توضیحات رسمی را مطالعه کنید

خوش آمدید به دانشکده فارغ التحصیل علوم زیستی کمی مونیخ (QBM) . هدف مدرسه ما آماده سازی دانشمندان علوم زیستی برای دوران جدید علوم زیستی کمیاب است. این یک نوآوری، یکپارچه Ph.D. برنامه آموزشی است که بین المللی در چشم انداز و جمع آوری مجموعه ای از رشته های متنوع، از بیوشیمی و پزشکی به بیوانفورماتیک، فیزیک تجربی و نظری (زیستی) و ریاضیات کاربردی است. هر دو پروژه تحقیق دانشجویی و تدریس در کلاس درس بسیار بین رشته ای هستند.

این مدرسه ابتکار مشترک توسط دانشمندان برجسته از دانشگاه لودویگ-ماکزیمیلینز (LMU) مونیخ ، موسسه بیوشیمی مکس پلانک ، مرکز هلمولتز مونیخ و دانشگاه فنی مونیخ (TUM) است . QBM از دور دوم طرح تعالی آلمانی، که برای ارتقای تعالی و نوآوری در تحقیق و آموزش در دانشگاه های آلمان طراحی شده است، تامین مالی می شود.

دکترای بین المللی برنامه آموزشی تمرکز بر ارتباط و همکاری بین رشته های جداگانه سنتی، اعم از بیوشیمی و پزشکی به بیوانفورماتیک، بیوفیزیک تجربی و نظری و ریاضی کاربردی است. با توجه به تأکید قوی خود بر تحکیم نظریه در آزمایش های پیشرفته کمی و برتری دانشمندان شرکت کننده، مدرسه موقعیت منحصر به فردی در چشم انداز علمی اروپا دارد.

کارکنان اصلی مدرسه، محققان اصلی هستند که توسط هماهنگ کننده های علمی برنامه، کارکنان علمی و اداری و دانشجویان تحصیلات تکمیلی (75-100 در حالت پایدار) نمایندگی می شوند . علاوه بر این، هیئت مشاور خارجی علمی ، نمایندگی از چهار حوزه علمی اصلی (بیوشیمی، بیوفیزیک، بیوانفورماتیک / آمار / فیزیک نظری و پزشکی) به مدرسه در مورد سازمان و استراتژی توصیه می کند.

112190_rsz_adobestock_127960425.jpg

برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دکترا(PhD)

Graduate School of Biosciences Munich

QBM قصد دارد تا گروهی از دانشمندان جوان را آموزش دهد که در حالی که به طور محکم در رشته خانه خود قرار دارند، در رویکردهای مختلف و سبک های تفکر به خوبی شناخته شده اند. هدف ... [+]

QBM قصد دارد تا گروهی از دانشمندان جوان را آموزش دهد که در حالی که به طور محکم در رشته خانه خود قرار دارند، در رویکردهای مختلف و سبک های تفکر به خوبی شناخته شده اند. هدف این است که دانش آموزان در برقراری ارتباط بین مرزهای سنتی، به ویژه در تقسیم بین آزمایش و تئوری کمی، راحت باشند، تا بتوانند به طور علمی دو یا چند زبانه باشند. برای این منظور، مدرسه یک رشته بین رشته ای Ph.D. برنامه ای که شامل سه جزء اصلی است:... [-]

آلمان Munich
مارس 2020
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی