Ph.D .: دانش کافی.

ما اعتقاد داریم که همکاری پژوهش بین دانش آموزان و اعضای هیات علمی در آموزش و پرورش دانشمندان جدید بسیار مهم است. این را از طریق پژوهش مشترک می آموزید که چگونه می توانید سوالات نظری انتزاعی را به پروژه های قابل اجرا تبدیل کنید که در مجلات عمده قابل انتشار هستند.

F رام دكتر معاونت

خوش آمدی. من خیلی خوشحالم که در حال تحصیل در دانشگاه اموری هستم برنامه در کسب و کار، ارائه شده توسط مدرسه فارغ التحصیل Laney و تحویل Goizueta Business School . اعمال به یک برنامه دکترا اولین گام در تحقق زندگی شما برای کشف و انتشار دانش است.

Goizueta یکی از بهترین برنامه های تجاری در کشور است. ما برنامه های کارشناسی و فارغ التحصیل داریم که در 25 کشور برتر رتبه بندی می شود و فارغ التحصیلان برنامه دکترا ما دارای مدرک کارشناسی ارشد در مدارس کسب و کار برتر هستند. ما منابع دانشگاه Emory، یک موسسه تحقیقاتی بزرگ در سطح جهانی را داریم، تا بتوانیم به آن توجه کنیم.

ما به دنبال متقاضیان با هوش برتر، یک اخلاق کار قوی و میل به یک حرفه علمی در بهترین مدارس کسب و کار در جهان هستیم. برنامه دکترای ما بسیار انتخابی است، که ما را قادر می سازد تا یک جامعه نزدیک از دانشمندان و محیطی را ایجاد کنیم که باعث تقویت تعاملات علمی بین دانش آموزان و استادان می شود.

هنگام بررسی درخواست شما، اعضای هیئت علمی با آمادگی دقیق دانشگاهی، توصیه نامه های قوی و بیانیه ای که هدف کنجکاوی، اشتیاق و تعهد را به نمایش می گذارد، به کاندیداها احترام می گذارند. ما همچنین علاقه مندی های متقاضیان را با استعدادهای و انتظارات استادان ما در نظر می گیریم.

تبریک به این سفر هیجان انگیز. منتظر درخواست شما هستم

کاترین کادوس

شفر رهبری استاد حسابداری

دانشگاهیان

L از بهترین می شود.

رقابت ما با روحیه همکاری قوی میان دانشجویان و استادان تعادل دارد. کلاس های کوچک ما اتاق را برای تدریس و مربی فراهم می کنند و در سراسر تجربه تحصیلی شما را حمایت می کنند. اما این کار به پایان نمی رسد درجه شما همچنان برای شما کار می کند.

برنامه ما

با دوره های دکترا که عمدتا در پاییز و بهار ارائه می شود، می توانید دوره های تابستانی را با توجه به منافع و در دسترس بودن خود نیز بگذرانید. شما علاوه بر پروژه های تحقیقاتی، کنفرانس ها، سمینارها و سایر فعالیت های دانشگاهی خاص، سالیانه هشت درس خواهید برد. فعالیت هایی مانند برنامه تدریس و تدریس فرصت های آموزشی (TATTO) (یک توالی فشرده که برای آمادگی شما برای تدابیر آموزش در محیط دانشگاه یا دانشگاه) طراحی شده است، به شما ابزارهایی برای موفقیت در محیط مدرسه کسب و کار می دهد. از آنجایی که برتری تحقیق تنها بخشی از موفقیت است، تمرکز خود را بر بهبود مهارت های خود در کلاس درس قرار می دهیم.

 • دوره کارشناسی ارشد در علوم اجتماعی و روشهای کمی
 • سمینارها در مورد موضوعات پژوهشی خاص
 • تجربیات تحقیق تابستانی
 • آموزش برنامه توسعه
 • پایان نامه تحت نظارت کمیته هیئت علمی است

برنامه دکترا ما، که از طریق مدرسه فارغ التحصیل Laney ارائه شده است، دانش آموزان فرصت را برای پیگیری یکی از پنج حوزه علمی فراهم می کند.

