EIT RawMaterials Academy

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دربارهی ما

EIT RawMaterials Academy چیست؟

EIT RawMaterials بخشی از یک ابتکار اروپایی منحصر به فرد است: EIT، موسسه اروپایی نوآوری و فناوری، و بزرگترین و قوی ترین کنسرسیوم در بخش مواد خام در سراسر جهان است. مأموریت آموزشی EIT است که نسل جدیدی از نوآوران در اروپا را با یک ذهنیت کارآفرینی به ارمغان بیاورد. برچسب EIT گواهینامه کیفیت است که فقط به برنامه های عالی آموزشی در سطح استاد و دکترا اهدا می شود.

به عنوان یک دانشجوی برنامه EIT RawMaterials Labeled، شما بخشی از بزرگترین مشارکت جهانی مواد خام است - با بیش از 120 شرکای بیش از 20 کشور اتحادیه اروپا از صنعت، دانشگاه و موسسات تحقیقاتی. EIT RawMaterials Academy تمام فعالیت های آموزشی EIT RawMaterial را در بر می گیرد و دانشجویان چندین برنامه کارشناسی ارشد و دکترا را ارائه می دهد. این برنامه ها توسط دانشگاه های برتر اروپا در زمینه مواد اولیه تحویل داده شده و اهدا می شود. آنها محتوای منحصر به فردی را ارائه می دهند که از دانش آموزان برای توسعه مهارت نوآوری و کارآفرینی خود در حین ارائه تجربه تحصیلی بین المللی در حداقل دو کشور اروپایی ارائه می دهد. تمام برنامه ها به زبان انگلیسی تدریس می شوند و ارزیابی می شوند.

همکاری شما به چشم انداز EIT RawMaterials برای پیدا کردن راه حل های جدید و نوآورانه برای تامین عرضه پایدار مواد خام در سراسر کل زنجیره ارزش مواد اولیه - از استخراج معادن به استخراج، پردازش به استفاده مجدد، بازیافت و استراتژی های اقتصادی مدرن کمک خواهد کرد - در حالی که شما را با تجهیز ابزار، دانش و تجربه برای ایجاد یک موفقیت بسیار موفق در مواد خام.

آیا شما علاقه مند هستید:

  • تبدیل شدن به یک تغییر جهانی بازی؟
  • همکاری در سطح بین المللی برای ایجاد راه حل های خلاقانه و پایدار برای چالش های منابع و چالش های اجتماعی؟
  • دست آوردن تجربه عملی در بخش صنعت انتخابی شما، نه تنها تئوری یادگیری در یک سالن سخنرانی؟
  • درگیر شدن در یک صحنه راه اندازی پویا؟
  • افزایش تجربه تحصیلی و به دست آوردن مدارک دوگانه / مشترک با صرف هر ترم در دانشگاه های مختلف مختلف؟
  • تبدیل شدن به بخشی از انجمن فارغ التحصیلان EIT؟

سپس برنامه های EIT RawMaterials Labeled برای شما هستند!


پشتیبانی مالی از دانش آموزان

آکادمی RawMaterials ارائه می دهد بورس تحصیلی تا 9000 € برای هر دانش آموز که مایل به دنبال یک برنامه کارشناسی ارشد، با حمایت مالی اضافی برای مشارکت دانش آموزان در کنفرانس ها، مدارس تابستانی و سایر رویدادها. فرصت های تحصیلی بیشتری برای برنامه های انتخاب شده از طریق موسسات مالی ملی یا اروپایی در دسترس است.


اتحادیه فارغ التحصیلان مواد اولیه RawMaterials

یکی از مزایای مهم در مطالعه برنامه EIT RawMaterials، عضویت در انجمن فارغ التحصیلان EIT RawMaterials است. این شرکت کنندگان را از طیف گسترده ای از فعالیت های EIT RawMaterials، از جمله برنامه های کارشناسی ارشد و دکترا، شروع کار، مسابقات ایده های کسب و کار و دوره های توسعه حرفه ای، به ارمغان می آورد. این انجمن بر استعداد و تجربه متنوعی در جامعه EIT RawMaterials متکی است تا اعضای شبکه و فرصت های توسعه حرفه ای خود را نه تنها در قالب مواد خام، بلکه همچنین با ایجاد لینک ها از طریق EIT، به دانش آموختگان EIT گسترده تر. این همکاران خود را از جوامع خام، آب و هوا، InnoEnergy، دیجیتال، غذا و بهداشت به ارمغان می آورد تا راهکارهای نوین برای چالش های اجتماعی را بسازند و از پیشرفت حرفه ای اعضای آن حمایت کنند.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید دکترا(PhD) » بازدید کنید کارشناسی ارشد »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دکترا(PhD)

IDS-FunMat-INNO - مدرسه دکتری بین المللی در مواد کاربردی

Campus October 2018 آلمان Berlin

IDS-FunMat-Inno مدل مدرک تحصیلی PhD برای بخش خام اروپا را ایجاد می کند و فارغ التحصیلان PhD را که برای نوآوری و کارآفرینی مجهز هستند، تولید می کند. هدف استراتژیک تقویت رقابت، رشد و جذابیت بخش اروپایی مواد خام (از جمله پردازش، بازیافت و جایگزینی مواد اولیه بحرانی) است. [+]

درباره IDS-FunMat-INNO

IDS-FunMat-INNO پروژه ای است که توسط KIC EIT-Raw Materials تأمین می شود و در رده PhD Education قرار دارد.

مواد اصلی در تحصیلات دکترای ما عبارتند از:

تحرک بین المللی و بین المللی: هر کاندید دکترا در دو کشور مختلف (کوتوله یا کنترول بین المللی) کار می کند و تجربه ای در بخش های علمی و خصوصی کسب خواهد کردآموزش در زمینه کارآفرینی و مهارت های نوآوری: صرف نظر از ارتباط مکرر با شریک صنعتی پروژه، ذهنیت کارآفرینی از نامزدهای دکترا توسط یک مکتب آموزشی ویژه تحریک می شود.آموزش در طراحی محیط زیست و بررسی چرخه حیات مواد و زنجیره ارزش مواد خام: موضوعاتی مانند دسترسی به منابع، جایگزینی پایدار مواد خام و مواد سمی و مواد شیمیایی و بازیافت مواد، مسائل حیاتی مربوط به همه شاخه های تحقیق مواد بوده است. بنابراين ضرورت اساسی برای توسعه مؤسسات آموزشی در این زمینه جدید است که بخشی از اقتصاد مدور برای توسعه است.آموزش در پروژه و مدیریت ریسک: دانش مدیریت ریسک برای آینده شغلی آینده ضروری است کاندیداهای دکترا، بلکه همچنین برای مدیریت پروژه دکترای خود. کاندیداهای دکترا ما را در ابتدای درس در ابتدا یاد میگیرند شروع پایان نامه آنها.آموزش در زمینه هوش تکنولوژیک: نامزدان دکترا برای جمع آوری اطلاعات فناوری با استفاده از سیستم عامل های خاص و ابزارهای نرم افزاری آموزش داده خواهند شد.... [-]