برنامه رسمی دکترا در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات

عمومی

10 مکان موجود

شرح برنامه

معرفی

برنامه دکترا در فن آوری اطلاعات و ارتباطات برای اولین بار در سال تحصیلی 2000/2001 تدریس شد، همزمان با ایجاد یک واحد دانشگاه با همین نام. حوزه های دانش دانشی گروه علوم کامپیوتر و هوش مصنوعی و مهندسی مخابرات هستند که محتوای اساسی برنامه را تعیین می کنند. از زمان آغاز آن، برنامه دکترا بر روی تحقیقات در این زمینه های موضوعی متمرکز شده است، و تعداد زیادی از برنامه های کاربردی، تقاضا برای مکان های ارائه شده از سال به سال بیش از گذشته است.

توسعه تماس با برخی از «جامعه اطلاعاتی» و دیگران «جامعه شناختی»، بخش کامپیوتر و مخابرات را به یکی از فعال ترین، سریع ترین رشد و وزن مخصوص در شاخص ها تبدیل کرده است شاخص های کلان اقتصادی کشورهای پیشرفته.

کمیسیون اروپا در سال های اخیر نشان داده است که علاقه مندان به مشاغل / تحقیقات مربوط به جامعه اطلاعاتی، از طریق ارتقاء استفاده از فن آوری های جدید در تمام زمینه های اجتماعی (eGoverment، eLearning، eHealth و تجارت الکترونیک، و غیره).

به این ترتیب، توسعه سیستم های اطلاعاتی در شبکه، شامل تکنولوژی های چندگانه است: شبکه ها، چند رسانه ای، سیستم های هوشمند، روش های توسعه و آزمایش، مدیریت دانش و توسعه سیستم های ترکیبی، از جمله دیگر. همه موارد مربوط به بیوانفورماتیک، محیط زیست، علوم پایه، مهندسی عمران و غیره بنابراین، ما اعتقاد داریم که برنامه دکترا پیشنهاد شده برای دانشگاه و محیط اجتماعی آن، علاقه فراوانی دارد.

چرا درجه تحصیل می کنید؟

فناوری اطلاعات و ارتباطات یکی از موتورهای اساسی برای نوآوری شرکت های کوچک و متوسط ​​برای بهبود رقابت در سطح ملی و بین المللی است. برای مثال، در محیط دانشگاه، از spin-offs تولید شده از Universidade da Coruña ، بیشترین نسبت در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) بوده است، که نشان دهنده حیات اقتصادی و روحیه کارآفرینی است. علاوه بر این، در تمام درخواست های پروژه ها، هر دو تحقیق و نوآوری، در سطح منطقه ای، ملی و اروپایی، ICT به عنوان مانند در مناطق دیگر استفاده می شود هنوز یک بخش اساسی است.

آموخته ام

هدف اصلی این دکترا، کسب دانش توسط دانش آموزان مهارت های لازم است تا قادر به تحقق یک پایان نامه دکترا باشند. علاوه بر این قابلیت ها، قصد دارد تا دقیق تر از وضعیت فعلی منطقه تحقیقاتی و نیز چگونگی انجام چنین کارهایی ارائه شود. پایان نامه دکترای آینده در یکی از زمینه هایی که گروه های تحقیقاتی مختلف در وزارت کار و در بخش های تحقیقاتی قرار دارند متمرکز خواهد شد. دانش آموز می تواند دو یا بیشتر از این زمینه ها را در پایان نامه های آینده ترکیب کند.

