بورس دکترا در دانشکده هنر

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

دانشگاه باپتیست هنگ کنگ (HKBU) نامزدهایی را از همه سوابق فرهنگی و قومی ، با شواهدی از تعالی دانشگاهی ، توانایی تحقیق و پتانسیل و ارتباطات خوب ، توانایی های بین فردی و رهبری دعوت می کند تا برای تحصیل در مقطع دکتری تمام وقت تحت برنامه کمک هزینه دکتری هنگ کنگ (HKPFS). HKPFS توسط شورای کمک هزینه های تحقیقاتی هونگ کنگ (RGC) با هدف جذب بهترین و درخشان ترین دانشجویان از سراسر جهان تأسیس می شود تا تحصیلات دکتری خود را در هنگ کنگ دنبال کنند.

متقاضیان پذیرش در دوره های دکتری HKBU از طریق HKPFS به طور هم زمان برای برنامه دوره دانشجویی دوره کارشناسی ارشد ما در نظر گرفته می شوند.

چرا HKBU؟

در سال 1956 که تاسیس شد ، دانشگاه باپتیست هنگ کنگ (HKBU) بخاطر آموزش متمایز و تحقیق با کیفیت بسیار شناخته شده است. HKBU جوانان را با انگیزه های خلاقانه و تفکر خلاقانه ای که قرن بیست و یکم خواستار آن است ، آماده می کند و تعالی دانشگاهی را با پیشرفت همه افراد متعادل می کند.

این دانشگاه یک برنامه استراتژیک 10 ساله را برای ارائه ما به ارتفاعات جدید به عنوان یک نهاد هنری هنری لیبرال با اهمیت جهانی تنظیم کرده است. موفقیت دانشگاه بر فرهنگ دلسوز ، خلاق و جهانی آن بنا شده است. ما تلاش می کنیم با ارائه برنامه های درسی غنی شده و تحقیقاتی خلاقانه که در آن جوامع متنوعی از زبان آموزان در مراکز جهانی کار می کنند و به صورت شفاف درگیر شوند ، بهترین تجربه دانشجویی را ارائه داده و برتری در تحقیق را ارتقاء دهیم.127192_photo-1523240795612-9a054b0db644.jpg Priscilla Du Preez / Unsplash

استراتژی تحقیقاتی HKBU

دانشگاه باپتیست هنگ کنگ ، با آرزو به عنوان یک دانشگاه پیشرو ، تحقیقاتی ، لیبرال در آسیا ، متعهد به انجام تحقیقات پیشرو در جهان است که مرزهای دانش را گسترش می دهد ، با چالش های جهانی مقابله می کند و به نفع جامعه در داخل و خارج از کشور است.

با محکم کردن نقاط قوت تحقیقاتی HKBU ، دانشگاه برای ارتقاء تعالی تحقیق و انتقال دانش / فن آوری ، در سه زمینه اصلی ، خوشه های تحقیقاتی را برای حمایت از تحقیقات بین رشته ای و تحقیق مبتنی بر موضوع ایجاد کرده است.

درباره HKPFS

دانشگاه باپتیست هنگ کنگ (HKBU) نامزدهایی را از همه سوابق فرهنگی و قومی ، با شواهدی از تعالی دانشگاهی ، توانایی تحقیق و پتانسیل و ارتباطات خوب ، توانایی های بین فردی و رهبری دعوت می کند تا برای تحصیل در مقطع دکتری تمام وقت تحت برنامه کمک هزینه دکتری هنگ کنگ (HKPFS).

HKPFS توسط شورای کمک هزینه های تحقیقاتی هونگ کنگ (RGC) با هدف جذب بهترین و درخشان ترین دانشجویان از سراسر جهان تأسیس می شود تا تحصیلات دکتری خود را در هنگ کنگ دنبال کنند.

متقاضیان پذیرش در دوره های دکتری HKBU از طریق HKPFS به طور هم زمان برای برنامه دوره دانشجویی دوره کارشناسی ارشد ما در نظر گرفته می شوند.

HKPFS در یک نگاه

استیپند

ماهانه 25800 دلار HK (تقریبا 3،300 دلار آمریکا) /

سالانه 309،600 دلار HK (تقریباً 39،600 دلار آمریکا)

معافیت شهریه / بورس تحصیلی *

برای هر یک از 4 سال تحصیل سالانه 42100 دلار HK (حدود 5400 دلار آمریکا)

کمک هزینه سفر در کنفرانس و تحقیقات

12900 دلار HK (تقریبا 1650 دلار آمریکا) در سال برای حداکثر سه سال به علاوه هزین دانشگاه 20،000 دلار HK (حدود 2.560 دلار آمریکا) برای کل دوره تحصیلی.

* منوط به پیشرفت تحصیلی رضایت بخش است

رشته های تحصیلی

دانشکده هنر

قوی در چینی کلاسیک ، مطالعات فرهنگی ، خلاقیت ادبی ، اجرای موسیقی ، مطالعات دینی و مطالعات ترجمه.

  • زبان و ادبیات چینی.
  • زبان و ادبیات انگلیسی.
  • علوم انسانی و نوشتن خلاق.
  • موسیقی
  • دین و فلسفه.
  • ترجمه ، تفسیر و مطالعات بین فرهنگی.

شرایط لازم برای تحصیلات دانشگاهی

متقاضیان باید دارای:

  • مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه شناخته شده یا موسسه قابل مقایسه یا
  • مدرک لیسانس با افتخارات درجه یک از دانشگاه شناخته شده یا موسسه قابل مقایسه.

الزامات مهارت زبان

متقاضی متقاضی پذیرش بر اساس مدرک دانشگاهی یا موسسه قابل مقایسه ای که زبان تدریس و / یا امتحان آن انگلیسی نیست ، موظف است حداقل نمره را در این دوره کسب کند

  • آزمون انگلیسی به عنوان یک زبان خارجی (TOEFL) در 79 (اینترنت = آزمون مبتنی بر اینترنت)؛ یا
  • سیستم بین المللی تست زبان انگلیسی (IELTS) در 6.5
آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

The Faculty of Arts is an essential part of Hong Kong Baptist University, an institution that is firmly committed to being ”a leading liberal arts university in Asia for the world delivering academic ... اطلاعات بیشتر

The Faculty of Arts is an essential part of Hong Kong Baptist University, an institution that is firmly committed to being ”a leading liberal arts university in Asia for the world delivering academic excellence in a caring, creative and global culture.” اطلاعات محدود