Read the Official Description

AACSB Accredited

برنامه کارشناسی ارشد در دانشکده کسب و کار کنت توسط تحقیق و ارتباط بین المللی هدایت می شود.

در کنت مدرسه کسب و کار دوره های تحقیق دانش آموزان استثنایی با یک فرهنگ پژوهش پویا، نظارت از جامعه ما از بیش از 60 تحقیق هیات علمی فعال، منابع با کیفیت بالا و آموزش تحقیقات عالی فراهم می کند.

ما ارائه می دهیم تخصص موضوع زیر است:

  • حسابداری
  • FINANCE
  • روابط صنعتی
  • مدیریت
  • علم مدیریت
  • بازار یابی
  • تحقیق در عملیات

دانشجویان دکترا ما همه یک فضای اداری اختصاص داده شده با هر یک لپ تاپ یا کامپیوتر، بودجه کنفرانس، آموزش رسمی روش های پژوهش و دسترسی کامل به امکانات دانشکده تحصیلات تکمیلی دریافت خواهید کرد.

ما همچنین ارائه طیف وسیعی از بسته بورس تحصیلی دکتری برای نامزدهای برجسته. همه نامزدها بورس تحصیلی باید یک درجه اول افتخارات کلاس نگه دارید (اگر هنوز در حال تکمیل برنامه کارشناسی ارشد خود را) و یا مدرک کارشناسی ارشد با تمایز در یک موضوع مربوطه و استاندارد خوب نوشته شده و یا صحبت به زبان انگلیسی (IELTS 7 یا معادل آن).

دانشگاه بورس های تحصیلی دکترا کنت بر روی یک سه ساله آموزشی تحصیلات تکمیلی دستیار است که شامل حمایت مالی در ازای آموزش پاره وقت است. این پوشش می دهد شهریه در نرخ UK / اتحادیه اروپا (و برخی از بورس های تحصیلی خاص ممکن است شامل حق بین المللی) به همراه حقوق و دستمزد و تعمیر و نگهداری کمک ترکیب با نرخ کامل شورای پژوهش انگلستان است.

از دانشجویان خود تامین مالی نیز استقبال می کنیم و حداقل مورد نیاز ورود شایستگی در مقطع کارشناسی ارشد در یک موضوع مربوطه و همچنین مورد نیاز زبان انگلیسی است.

ورود به برنامه کنت کسب و کار مدرسه دکترا در ماه سپتامبر (مهلت درخواست 30 جون) یا هر سال ژانویه (مهلت 31 اکتبر) است.

Program taught in:
انگلیسی
Kent Business School, University of Kent
این دوره Campus based
Start Date
آگوست 2019
Duration
درخواست اطلاعات
پاره وقت
تمام وقت
By locations
By date
Start Date
آگوست 2019
Application deadline

آگوست 2019