تحصیلات تکمیلی دکترا در اقتصاد و اقتصاد کسب و کار

University Of Rijeka - Faculty of Economics

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

تحصیلات تکمیلی دکترا در اقتصاد و اقتصاد کسب و کار

University Of Rijeka - Faculty of Economics

تحصیلات تکمیلی دکترا در اقتصاد و اقتصاد کسب و کار

برنامه تحصیلی دکترا در اقتصاد و اقتصاد کسب و کار دانشکده اقتصاد در ریجکا عضو دو شبکه معتبر معتبر دانشگاهی و معتبر بین المللی است: Ph.D. شبکه (CESEENET) و انجمن اروپایی دکترا در اداره مدیریت و کسب و کار (EDAMBA). این باعث می شود دانش آموزان ما علاوه بر تبادل دانش آموزان، در مدارس تابستانی برجسته و کارگاه های آموزشی شرکت کنند. علاوه بر استادان ما، اساتید برجسته خارجی نیز در این برنامه شرکت می کنند و کاندیداهای دکترای ما می توانند ناظران خود را از اساتید با کیفیت بالا از سراسر جهان انتخاب کنند.

پایه هر برنامه تحقیقاتی با کیفیت بالا، ظرفیت تحقیقاتی دانشکده است که توسط حقایق و ارقام تحقیقاتی (2017/2018) مستند شده است:

 • بیش از 100 مقاله در مجلات علمی منتشر شده در پایگاه داده WoS و Scopus منتشر شده است
 • حدود 300 مورد در مجلات منتشر شده توسط وزارت علوم و آموزش و پرورش کرواسی منتشر شده است.
 • بیش از 220 مقاله توسط EFRI Ph.D. دانش آموزان
 • 7 پروژه تحقیقاتی که توسط تیم های اتحادیه اروپا تامین می شود
 • 5 پروژه تحقیقاتی که توسط بنیاد علم کرواسی تامین می شود
 • 24 پروژه پژوهشی که توسط بنیاد علم دانشگاه تامین می شود
 • 73 نفر از اعضای هیئت علمی و کارکنان در تحقیقات بنیادی و کاربردی شرکت دارند.
 • حدود 100 کنفرانس که در آن اعضای EFRI شرکت کردند
 • 16 کتاب منتشر شده است
 • افزایش بودجه خارجی پروژه های تحقیقاتی: 50٪
 • بیش از 100 Ph.D. و دانش آموزان Postdoc
 • حدود 40 دکترا دانش آموزان در تحقیقات تمام وقت مشغول به تحصیل بودند
 • 22 Ph.D. پایان نامه از پروژه های تحقیقاتی تأمین شده است

بخش بسیار مهم فعالیت EFRI به چاپ و نشر اختصاص دارد. آن را به طور مداوم ویرایش مقالات دانشکده اقتصاد ریجکا - مجله اقتصاد و تجارت، به طور مداوم منتشر شده از سال 1971 به عنوان یک انتشار علمی از موسسه منتشر شده است. این مجله بر روی مقالاتی که در رابطه با نظریه اقتصادی و سیاست های اقتصادی مورد توجه قرار گرفته است، در پایگاه های محبوب ترین کتابشناسی مانند JEL، EconLit، IBSS، خلاصه CAB، SSCI، JCR، ProQuest، Scopus و EBSCO نمایه شده است.

این دانشکده دارای منابع تحقیقاتی با کیفیت بالا به همراه الزامات رشته علمی است که در آن برنامه تحصیلی دکترا ارائه می شود. دانشکده دارای یک کلاس کامپیوتر بزرگ در ساختمان قدیمی و 3 اتاق کامپیوتر در ساختمان اصلی مناسب برای تحقیق به علت دسترسی به برنامه های کامپیوتری است که دانشکده از منابع خود به دست آورد. در حقیقت، دانشکده تنها یکی از این منطقه است که دارای پایگاه داده Amadeus، Bureau van Dijk است که طیف گسترده ای از اطلاعات کسب و کار را برای حدود 21 میلیون کسب و کار در سراسر اروپا پوشش می دهد. با تهیه بسته آماری Statistica ، دانشکده تعداد نامحدودی از مجوزها را به دست آورده و در نتیجه برای نصب در رایانه شخصی کاندیدان دکترا در دسترس است. دانشکده همچنین دسترسی به برنامه های دیگر برای پردازش داده های آماری و اقتصاد سنجی مانند Stata، EViews، DEA Solver Pro، LISREL، RATS و غیره را فراهم می کند. مرکز کامپیوتری شبکه محلی، زیرساخت های محاسباتی و شبکه کاری علمی و تحقیقاتی کروات CARNet را مدیریت می کند .

