DIW Graduate Center

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

موسسه تحقیقات اقتصادی آلمان (برلین DIW) یکی از برجسته موسسات تحقیقاتی اقتصادی در آلمان است. ما یک، موسسه غیر انتفاعی مستقل درگیر در تحقیقات اقتصادی، خدمات و مشاوره سیاست. ما همکاری نزدیکی با دانشگاه در برلین و براندنبورگ و ما در شبکه های علمی بین المللی فعال هستند.

مرکز تحصیلات تکمیلی DIW (GC) شما ارائه می دهد برنامه دکترا برتر در اقتصاد در برلین، شهرستان هیجان انگیز برای مطالعات دکترای. هر سال بسیاری از محققان اقتصادی جوان و امیدوار از سراسر جهان توسط برنامه های ما به خوبی طراحی شده، اعضای هیات علمی مشهور جهان، و همکاری های ما با برخی از موسسات تحقیقاتی برتر آلمان و دانشگاه ها جذب می شود.

برنامه ما این است که تعالی و ارتباط هدایت شده است. ما متعهد به ارائه به دانش آموزان خود را با بهترین آموزش دکترای ممکن است، راه را برای حرفه خود را در تحقیقات علمی و مشاوره سیاست. ما افتخار می کنیم به دیدن فارغ التحصیلان ما در دانشگاه در سطح جهانی مانند دانشگاه کرنل، دانشکده اقتصاد لندن، و دانشگاه کالج لندن و همچنین در موسسات سیاست مانند کمیسیون اروپا، وزارت فدرال آلمان، دویچه بانک مرکزی آلمان و کار می کنند. کاوش از وب سایت ما برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه های ما. برای هر گونه سوالات، ما خوشحال به شما کمک کند.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید دکترا(PhD) »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دکترا(PhD)

دکترای اقتصاد

Campus تمام وقت October 2019 آلمان Berlin

درخواست برای مرکز تحصیلات تکمیلی DIW، که در آن برتری علمی در دیدار محیط محرک اقتصادی از بزرگترین فکر می کنم تانک آلمان است. [+]

دکترای اقتصاد - با یک بورس تحصیلی تمام وقت در مرکز تحصیلات تکمیلی DIW

ما که هستیم موسسه تحقیقات اقتصادی آلمان (برلین DIW) یکی از برجسته موسسات تحقیقاتی اقتصادی در آلمان است. ما یک، موسسه غیر انتفاعی مستقل درگیر در تحقیقات اقتصادی، خدمات و مشاوره سیاست. علاوه بر همکاری نزدیک با دانشگاه ها در برلین و براندنبورگ، ما نیز در شبکه های علمی بین المللی فعال هستند.

هدف از این مرکز تحصیلات تکمیلی DIW است که به ارائه دانش آموزان برجسته دکترا با یک محیط تحقیق و ساختار آموزش است که استعداد خود را در شکل نمونه را توسعه دهد. این آنها را فراهم می کند به یک درک عمیق از فرآیندهای اقتصادی و اجتماعی در حالی که آنها ارائه فرصت به دانش خود را در یک محیط تحقیقاتی حرفه ای از یکی از برجسته فکر می کنم مخازن اقتصادی در آلمان است.... [-]