Read the Official Description

مروری تحقیقات

دانشکده جغرافیا، مرکز پیشرو در تدریس و تحقیقات تحصیلات تکمیلی، دارای نقاط قوت بین المللی در سراسر رشته است.

دکترا پیشرفته ترین دوره تحصیلات تکمیلی است. این است که در پایان موفقیت آمیز تحقیقات تحت نظارت، معاینه کلامی و پایان نامه نهایی اعطا شده است.

زمینه های تحقیق جغرافیایی عبارتند از:

جغرافیا فرهنگی و تاریخی

شکل و شکل دهی، تحولات گسترده تر در هنر، علوم انسانی و علوم اجتماعی

 • فرهنگ از چشم انداز
 • جغرافیای تاریخی امپراتوری، محیط زیست و بهداشت
 • تاریخ دانش جغرافیایی و محیط زیست

جهان های اقتصادی

پیشرفت تجزیه و تحلیل پدیده های اقتصادی در جهانی شدن معاصر در جغرافیا و علوم اجتماعی گسترده تر

 • پول
 • دانش
 • بدن
 • ارزش

محیط زیست و جامعه

متمرکز بر موضوعات در محیط زیست جامعه رابط در زمینه های مختلف جغرافیایی و مقیاس

 • مدیریت پایدار روستایی و زمین شهری
 • کشاورزی، محصولات غذایی و جنگلداری
 • استفاده پایدار و مدیریت آب
 • بهداشت و محیط زیست

علوم مربوط بهزمین شناسی

تحقیقات پیشرو در سیستم های زمین و محیط زیست در طیف وسیعی از مقیاس های فضایی و زمانی؛ بررسی الگوهای و فرایندهای موجود در بیوسفر، جو، هیدروشهر و لیتوفوس به منظور ایجاد تغییرات در گذشته، حال و آینده

 • جغرافیای حیاتی
 • بازسازی محیط زیست
 • انفورماتیک
 • منابع آبی

دانش آموزان ما به شدت به تحقیقات ما پیوسته اند، در تمام زمینه های فعالیت شرکت می کنند و منعکس کننده دامنه بین المللی کار ما است.

حقایق کلیدی

 • Top 50 در سراسر جهان برای جغرافیا در رتبه بندی جهانی دانشگاه QS تحت موضوع 2017
 • 75 درصد از کل تحقیقات، در آخرین چارچوب تحقق یافته تحقیق، در سطح جهانی یا در بین المللی عالی است
 • 100٪ از کارشناسان جغرافیا پس از فارغ التحصیل شدن کار را تضمین کرده و یا در طی شش ماه پس از فارغ التحصیلی بیشتر مطالعه می کنند

امکانات

امکانات مدرسه

علاوه بر خدمات فناوری دانشگاه، شما با فضای میز خود و لپ تاپ خود تهیه خواهید شد و دسترسی به امکانات فتوکپی و تلفن نیز خواهید داشت. مدرسه همچنین دارای تعدادی از امکانات تخصصی است، بسته به نیازهای شما یا زمینه تحقیق.

تسهیلات کتابخانهای

سهام هالوارد کتابخانه همه از نشریات جغرافیا عمده و مجلات. امکانات کتابخانه ما باز ساعت های طولانی و شامل مناطق برای کار گروهی، فردی و مطالعه سکوت.

دانشکده تحصیلات تکمیلی

نمایندگی نیازهای دانشجویان تحصیلات تکمیلی در سراسر دانشگاه، دانشکده تحصیلات تکمیلی آموزش و توسعه پژوهشی را برای متقاضیان تحصیلات تکمیلی و کارشناسان اولیه فراهم می کند.

شما دسترسی به فضای اختصاصی در دانشگاه پارک، که شامل ایستگاه های رایانه ای، Wi-Fi، مطالعه و مناطق اجتماعی، و امکانات آشپزخانه است.

حمایت از پژوهش

سمینارها تحقیقات

دانشجویان تحصیلات تکمیلی به وسیله مشارکت در سمینارهای تحقیقاتی که با حضور سخنرانی ها و همچنین برگزاری کارگاه های پژوهشی توسط اعضای مدرسه انجام می شوند، در جامعه تحقیقاتی مدرسه ادغام می شوند. یک گروه تحقیق کارشناسی ارشد فعال در هر یک از چهار حوزه تحقیقات کلیدی مدرسه وجود دارد.

حمایت مالی

شما حداقل مبلغ حمایتی سالانه 500 پوند را ارائه می کنید و برای دریافت مدرک و هزینه های دانشگاه برای حضور در کنفرانس، پیشنهاد می شود.

فرصت آموزش

دانشجویان سال دوم و سوم می توانند با ارائه آموزش های کارشناسی، برای ایجاد تجربه آموزش پرداخت شده خود اقدام کنند. دوره های آموزشی در زمینه روش های تدریس ارائه شده است و تدریس در دسترس است و نمی تواند تضمین شود.

