Wits Business School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

بررسی اجمالی

هدف ما ارائه رهبران است که می توانند آینده آفريقا را شکل دهند

Wits Business School عالی مدیریت بازرگانی دانشگاه ویتواتزرند، یکی از موسسات عالی تر در آفریقا است.

این مدرسه برنامه های مختلف تحصیلی و برنامه های آموزشی اجرایی و همچنین سمینارهای هفتگی عمومی را ارائه می دهد. WBS همچنین برنامه های متناسب با برنامه های شرکت را طراحی می کند، با سازمان های مشتریان همکاری می کند تا ظرفیت مدیریت را توسعه دهند. WBS با مجموعه کامل برنامه های ارائه شده، تجربیات یادگیری نوآورانه، تحول آمیز و فراگیر را با استفاده از روش های تفکر خلاق ارائه می دهد.

هدف مدرسه این است که رهبران را هدایت کنید که می توانند آینده آفريقا را مد نظر قرار دهند و ارزش ها را در مورد نحوه انجام کار در قاره افزایش دهند. بنابراین یادگیری مربوط به چالش ها و فرصت هایی است که ما در این قاره با آن مواجه هستیم، و دانش آموزان را در درک عمیق از پیچیدگی های انجام کسب و کار در آفریقا در یک زمینه جهانی فراهم می سازد.

استادیار دانشگاهی ما از دانشگاهیان با وضوح بسیار بالایی برخوردار است که تقریبا همه آنها دارای دکتری است، بیش از هر مدرسه تجاری دیگر در این قاره.

WBS دارای کتابخانه مدیریت گسترده، اتاق جلسه 24 ساعته و بزرگترین مرکز مطالعات موردی آفریقا، مسکن بیش از 200 مورد واقعی زندگی است که چالش های کسب و کار مربوط به آن را در کلاس درس قرار می دهد.

محوطه اصلی در Parktown است و پردیس ماهواره ما در Braamfontein است که هر دو در ژوهانسبورگ، مرکز پر جنب و جوش و تجاری قاره است و محیط یادگیری مدرن را بر اساس فرمت مدرسه کسب و کار "هاروارد" ارائه می دهد.

چرا در WBS تحصیل میکنید؟

شما خود را بعنوان رهبر آینده می بینید:

از دانش آموزان و اعضای هیات علمی به فارغ التحصیلان و دوستان ما، به عنوان جمعی، ما تاثیر قابل توجهی بر جهان اطرافمان می گذاریم. بنابراین هنگامی که تصمیم به پیوستن به Wits Business School ، تصمیم می گیرید که به یک رهبر آینده در هر دو کسب و کار و در جامعه تبدیل شوید.

شما تبدیل به بخشی از یک جامعه جهانی از تغییرات فعال و نوآورانه می شوید:

 • درجه WBS شما در مورد دنیای کسب و کار بسیار مهم است؛
 • فارغ التحصیلان ما موقعیت های بالا را نگه می دارند؛
 • ما در مرکز تجاری آفریقا واقع شده ایم.
 • شما به مشارکت یادگیری مادام العمر و توسعه جامع پیوستید
 • ما بزرگترین مرکز پزشکی دانشگاه نگه داریم؛
 • شما به تحقیقات مربوطه و پیشرفته دست می یابید و به آنها مشارکت می کنید. و
 • ما امکانات پیشرفته ای داریم

چشم انداز، ماموریت و ارزش ها

دیدگاه ما

تا سال 2020، به عنوان مدرسه کسب و کار آفریقایی انتخاب شده توسط دانش آموزان، کارفرمایان، کسب و کار، جامعه مدنی، دولت و کار، و در عین حال حفظ چشم انداز بی رحمانه بحرانی، که منجر به یک حس حرفه ای، اخلاقی و یکپارچگی می شود، به رسمیت شناخته شده است.

هدف مدرسه این است که شرایط تحصیلی، تحقیقاتی، رهبری و برتری را ایجاد نماید که فارغ التحصیلان را پرورش می دهد که از نظر خودشان به عنوان رهبران آفریقا، در کسب و کار و جامعه، رشد می کنند. قصد WBS نیز برای ساختن پل ها - بین کسب و کار، دولت، جامعه مدنی و سازمان های کارگری - برای حل مسائل مهم در آفریقا که سرنوشت اقتصادی خود را برآورده می کنند.