داده های مربوط به دارایی های کتابخانه ما (از تاریخ 1 ژانویه 2017) به شرح زیر است:

 • تعداد انتشارات تکمیلی 51،644
 • تعداد عناوین مجله 23،895
 • تعداد پایان نامه های دکتری 923
 • تعداد پایان نامه های کارشناسی ارشد 681
 • تعداد پایان نامه های کارشناسان کارشناسی ارشد 286

دانشکده 57 فارغ التحصیل و 83 مجله داخلی را به صورت رایگان دریافت می کند. با انتشار الکترونیکی کتابها و نشریات، تعداد مجلات موجود در کتابخانه به طور قابل توجهی افزایش یافته است. کل کتابخانه ها در کاتالوگ کتابخانه آنلاین در دسترس و قابل مشاهده هستند. علاوه بر این، کاربران ممکن است کتابخانه های خود را بر روی رایانه خود جستجو کنند و اطلاعات مربوط به ادبیات موجود را دریافت کنند. برخی از ماژول ها در برنامه وام، طبقه بندی، آمار کنترل، و لغزش های ناشی از عقب و همچنین وام بین کتابخانه ها به خوبی توسعه یافته است. پورتال منابع الکترونیکی برای جامعه دانشگاهی کرواسی - پورتال کتابخانه ملی و دانشگاهی در زاگرب امکان دسترسی به مهمترین پایگاه های داده جهان را با مجوز ملی - کتابشناسی، استناد و پایگاه داده با تمام متن و مجلات آنلاین فراهم می کند. این شامل خدمات پایگاه داده کتابشناسی بزرگ و پایگاه های داده مانند EBSCOhost و وب دانش و همچنین پایگاه داده های کتابشناسی فردی مانند Scopus و خدمات برای مجلات الکترونیکی ناشران بزرگ و شناخته شده: ScienceDirect ، SpringerVerlag ، Wiley-Blackwell ، MathSciNet و دیگران است.

علاوه بر این، دانشگاه ریجکا خانه بزرگترین ابرکامپیوتر در منطقه است (رتبه 32 در میان ابر رایانه های مورد استفاده در تحقیقات علمی). Supercomputer Bura بر پایه سرورهای آب سرد DLC B720 Bull است. این شامل 288 گره است، هر گره شامل دو پردازنده Intel Xeon E5-2690 v3 برای یک سیستم با مجموع 6912 هسته پردازنده و مجموع خروجی 239.64 Teraflops (Rmax) است. این ابر رایانه بیش از 18 ترابایت RAM و دیسک سیستم ظرفیت 850 ترابایت. سیستم شبکه Mellanox InfiniBand FDR 56GB ارتباطات سریع بین اجزای خوشه ابر رایانه Bura را فراهم می کند.

مرکز داده جدید University of Rijeka تنها نوعی از این نوع در منطقه است که سیستم خنک کننده مستقیم آب را با آب گرم تا 40 درجه سانتیگراد ارائه می دهد. BURA یک کامپیوتر سبز است که بر اساس تست های Green 500 انجام شده و در جایگاه 175 در سراسر جهان قرار دارد.

دانشجویان دکترای ما در طی یک دوره تحقیقاتی دو طرفه (اقتصادی و تجاری) سه ساله تنها با شش دوره (نیمی از آنها انتخابی) و مشارکت فعال در کنفرانس ها، کارگاه ها و کنفرانس های بین المللی و همچنان در دانشگاه های خارجی و چاپ مقاله در مجلات بین المللی معتبر، بالاترین سطح صلاحیت ها را بدست می آوریم که به ایجاد و ارزیابی مفاهیم، ​​روش ها، اصول و نظریه های جدید در زمینه تحقیقات علمی مربوط می شود که مرزهای دانش شناخته شده را گسترش می دهد. آنها همچنین مهارت های اجتماعی، استقلال و مسئولیت در کار خود را توسعه می دهند. آنها در پروژه های علمی به رهبری استادان ما و همچنین دریافت کمک های اضافی برای اقامت در خارج از کشور، کنفرانس های با کیفیت بالا، کارگاه های آموزشی و انتشارات مقاله گنجانده شده اند.

آنها در موسسات و سازمان های معتبر ملی موسسات و کارفرمایان به عنوان کارشناسان، مدیران ارشد یا مشاوران و همچنین کارکنان آموزشی و تحقیقاتی کار می کنند.

دکترای کنونی دانش آموزان در بخش های کسب و کار

دکترای کنونی دانش آموزان از طریق موقعیت های کاری

تاریخ اعلان

این برنامه در نیمه اول هر ساله آغاز می شود، با فرایندهای کاربردی که در پایان زمستان آغاز می شود.

توجه: برای اطلاعات بیشتر در مورد مدارک لازم و اطلاعات مربوط به پروسه ثبت نام، با دفتر بین المللی تماس بگیرید.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی


آخرین به روز رسانی May 2, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
اکتبر 2019
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Locations
کرواسی - Rijeka, Primorje-Gorski Kotar County
تاریخ شروع : اکتبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
اکتبر 2019
کرواسی - Rijeka, Primorje-Gorski Kotar County
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات