بورس های تحصیلی دکترا در امور مالی - در حال حاضر اقدام کنید!

Vienna Graduate School Of Finance | VGSF

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

بورس های تحصیلی دکترا در امور مالی - در حال حاضر اقدام کنید!

Vienna Graduate School Of Finance | VGSF

این وین دانشکده امور مالی (VGSF) دعوت دانش آموزان بسیار عالی برای اعمال می شود دوره دکتری در امور مالی (تمام وقت برنامه) با شروع در سال تحصیلی آینده. تا شش کمک هزینه تحصیلی خواهد شد به بهترین متقاضیان ارائه شده است. دوره برنامه برای سال تحصیلی 2016/2017 خواهد شد در تاریخ 3 نوامبر 2015 (02:00 CET) افتتاح شد و در 2016 ژانویه 29 (02:00 CET) به پایان خواهد رسید.

VGSF یک مرکز عالی در امور مالی، واقع در پردیس جدید WU در وین پایتخت اتریش است. فعالیت های اصلی آن عبارتند از تحقیقات دانشگاهی و آموزش و پرورش دکترا. VGSF ارائه می دهد آموزش و پژوهش محیط زیست تحریک کننده به دانش آموزان برجسته از سراسر جهان است.

الزامات کاربردی:

این برنامه برای دانش آموزان از همه کشورها با تمام رشته های باز است، آنها را مدرک کارشناسی ارشد یا معادل نگه داشته و سطح کافی از آموزش رسمی. دانش آموزانی که در حال رفتن به فارغ التحصیل به زودی (در ماه ژوئن 2016) ممکن است اعمال شوند، بیش از حد. برای شرکت در فرآیند انتخاب برنامه یک کاندیدا باید از طریق امکانات نرم افزار الکترونیکی دریافت کرد.

متقاضیان به برنامه VGSF باید آگاه باشند که دو دوره از ارزیابی وجود داشته باشد. ارزیابی اولین برگزار خواهد شد پس از 2015 دسامبر 11 (02:00 CET) را، و همه برنامه های کامل که در آن تاریخ ارسال شده است در نظر بگیرند. دور اول پیشنهادات خواهد شد که بر اساس آن استخر از متقاضیان ساخته شده است. اگر نه تمام موقعیت های موجود را می توان بر اساس آن دور اول پر شده است، برنامه های کاربردی دریافت بعد از دسامبر 11 (2:00) نیز مورد ارزیابی قرار گیرد. توجه داشته باشید که در مرحله دوم و نهایی برای 2016/2017 اجرا می شود تا 2016 ژانویه 29 (14:00 CET).

متقاضیان باید مدارک زیر را ارائه:

  • رزومه
  • خود بیانیه ای از هدف
  • همه گواهی مدرک
  • تمام متن رسمی
  • اثبات استعداد (GRE یا GMAT)
  • اثبات شایستگی انگلیسی (به عنوان مثال TOEFL، IELTS)
  • نامه مرجع

فارغ التحصیلان VGSF می تواند به جلو به یک حرفه ای پاداش در موسسات دانشگاهی منجر شده است. دانش آموزان سابق VGSF در موسسات مانند دانشگاه آرهوس، دانشگاه کارنگی ملون، موسسه فناوری جورجیا، دانشگاه هنگ کنگ، موسسه تکنولوژی ماساچوست (MIT)، دانشگاه نیو ساوت ولز (UNSW)، مدرسه نروژی اقتصاد و قرار داده شده است مدیریت کسب و کار (NHH)، دانشگاه اراسموس روتردام، دانشگاه یوتا و دانشگاه ویسکانسین، ایالات متحده آمریکا.

این برنامه VGSF دکترا شامل دو بخش است: ترم دقیق و کار بر روی پایان نامه دکترا. دانش آموزان دوره پوشش تمام موضوعات عمده در امور مالی و روش های تحلیلی مورد نیاز برای انجام پژوهش شرکت کنند. به طور خاص، در دوره های امور مالی شرکت، قیمت گذاری دارایی و روش کمی در امور مالی تمرکز می کنند. در دانش آموزان سال تحصیلی گذشته فرصت حضور در دوره های آموزش داده شده توسط محققان بین المللی مانند توماس جورخ، رودیگر Fahlenbrach، نیکولای Garleanu، فرانسیسکو گومز، کریستوفر هنسی، دیوید Lando، یعقوب ساگی، Rossen Valkanov، جیانگ وانگ و تونی ادم بد باطن و خوش ظاهر بود. پس از امتحانات مورد نیاز، دانش آموزان شروع به انجام پروژه های تحقیقاتی خود به خود. در دانش آموزان سمینار پژوهش های هفتگی ما فرصت برای دیدار با علمای مشهور بین المللی ارائه تحقیقات دولت از هنر خود داشته باشند.

لطفا www.vgsf.ac.at/application برای اطلاعات بیشتر و لینک به درخواست آنلاین مراجعه کنید.

جوزف زخنر
مدیر برنامه دکترا

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی


آخرین به روز رسانی September 15, 2017
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
Contact school
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Price
قیمت
Contact school
Information
Deadline
Contact school
Locations
اتریش - Vienna, Vienna
تاریخ شروع : Contact school
آخرین مهلت تقاضا Contact school
تاریخ پایان Contact school
Dates
Contact school
اتریش - Vienna, Vienna
آخرین مهلت تقاضا Contact school
تاریخ پایان Contact school