ماموریت ما

 • در رویکرد خود به بزرگترین مسائلی که آفریقای جنوبی و قاره را در معرض خطر قرار می دهد، رو به زوال و خشن است.
 • ارائه دهنده مدیریت کیفیت بالا و آموزش رهبری است که مردم را قادر می سازد تا به موفقیت حرفه ای خود، هر دو در سطح محلی و جهانی؛
 • توانایی ایجاد پل ها بین کسب و کار، دولت، کار سازمان یافته و بخش غیردولتی؛
 • خانه به روشن ترین ذهن در مورد مسائل بزرگ و خواستار نظر / شرکت در بحث؛
 • تولید تحقیقات پیشرفته و مرتبط؛ و
 • جایی که دانش آموزان می خواهند زمان بیشتری را برای یادگیری بیشتر و به دست آوردن عقل صرف کنند.

ارزش های ما

 • ما با یکپارچگی عمل می کنیم؛
 • برتری عملکرد بی نظیر؛
 • ما در تمام تعاملات - به طور حرفه ای و شخصی - به یکدیگر احترام می گذاریم.
 • ما به یکدیگر اعتماد داریم و
 • ما پاسخگو هستیم، هر دو به عنوان افراد و به عنوان یک گروه.

اعتباربخشی و وابستگی

درجه WBS در دنیای کسب و کار با توجه به اهمیت بالا است

WBS توسط تعدادی از سازمان های بین المللی پیشرو تأیید شده است، و این نشان می دهد که درجه بالایی از WBS در دنیای کسب و کار وجود دارد. ما همچنین به طور مداوم حسابرسی شده و مورد بررسی قرار گرفته ایم و اطمینان حاصل می کنیم که آموزش شما غیر قابل مقایسه است.

ما دارای مجوز رسمی از انجمن MBA ها (AMBA) و شورای پذیرش جهانی (GMAC) است.

ما تنها مدرسه کسب و کار در آفریقا است که به شرکت در مدیریت بین المللی (PIM)، برنامه تبادل دانشجویان برای مطالعه بین المللی در بیش از 60 مدرسه بازرگانی برجسته در سراسر جهان اعطا شده است.

این مدرسه همچنین یکی از اعضای موسس انجمن مدرسه کسب و کار آفریقای جنوبی (SABSA) است و عضو انجمن صنفی مدارس آفریقایی (AABS) است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی

بازدید کنید دکترا(PhD) » بازدید کنید دانشنامه های کارشناسی ارشد » بازدید کنید کارشناسی ارشد » بازدید کنید MBAs »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دکترا(PhD)

دکترا

Campus تمام وقت پاره وقت February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg

پیوستن به نامزدهای بالا از سراسر قاره، مشارکت در بحث های فرهنگی و اجتماعی غنی و تحقق بخشیدن به حوزه های دانش که می توانید با توسعه مهارت های یادگیری و تحقیق خود مهارت ببخشید. [+]

بررسی اجمالی برنامه

برنامه WBS PhD بزرگترین در آفریقای جنوبی و یکی از پرطرفدار ترین قاره هاست. ما به دنبال کاندیداهای بالا از سراسر آفریقا می گردیم تا موضوعات مهم در پژوهش PhD خود را که مربوط به پیشرفت کسب و کار و جامعه در قاره ما هستند، مورد توجه قرار دهیم. ما دانشجویان غنا، کنیا، نیجریه، زیمبابوه، زامبیا و البته آفریقای جنوبی و بهترین دانشکده های سراسر قاره را داریم، به طوری که دکترای ما به لحاظ معتبر آفریقایی است. به عنوان یک دانش آموز از برنامه دکترای ما، شما می توانید بینش های فرهنگی و اجتماعی خود را از بحث های تجاری و سیاسی کسب کنید، شما توانایی خود را برای بیان، افزایش اعتماد به نفس و تحقق بخش وسیعی از زمینه های دانش شما می توانید با توسعه یادگیری خود و مهارت های تحقیقاتی. یک دکترا جهان را نشان می دهد که شما قادر به انجام تلاش منطقی، تفکر منطقی و جهش های بینش لازم برای نوآور بودن زمین است. کارفرمایان می گویند که شما به شدت کار می کنید تا حقایق جدید را بیابید، رویکردهای جایگزین را ارزیابی کرده و راه های پیش رو را بر اساس شواهد محکم آماده کنید.... [-]


تماس

Wits Business School

وب سایت http://www.wbs.ac.za/
تلفن +27 11 717 3544