حسابداری

برنامه حسابداری، تولید و استفاده از اطلاعات را از طریق لنز نظریه های اقتباس شده از علوم اجتماعی، به خصوص اقتصاد و روانشناسی، با تاکید بر تمرینات در اقتصاد میکرو، اقتصاد سنجی و آمار، بررسی می کند.

دارایی، مالیه، سرمایه گذاری

Ph.D. برنامه مالی طراحی شده است به ارائه دانش آموزان با زمینه زمینه قوی در اقتصاد، آمار و ریاضیات. علاوه بر کلاس ها، Goizueta دارای برنامه گسترده ای از سمینارها و کارگاه های آموزشی است که در آن تحقیقات کنونی ارائه خواهد شد.

سیستم های

برنامه دکترا در سیستم های اطلاعاتی

بازار یابی

برنامه بازاریابی پایه جامد در زمینه های بازاریابی با انعطاف پذیری برای سفارشی کردن با توجه به منافع فردی است. دانش آموزان بخشی از محیط فکری و تحریک کننده هستند که نیاز به شرکت در سمینارها دارند.

سازمان

Ph.D. سازمان

سال تحصیلی

دوره های دکترا شامل سه ترم (سقوط، بهار و تابستان) به طور عمده در پاییز و بهار ارائه می شود، اما دانشجویان می توانند با توجه به منافع و نیازهای شخصی، دوره های تابستانی را بگذرانند. دانش آموزان هشت دوره در سال دارند و انتظار می رود در پروژه های تحقیقاتی، کنفرانس ها و سایر فعالیت های علمی در منطقه مربوطه شرکت کنند.

دانش آموزان ما در محل تحصیل در طول سال تحصیلی هستند و انتظار می رود که در تابستان قبل از اولین مجموعه ای از دوره های اصلی برای تازه کردن مهارت های کمی در جهت گیری شرکت کنند.

دانشکده

ما بر این باوریم که همکاری تحقیقاتی بین دانشجویان و استادان در آموزش دانشمندان جدید بسیار مهم است. تحقیق همکاری کمک می کند تا دانش آموزان نحوه تبدیل سوالات نظری انتزاعی به پروژه های قابل اجرا را که در مجلات عمده قابل انتشار هستند، یاد بگیرند. همانطور که مهم است، آن است که از طریق پژوهش مشترک با اعضای با تجربه از زمینه خود است که دانش آموزان هنجارها و ارزش های تحقیق را که آنها را از طریق برنامه و بعد در حرفه های دانشگاهی خود را یاد بگیرند.

دانش آموزان ما فرصت های زیادی برای مشارکت در پژوهش مشترک با استادان در منطقه خود پیدا می کنند. پس از سال اول، هر دانش آموز باید 10 ساعت در هفته به عنوان یک پژوهشگر یا تدریس در یک عضو هیئت علمی کار کند. هر تلاش برای اختصاص یک دانش آموز به یک عضو هیات علمی با منافع تحقیق مشابه است. با این وجود، ما در حال همکاری با چندین عضو هیئت علمی در طول دوره آموزش دکترا هستیم. کار با چندین عضو هیئت علمی کمک می کند تا دانش آموزان هویت علمی خود را توسعه دهند، که برای تبدیل شدن به یک متفکر مستقل و خلاق حیاتی است. ما معتقدیم که یک محیط مشترک باعث ایجاد استقلال ذهن و توانایی تحقیق استثنایی می شود که دانشمند واقعا موفق را نشان می دهد.

تسهیل آموزش و فرصت آموزشی ( TATTO )

دانشگاهیان موفق مدرسه کسب و کار باید نه تنها در تحقیقات، بلکه در کلاس درس نیز پیشرفت کنند. ما آموزش عالي را در Emory آموزش مي دهيم و ايجاد مهارت هاي دانش آموز در آموزش در کلاس درس جزء جزء برنامه دکترا است. TATTO دانشکده تحصیلات تکمیلی Laney یک ترتیب یادگیری آموزشی و عملی چند مرحله ای است که دانشجویان دکترا را برای آمادگی تدریس در محیط دانشگاه یا دانشگاه آماده می کند.

