توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Durham DBA یک برنامه دکترای اجرایی برای افراد مبتلا به انگیزه ای است که می خواهند مهارت های تفکر تحلیلی و تفکر انتقادی خود را به بالاترین سطح برسانند. دکترا در مدیریت کسب و کار است که در اطراف یک پروژه تحقیقاتی که توسط فرد ساختار، با تمرکز بر برنامه های عملی در محیط کسب و کار.

 • توسعه بالاترین سطح تفکر و پژوهش
 • ارائه یافته های خود را در کنفرانس در سطح جهان
 • کمک به عملکرد حرفه ای خود را

چگونه برنامه ساختار یافته است؟

این برنامه بر اساس پاره وقت انعطاف پذیر ارائه شده و طول می کشد از 4 تا 6 سال کامل است.

 • 1 سال و 2 شامل پنج ماژول تدریس تحویل در مدرسه
 • سال 3 تا 6 شامل تحقیقات تحت نظارت فردی و مطالعه است.

در طول مطالعات خود را به شما تحقیق، مهارت های تفکر تحلیلی، مفهومی و مهم خود را به بالاترین سطح توسعه. شما همچنین می خواهید تمرکز استراتژیک که شما را قادر به کمک به عملکرد حرفه ای خود و منطقه گسترده تر موضوع به دست آورید.

تا مدیران پایگاه در جزئیات

این برنامه بر اساس پاره وقت انعطاف پذیر ارائه شده و طول می کشد از 4 تا 6 سال کامل است. این در مراحل ساختاری است که شما را قادر می سازد تا بازخورد منظم برای تسهیل پیشرفت را دریافت کنید. سالها 1 و 2 پنج مدرسه تدریس در مدرسه تحویل داده شده است (سفارش تحویل ممکن است متفاوت باشد):

 • محیط زیست سازمان
 • قدرت، کنترل و مقاومت در سازمان
 • تغییر در سازمان
 • رهبری در سازمان
 • تحقیقات کارگاه طراحی: قسمت 1 / تئوری به عمل: قسمت 2

-Assessment است با انتساب نوشته شده منحصر به فرد برای ماژول 1-4. ماژول -Between 4 و 5 شما پیشنهاد تحقیقات خود را توسعه دهد. بانک انتساب نوشته شده منحصر به فرد برای ماژول 5 دارای حداکثر تعداد 10،000 کلمه است. سال های 3 تا 6 ساله 3 تا 6 شامل تحقیقات و مطالعات نظارت شده توسط فردی می باشد.

 • گروه کمی و کیفی: شما حضور بازدیدکننده داشته است تحقیق به طور منظم به شما این فرصت را به دیدار با سرپرست / رهبر ماژول خود را برای آموزش، راهنمایی و مشاوره می دهد.
 • نظرات پیشرفت علمی: بررسی رسمی پیشرفت برنامه ریزی برای اطمینان شما در حال پیشرفت علمی را رضایت بخش. هیچ کار رسمی ارزیابی به برای یک دیدار تحقیقات تکمیل شود وجود دارد. فرض بر این است به شما خواهد شد خود به خود تنظیم در زمانی که شما در رسیدن به این مرحله است.
 • پایان نامه نهایی حداکثر تعداد 60،000 کلمه است.

برنامه پژوهش سمینار

طول مطالعات خود را به شما دسترسی به فرصت های آموزشی متخصص داشته باشد. این جلسات فرصت برای شما به دیدار با پژوهشگران بازدید و از نزدیک کار در کنار هیات علمی دانشگاه ها دورهام فراهم می کند. علاوه بر این، شما پشتیبانی می شود به ارائه یافته های تحقیق خود را در دانشگاه های دیگر، موسسات تحقیقاتی و کنفرانس های بین المللی

منابع

علاوه بر کتابخانه های دانشگاه دورهام، مدرسه کسب و کار خانه های کتابخانه گسترده وام متخصص و مرجع مجموعه ای از کسب و کار، امور مالی و مدیریت کتاب؛ دکترا، MBA و کارشناسی ارشد پایان نامه؛ یک مجموعه کامل از مدرسه کسب و کار مقالات کار و ارائه می دهد دسترسی به بیش از 10،000 مجلات آنلاین. شما قادر خواهید بود برای دسترسی به تا به تاریخ مجله، اطلاعات مالی و تحقیقات بازار، از منابع مانند شهرت، Mintel، IMID، کسب و کار اروپا ASAP و نرم افزار، تلاش و تحقیق. همچنین طیف گسترده ای از اطلاعات در دسترس از طریق پایگاه داده های آنلاین، از جمله وجود دارد: زمرد، شهرت، Mintel، های Lexis-NEXIS، کسب و کار بینش رویتر، و مرکز اطلاعات Datamonitor کسب و کار.

امکانات جامع IT

خدمات فناوری اطلاعات دانشگاه دورهام را ارائه می دهد دسترسی به همه چیز شما می خواهم انتظار برای پیدا کردن در یک مدرسه کسب و کار پیشرو از جمله: کامپیوتر مرکز باز 24/7، کلاس های درس به طور کامل آن یکپارچه، مرکز اختصاصی IT و DUO - محیط یادگیری مجازی دانشگاه.

فضایی برای مطالعه

ما یک محیط عالی برای هر دو مطالعه فردی و گروهی، از جمله ناحیه پژوهش دکترای اختصاصی ایجاد کرده اید.

برای اولین بار چه نیاز دارم؟

شما نیاز خواهید داشت:

 • مدرک کارشناسی ارشد در رشته مربوط به کسب و کار و مدیریت از دانشگاه به رسمیت شناخته شده و یا موسسه دیگر آموزش عالی. یا شایستگی های معادل یا تجربه
 • حداقل سه سال کسب و کار و تجربه مدیریت در سطح مناسب
 • یک طرح بررسی 500-2000 کلمه. راهنمایی در آماده پروپوزال خود را.

مورد نیاز زبان انگلیسی:

 • اگر زبان انگلیسی زبان اول شما نیست شما IELTS 7.0 (بدون عنصر زیر 6.5) و یا تست انگلیسی پیرسون کلی امتیاز 70+ (بدون عنصر زیر 62) نیاز دارید.

لطفا توجه داشته باشید که این می توانید در ماه برنامه شروع می شود، به عنوان مثال می شود بیش از 2 سال. برای یک برنامه شروع در اکتبر 2014 آزمون آیلتس یا PTE باید در یا بعد از اکتبر 2012 گرفته شده است. TOEFL IBT است دیگر به عنوان یک انگلیسی صلاحیت برای مقاصد ویزا پذیرفته شده است.

ساخت یک برنامه کاربردی

برنامه های کاربردی باید با استفاده از فرم درخواست آنلاین انجام شود. لطفا از وب سایت ما دیدن کنید.

برنامه آموزش در:
انگلیسی
Durham University Business School

مشاهده 4 برنامه دیگر ارائه شده توسط Durham University Business School »

این دوره ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
Start Date
اوت 2019
Duration
پاره وقت
Price
40,000 GBP
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اوت 2019
آخرین مهلت تقاضا

اوت 2019