خدمات دانشجویی

خدمات دانشجویی ارائه دهنده پشتیبانی و اطلاعاتی متنوع برای افزایش تجربه دانشجویی شما است. آنها بخشی از یک شبکه جامع خدمات دانشگاهی هستند که شامل حمایت آموزشی، معلولیت، مشاوره، حمایت مالی و خدمات مراقبت از کودکان است.

دفتر بین المللی

دفتر بین المللی تضمین می کند که دانشجویان اتحادیه اروپا و بین المللی تمام اطلاعاتی را که نیاز دارند برای زندگی و تحصیل در ناتینگهام داشته باشند. این برنامه را فقط قبل از شروع سال تحصیلی ارائه می دهد.

مرکز آموزش زبان انگلیسی زبان

مرکز آموزش زبان انگليسی توسط شورای بريتانيا برای تدریس زبان انگليسی در بريتانيا تأييد شده است و آمادگی با كيفيت و پشتیبانی زبان انگليسی را فراهم می كند و برنامه ی اجتماعی برای دانش آموزان نيز دارد.

اتحادیه دانشجویان

اتحادیه دانشجویان منبع اصلی حمایت از مرکز مشاوره دانشجویی خود و افسر ارشد تحصیلات تکمیلی است.

برنامه توسعه محقق

با همکاری نزدیک با مدارس علمی، تیم آموزش اختصاصی دانشکده تحصیلات تکمیلی به دانشکده های خاص و برنامه های آموزشی دکترای کمک می کند. آنها آموزش هسته ای را مطابق با استانداردهای تعیین شده توسط سرمایه گذاران اصلی تحقیق در انگلستان از طریق برنامه توسعه پژوهشی خود انجام می دهند.

همچنین به شما کمک می کند تا مهارت های تحقیقاتی خود را توسعه دهید، این به شما فرصت هایی را برای افزایش مهارت های ارتباطی، شغلی، مدیریت زمان و کارآفرینی، و همچنین ملاقات و کار در کنار محققان دیگر رشته ها می دهد.

پیدا کردن یک سرپرست

شما دو سرپرست را به کار خود اختصاص داده اید. لطفا اطمینان حاصل کنید که ما یک ناظر داریم که قبل از درخواست، علاقه مند به منطقه مورد نظر شما در تحقیق است. جزئیات سرپرستان تحقیق در دانشگاه نیز می تواند در تحقیق ما از A به Z پیدا شود.

پروژه های فردی ممکن است در یکی از موضوعات تحقیقاتی قرار بگیرند یا در میان گروه های تحقیقاتی متقابل قرار گیرند و دانش آموزان ممکن است ناظران را از بیش از یک گروه انتخاب کنند.

فرصت های شغلی

بسیاری از دانشجویان دکترای خود را در رشته دانشگاهی یا در دانشگاه ناتینگهام و یا در جای دیگری ادامه می دهند. سایر فارغ التحصیلان اخیر نیز برای سازمان هایی مانند آژانس محیط زیست، مرکز اکولوژی و هیدرولوژی، Experian، کمیسیون جنگلداری و شرکت های تجاری و تجاری مشغول به کار هستند.

اشتغال و متوسط ​​شروع حقوق و دستمزد

100٪ از کارشناسان تحصیلات تکمیلی از دانشکده جغرافیا که برای کار استخدام شده یا تحصیل در شش ماه پس از فارغ التحصیلی در دسترس بودند. میانگین حقوق بازنشستگی معادل 25721 پوند بود که بالاترین مبلغ آن 29،847 پوند بود. *

* اهداف شناخته شده دوره کارشناسی ارشد تمام وقت در سال 2015/16. حقوق براساس ميانه آن افرادي است که در انگليس مشغول به تحصيل هستند.

حرفه ای و توسعه حرفه ای

این که آیا شما به دنبال افزایش چشم انداز حرفه خود و یا توسعه دانش خود هستید، یک مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه ناتینگهام می تواند به شما در جایی که می خواهید کمک کند.

خدمات تحصیلی و استخدام برنده جایزه دانشگاه در حین تحصیل و بعد از فارغ التحصیلی شما، پشتیبانی و راهنمایی خاصی را ارائه می دهد. آنها به شما در کشف و برنامه ریزی حرکت شغلی بعدی خود می پردازند، از طریق رویدادهای منظم، جلسات مهارت های رهبری کارفرمایان، فرصت های شغلی و بحث های یک به یک.

شرایط ورود

کارشناسی ارشد (یا معادل بین المللی) در رشته مربوطه، با میانگین 60٪ یا بالاتر؛ متقاضیان با 2: 1 (یا معادل بین المللی) و یا سایر مدارک مناسب و / یا حداقل دو سال تجربه مربوط به حرفه ای نیز در نظر گرفته شده است

مورد نیاز زبان انگلیسی

IELTS: 6.5 (کمتر از 6.0 در هر عنصر)

Program taught in:
انگلیسی
این دوره
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
3 - 6 
Part-time
Full-time
Price
4,300 GBP
Deadline
By locations
By date
Start Date
سپتامبر 2019
End Date
Application deadline

سپتامبر 2019

Location
Application deadline
End Date