 • دانشکده تحصیلات تکمیلی لانی
 • دوره ارائه شده توسط Goizueta Business School به شما را با تکنیک های آموزشی مدرسه کسب و کار آشنا
 • تدریس مؤسسه، یک فرصت تدریس تحت کنترل و با دقت تحت نظارت
 • آموزش همکاري، مسئوليت تدريس بيشتر در همکاري نزديک با يک عضو هيئت علمي است

منابع تحقیقاتی

Goizueta Business School دانشگاه Emory یک بودجه پشتیبانی پژوهشی را برای هر Ph.D. دانشجو برای جمع آوری داده ها، کتاب ها، مسافرت ها و غیره استفاده می شود. صندوق تحقیقات شت ارائه دهنده پایان نامه های اضافی برای دانش آموزانی است که امتحان جامع خود را با موفقیت انجام داده اند.

کتابخانه های دانشگاه اموری

دانشجویان دکتری Goizueta دسترسی به سیستم کتابخانه اموری دارند که در میان 25 کشور برتر کشور قرار دارد: بیش از 2.8 میلیون جلد در همه کتابخانه های دانشگاه اموری واقع شده است دسترسی مجازی به بیش از 200 منابع الکترونیکی دسکتاپ متقابل انسانی دسترسی به صدها مجموعه پایگاه داده کامل اسناد متنی و انتزاعی، استنادات کتابشناختی و داده های عددی دسترسی به منابع GETS (دانشگاه گرجستان، اموری، گرجستان و گرجستان) و کنسرسیوم کتابخانه ها، گسترش دسترسی منابع فراتر از مرزهای اموری.

منابع محاسباتی

بخش خدمات اطلاعات Goizueta دسترسی به تعدادی از پایگاه داده های کلیدی، از جمله COMPUSTAT، CRSP، IBES، SDC و TFN را فراهم می کند. سیستم های اطلاعاتی

شغل

تمرکز خود را متمرکز، وضوح حرفه ای خود را به ارمغان بیاورد.

شما می توانید با دکتری Goizueta کجا بروید؟ هر کجا که می خواهید فارغ التحصیلان ما برای ارائه کار و مصاحبه با برخی از مدارس عالی در سراسر جهان دعوت شده اند. آنها تجربه کرده اند و مجهز شده اند تا نقش های تاثیرگذار بیشتری را در برخی از بهترین مکان های کسب و کار در نظر بگیرند، و آماده تاثیر فوری هستند.

قرار دادن شغل

فارغ التحصیلان اخیر از برنامه ما دعوت شده اند تا کار و مصاحبه خود را در مدارس مانند دانشگاه شیکاگو، شمال غرب، هاروارد، وارتون، INSEAD، مدرسه بازرگانی لندن، دانشگاه ایلینوی، دانشگاه تگزاس، دانشگاه فلوریدا، دانشگاه گرجستان، کالج بوستون و جورج تاون. نمودار زیر نشان می دهد که در آن فارغ التحصیلان ما فارغ التحصیل از برنامه ما قرار داده است.

پذیرش

S tart شکل آینده کسب و کار. امروز.

مسابقه در اوایل دکترای ما شروع می شود. برنامه با تنها 10 تا 15 دانش آموز از 250 برنامه کاربردی در سال پذیرفته شده است، این سطح سالم رقابت است که دانشجویان ما را رانندگی می کند و آنها را به فارغ التحصیلان تبدیل می کند. از طریق مدرسه فارغ التحصیل Laney ارائه شده است، برنامه ما به شما فرصتی برای دنبال کردن یکی از زمینه های دانشگاهی زیر: حسابداری، امور مالی، سیستم های اطلاعاتی

