برنامه دکترا در مدیریت و سازمان بین المللی

برنامه PhD مدرسه کسب و کار پیتر ب. گوستاوفن در مدیریت و سازمان بین المللی دانش آموزان برجسته را قادر می سازد تا مهارت ها و توانایی های خود را به منظور ایجاد مشارکت در چارچوب فکری مدیریت، فراهم کنند. چالش برانگیز و تحریک کننده، این برنامه برای توسعه مهارت های فردی در تحقیقات و همچنین در تدریس برای تهیه نامزدها برای حرفه ای تحصیلی طراحی شده است.

برنامه دکترای ما در مدیریت و سازمان بین المللی به دقت و استراتژی مدرسه کسب و کار Gustavson وابسته است، که بر رویکرد بین المللی، یکپارچه، نوآورانه و اجتماعی / مسئولانه / پایدار به آموزش و پرورش تأکید دارد. فارغ التحصیلان برنامه PhD ما در تئوری مدیریت و روش شناسی برای ایجاد بینش هایی که قابل انتشار در مجلات مدیریت علمی جهان هستند، آموزش خواهند یافت. دانشجویان دکترا در مورد آخرین پیشرفت های تئوری کسب و کار بین المللی و تمرین از طریق دوره های اصلی یاد خواهند گرفت و همچنین قادر خواهند بود تا آموزش و پرورش خود را از طریق آمادگی های لازم در اختیار بگیرند.

ما روابط نزدیک بین دانشجویان دکتری و استادان را تسهیل می کنیم تا یک مربی تجربه ای ایجاد کنیم که به اعتقاد ما برای موفقیت تحصیلی حیاتی است. علاوه بر ارائه فرصت های غنی برای دانش آموزان دکترای ما برای توسعه تحقیقات و مهارت های آموزشی برای تبدیل شدن به آموزگاران محترم و محترم، برنامه ما همچنین ویژگی های فرصت برای نزدیک شدن با رهبران کسب و کار از طریق صنعت Practicum ما و با شبکه ای از محققان کسب و کار بین المللی از طریق تبادل ارز بین المللی ما.

ساختار برنامه دکترا


هدف ما توسعه کاندیداها با یک دیدگاه یکپارچه در نگرانی های مدیریتی است که به آنها کمک می کند تا مسائل پیچیده جهانی را حل کنند. تاکید ما بر تجارت بین الملل، یکی از زمینه های اصلی ما تخصص است. علاوه بر این، کاندیدان دکترا می توانند دوره های تخصصی خاص را برای کسب تخصص در حوزه های سنتی که علاقه خاصی به دانش آموزان و سرپرستان دارند، بگیرند.

برنامه دکترا حدود چهار سال برای تکمیل نیاز دارد. دانشجویان دکتری باید انتظار داشته باشند که دو سال کار رسمی انجام دهند. تهیه و دفاع از پایاننامه معمولا در دو سال بعد رخ می دهد.

مراحل PhD برنامه

  • ترم
  • پایان نامه
  • فرصت های پژوهشی Exchange / Industry International Practice
  • آموزش معلمان

پذیرش فرایند


دانشجویان دکترا هر ساله توسط کمیته برنامه دکترا در ماه سپتامبر پذیرفته می شوند.

پذیرش به طور معمول مستلزم تکمیل مدرک کارشناسی ارشد (یا معادل آن) از موسسه معتبر و شناخته شده است. به طور کلی، متقاضیان این برنامه انتظار دارند که دارای مدرک کارشناسی ارشد یا سایر رشته های کارشناسی ارشد (مثلا در اقتصاد یا جامعه شناسی) و تجربه در یک سازمان باشند.

دانشجویان بدون مدرک MBA و یا تجربه قابل توجه در یک سازمان ممکن است نیاز به انجام برخی دوره های MBA قبل از پذیرش کامل در برنامه دکترا داشته باشند. علاوه بر این، دانش آموزانی که پیش نیازهای لازم برای ورود به دوره های روش شناسی سطح کارشناسی ارشد را ندارند، ممکن است نیاز به انجام کارهای اضافی نیز داشته باشند.

ارزیابی نامزدها بر مبنای آموزش، تجربه کاری و زندگی، بیانیه شخصی، مراجع و نمرات GMAT یا GRE است.

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019