دانشکده دکتری مشترک

عمومی

برای خواندن اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب‌سایت مؤسسه مراجعه کنید

شرح برنامه

Silesian University Of Technology دکترای خود را برگزار می کند. تحصیلات در دانشکده دکترای مشترک. هدف این مدرسه ترویج و اجرای زمینه های تحقیقاتی تعریف شده در استراتژی توسعه دانشگاه است. دکترا مطالعات دانشجویان را برای دستیابی به درجه بالایی از تخصص و تخصص در یک رشته علمی آماده می کند.

دانشکده دکترای مشترک ، آموزش بین رشته ای را ارائه می دهد که طیف گسترده ای از رشته های علمی را پوشش می دهد. مدت زمان دکترا برنامه 4 ساله با ثبت نام تمام وقت است. هر دکترا دانشجو بدون دریافت هزینه شهریه بورسیه دریافت می کند.

دانشکده دکترای مشترک ، Ph.D آینده نگر را انتخاب می کند. دانش آموزان از طریق مسابقات آزاد سالانه به صورت امتحانات ورودی.

مهمترین اطلاعات در مورد ثبت نام در دانشگاه دکتری مشترک در سال تحصیلی 2020/2021

 1. ثبت نام در دانشکده مشترک دکترا از طریق یک مسابقه آزاد سالانه بر اساس قوانینی که در قطعنامه شماره 4/2020 سنا از Silesian University Of Technology از 27 ژانویه 2020 انجام می شود ، انجام می شود.
 2. ثبت نام از تاریخ 29 ژوئن 2020 مطابق با تقویم مفصل تعیین شده توسط رئیس باز است.
 3. ثبت نام و ارسال اسناد به صورت الکترونیکی به دلیل بستر آنلاین DreamApply صورت می گیرد.
 4. مباحث دکتری پروژه های تقسیم شده به رشته های علمی از 22 ژوئن 2020 در دسترس هستند. داوطلب موضوع Ph.D را انتخاب می کند. پروژه ای که می خواهد از آن استفاده کند.
 5. بعد از انتخاب موضوع دکتری پروژه ، داوطلب باید از طریق پست الکترونیکی با ناظر مسئول این پروژه تماس گرفته و جزئیات اجرای پروژه را مورد بحث قرار دهد و اظهارات سرپرست را که در هنگام ثبت نام لازم است ، بدست آورد.
 6. در موارد موجه ، هنگامی که داوطلب نمی تواند شخصاً برای کنکور شرکت کند (به ویژه در شرایط فعلی مربوط به اپیدمی یا در مورد داوطلبان خارجی) ، آزمون های ورودی خارج از سایت دانشگاه ، با استفاده از فناوری IT انجام می شود با کنترل دوره آزمون و ثبت نام آن.

تقویم روش ثبت نام و امتحانات ورودی

29.06.2020 (12:00 ، CET) شروع مراحل ثبت نام الکترونیکی.
03.09.2020 (23:59 ، CET) مهلت انجام مراحل ثبت نام.
مهلت تحویل مدارک مورد نیاز
تعطیلی سیستم ثبت نام الکترونیکی.
04.09.2020 - 08.09.2020 ارزیابی مدارک و مدارک تحویل داده شده.
09.09.2020 - 24.09.2020 امتحانات ورودی (شفاهی).
جمع آوری نسخه کاغذی اسناد مورد نیاز در دفتر اصلی دانشکده دکترای مشترک.
28.09.2020 (12:00 ، CET) لیست رتبه بندی نهایی Ph.D. دانشجویان پذیرفته شده در دانشکده مشترک دکترا.

با توجه به اینکه مصاحبه ها از راه دور انجام می شود ، هر داوطلب واجد شرایط مرحله دوم استخدام اطلاعات مربوط به تاریخ مصاحبه را از طریق پست الکترونیکی دریافت می کند.

نحوه درخواست برای Ph.D. برنامه

انتخاب دکترا نامزدها به دانشکدۀ دکترا مشترک شامل یک آزمون رقابتی می شوند.

شرایط ورود

فراخوان پذیرش دکتری این برنامه برای دانشجویان از هر سن و ملیتی که مدرک دانشگاهی سطح دوم (سطح کارشناسی ارشد) را کسب کرده اند ، آزاد است. مدارک بین المللی توسط هیئت امتحان در طی مراحل انتخاب و ارزیابی ارزیابی می شوند و معادل (یا نه) با درجه سطح دوم لهستان - درجه کارشناسی ارشد اعلام می شوند.