 • 27 سن متوسط
 • 3.3 میانگین GPA
 • 730 میانگین GMAT

الزامات پراکنده

 • مدرک کارشناسی: ما یک مدرک لیسانس از دانشگاه یا کالج معتبر نیاز داریم. مدرک کارشناسی ارشد لازم نیست
 • توصیه نامه: ما به نامه های توصیه شده از اعضای هیات علمی توجه بیشتری می کنیم که پتانسیل پژوهش کاندید، پیشرفت های تحصیلی گذشته و تعهد به تلاش علمی را برجسته می کند.
 • نمره آزمون GMAT بالا: هرچند هیچ کمترین نمره مورد نیاز وجود ندارد، عملکرد خوبی با کمیته پذیرش در نظر گرفته شده است. متقاضیان موفق دارای امتیاز کلی در 90 درصد یا بیشتر هستند؛ میانگین نمره GMAT اخیر پذیرفته شده حدود 730 است.
 • نمره آزمون TOEFL موفقیت آمیز: در سال 2011، برنامه ما در حال حاضر نیازمند آزمون های TOEFL برای همه متقاضیان بین المللی بدون در نظر گرفتن تجربه تحصیلی آنها و یا سن آزمون TOEFL خود هستند. TOEFL سطح زبان انگلیسی خود را به عنوان یک زبان خارجی مورد آزمون قرار می دهد. برای پذیرش، متقاضیان باید حداقل نمره TOEFL را در زیر ذکر کنند:
حداقل نمره پذیرفته شد

آخرین مهلت ثبت نام: 15 دسامبر

لطفا زودتر درخواست کنید تا زمان کافی برای ارزیابی درخواست شما به شما بدهیم. به عنوان فرایند درخواست می تواند زمان ببرد، ما از شما تشویق می کنیم که در اسرع وقت اعمال شود. مصاحبه های شخصی با نامزدهای انتخاب شده به عنوان بخشی از روند پذیرش انجام می شود.

تحقیق در مورد دکترا

برنامه دکترا به عنوان یک برنامه تمام وقت، پنج ساله طراحی شده است. بورس تحصیلی کامل و کمک های مالی جذاب برای بسیاری از دانش آموزان این برنامه در طول چهار سال اول تحصیل آنها اهدا خواهد شد، در صورتی که آنها در وضعیت خوبی قرار داشته و پیشرفت رضایت بخش داشته باشند. بودجه سال پنجم در دسترس دانشجویانی است که تا پایان سال پنجم خود به نامزدی رسیده اند و در وضعیت خوبی قرار دارند.

وام دانشجویی

اداره کمک مالی مالی (OFA) اموری کمک می کند تا دانش آموزان واجد شرایط درخواست و دریافت وام های دانشجویی. در میان عوامل پیش از بدست آوردن وام شما باید کل بدهی خود را از جمله وام های دانشجویی دانشجویان، میانگین زمان تحصیل در واحد / برنامه خود و هزینه های آغاز شده در زمینه خود را محاسبه کنید. هیچ فرمول جادویی وجود ندارد، اما محاسبات قابل اعتماد وجود دارد که می تواند دانش آموزان کارشناسی ارشد و دکترا را به تصمیم گیری های آگاهانه در مورد زمان بندی و تعداد وام های دانشجویی کمک کند.

منابع مالی منابع مالی در دسترس هستند؟

کمک هزینه تحصیلی و کمک هزینه تحصیلی برای اکثر دانشجویان پذیرفته شده در این برنامه اعطا می شود؛ دانش آموزان داخلی نیز واجد شرایط درخواست کمک هزینه تحصیلی دانشگاه ها و بورس تحصیلی برای اهداف تخصصی می باشند. کمک هزینه سالیانه برای چهار سال اول تحصیلی ارائه می شود، در صورتی که دانشجوی پیشرفت رضایت بخش داشته باشد. در ابتدای سال دوم، دانشجو باید 10 ساعت در هفته از تحقیق یا آموزش کمک به دانشکده اختصاص داده شده ارائه دهد.

پشتیبانی تحقیق

مدرسه کسب و کار یک بودجه پشتیبانی تحقیق برای هر Ph.D. دانشجو برای جمع آوری داده ها، کتاب ها، مسافرت ها و غیره استفاده می شود. صندوق تحقیقات شت ارائه دهنده پایان نامه های اضافی برای دانش آموزانی است که امتحان جامع خود را با موفقیت انجام داده اند.

برنامه آموزش در:
انگلیسی
آخرین به روز رسانی January 12, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date