی، کنفرانس ها و مدارس تابستانی و مجموعه سخنرانی شرکت خواهند کرد. یک گزینه ویژه سریع به دانش آموزان با مدرک لیسانس به عنوان بالاترین درجه ارائه می شود.... [-]

آلمان Frankfurt
اکتبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Address
Max-von-Laue-Straße 4, 60438
Frankfurt, Hesse, آلمان
Address
Deutschordenstraße 46, 60528
Frankfurt, Hesse, آلمان