معادل بودن معیارهای بین المللی

قبل از اینکه درخواست شما برای پذیرش ارزیابی شود ، مدارک بین المللی شما باید معادل یک مدرک لهستانی اعلام شود. اگر نتیجه ارزیابی مثبت باشد ، درخواست شما برای پذیرش در Ph.D ارزیابی می شود. برنامه نتایج این ارزیابی از طریق پست الکترونیکی برای شما ارسال می شود.

شرایط پذیرش

فراخوان پذیرش در رشته های علمی زیر آزاد است:

 • معماری و برنامه ریزی شهری
 • اتوماسیون ، الکترونیک و مهندسی برق
 • فناوری اطلاعات فنی و مخابراتی
 • مهندسی پزشکی
 • مهندسی شیمی
 • مهندسی عمران و حمل و نقل
 • مهندسی مواد
 • مهندسی مکانیک
 • مهندسی محیط زیست ، معدن و انرژی
 • مطالعات شیمیایی
 • مطالعات مدیریت و کیفیت

فراخوان پذیرش دکتری این برنامه برای دانشجویان از هر تابعیت و سنی که یک مدرک کارشناسی ارشد یا سایر مدارک تحصیلی معادل دوره چرخه دوم اعطا شده توسط یک دانشگاه خارجی و اجازه دسترسی به دکترا را کسب کرده اند ، آزاد است. مطالعات. مدارک بین المللی توسط هیئت امتحان در طی مراحل انتخاب و ارزیابی ارزیابی می شوند و معادل (یا نه) با درجه سطح دوم لهستان - درجه کارشناسی ارشد اعلام می شوند.

فردی که فارغ التحصیل مقطع تحصیلات دانشگاهی درجه یک است و یا دانشجویی که سال سوم تحصیلات تکمیلی کارشناسی ارشد را گذرانده است نیز می تواند در دانشکده دکترا پذیرفته شود ، در صورتی که:

بر اساس اسناد ارسالی توسط داوطلب ، کمیسیون ثبت نام مرکزی تأیید می کند که داوطلب در زمینه رشته های مرتبط که در آن دانشکده دکترا ملحق می شود ، موفقیت های علمی ویژه ای دارد ،

بر اساس مصاحبه انجام شده با داوطلب ، کمیسیون ثبت نام مرکزی تأیید می کند که داوطلب دانش گسترده ای در زمینه روش تحقیق علمی و انتشار نتایج فعالیت های علمی دارد.

در همان زمان ، شما می توانید فقط یک دانش آموز دانشکده دکتری باشید.

ثبت نام به صورت الکترونیکی توسط سیستم DreamApply انجام می شود.

داوطلبان مدارک مورد نیاز را در مدت زمان مشخص شده در تقویم ثبت نام به دفتر اصلی دانشکده دکترا بپیوندند. کمیسیون ثبت نام مرکزی فقط با داوطلبانی که مجموعه ای از مدارک را ارائه داده اند ، در امتحانات ورودی (شفاهی) شرکت می کند.

پذیرش در دانشکده پیوستن به دکترا براساس نتایج آزمون رقابتی در تعداد مکان های دانشکده انجام می شود. لیست رتبه بندی بر اساس تعداد امتیازات کسب شده توسط هر داوطلب تعیین می شود.

داوطلبان بسته به مکان در لیست رتبه بندی تا تعداد مکان ها و یک نفر برای هر موضوع تحقیق اعلام شده واجد شرایط هستند.

کمیسیون مرکزی ثبت نام حداقل تعداد امتیازاتی را که داوطلبان باید در کل مراحل ثبت نام کسب کنند تعریف می کند. تعداد امتیازات برای همه استخدام های ثبت نام امسال یکسان است.

پذیرش در دانشکده دکترای مشترک با ثبت نام در لیست دکتری انجام می شود. دانش آموزان. نتیجه منفی پذیرش در دانشکده دکتری مشترک نیاز به تصمیم اداری دارد. از تصمیم نتیجه منفی پذیرش ، شما می توانید درخواست تجدید نظر در پرونده را ظرف چهارده روز از زمان تحویل تصمیم ارسال کنید.

آخرین به روز رسانی اکتبر 2020

درباره این دانشگاه

Welcome to the Silesian University of Technology (SUT), a place that, without any doubt, educates successful people. SUT is included in the prestigious group of 10 Polish universities, winners of the ... اطلاعات بیشتر

Welcome to the Silesian University of Technology (SUT), a place that, without any doubt, educates successful people. SUT is included in the prestigious group of 10 Polish universities, winners of the "Excellence Initiative-Research University" competition organized by the Ministry of Science and Higher Education. اطلاعات محدود