خطوط تحقیق

اینها خطوط تحقیق این برنامه دکترا هستند:

 • فیزیک محاسباتی
 • محاسبات تکاملی
 • مفهوم سازی و محاسبه در شیمی
 • خلاقیت محاسباتی
 • ارزیابی در فرآیند نرم افزار
 • فیلتر همکاری
 • مدیریت دانش
 • هولونز و اطلاع رسان
 • اطلاع رسانی پزشکی
 • ادغام داده ها
 • روشها و معیارها در فرآیند نرم افزار
 • نظارت و تجزیه و تحلیل تصاویر در محیط دریایی برای مطالعات متنوع
 • بازیابی اطلاعات
 • سیستم های بیومنسی و بیوانفورماتیک
 • سیستم های ارتباطی
 • سیستم های امنیتی اطلاعات

مکمل های آموزشی ویژه

در صورتی که دانشآموز دكتري كافي نداشته باشد، آموزش قبلي كامل مورد نياز در برنامه، ممكن است بستري در برنامه ممكن است به اتمام تکليف آموزش ويژه اي باشد كه ممكن است موضوع يا مدولي از مدرك و مدرك باشد. مکمل هایی که به یک دانشجوی دکترا اختصاص داده می شود نباید از 15 اعتبار ECTS تجاوز کند و ممکن است قبل و یا همزمان به ثبت نام در آموزش و پرورش علمی در برنامه باشد.

در صورت تکمیل همزمان، دانش آموزان باید در هنگام تأیید آموزش و پرورش در مربیان تحصیلات تکمیلی در برنامه، برای این مکمل ها ثبت نام کنند، که در حداکثر سه دوره متوالی باید بیش از حد باشد. عدم انجام این کار، دانش آموز باعث از بین رفتن برنامه خواهد شد.

برنامه های آموزشی برنامه

روز ارائه

هدف این است که دانش آموزان تیم های تحقیقاتی را که برنامه دکترا را تشکیل می دهند ارائه دهند تا دانش آموزان مناطق مختلف تحقیق برنامه را بشناسند.

علاوه بر این، دانش آموزان با فرآیند تکمیل پایان نامه دکترا و ارتباط دانشجویی با مدرس ارائه خواهند شد.

روز با تجارب دیگر دانشجویان دکترا، به خصوص در سال گذشته، به منظور برجسته کردن جنبه های مهم و تجربیات مهم، افزوده می شود.

مقدمه ای بر پژوهش

هدف اصلی این فعالیت برای دانش آموزان است تا درک آنچه از یک پروژه پژوهشی تشکیل شده است و بتواند نتایج تحقیقات خود را منتشر کند.

تحقیق در ICT

هدف این فعالیت دو برابر است. از سوی دیگر، دانشجویان دکتری باید مقالات پژوهشی خود را در مقابل بقیه دانشجویان دکتری و اعضای گروه تحقیقاتی ارائه دهند که به آنها امکان می دهد کار خود و توانایی آنها در نمایشگاه را ارزیابی کنند. از سوی دیگر، دانشجویان نیز دانش آموزان را قادر می سازند تا کار تحقیق همسالان خود را بدست آورند، که به آنها امکان می دهد تا نقاط تقاطع را بیابند و پیشنهادات بهبود یا ایده های جدید را ارائه دهند.

تحرک

در سراسر دکترا، تحرک دانشجو تشویق خواهد شد تا تحقیق را با سایر گروه های تحقیقاتی ملی و بین المللی انجام دهد.

برای دانشجویان سال اول، برقراری ارتباط با سایر گروه های تحقیقاتی که در زمینه موضوعات مرتبط کار می کنند، تسهیل خواهد شد. این کار با هر زمان ممکن انجام می شود، با حضور در کنفرانس ها و یا اگر نه از طریق ارتباطات مخابراتی.

برای بقیه دانش آموزان، تحقیق با گروه های تحقیق ادامه خواهد یافت و تشویق خواهند شد و از طریق درخواست کمک برای این هدف پشتیبانی خواهند شد.

دوره های حرفه ای و تحصیلی

هدف این برنامه دکترا آموزش متخصصان در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات برای دو هدف است:

 • برای توسعه فعالیت های آموزشی و پژوهشی دانشگاهی در مراکز آموزش عالی و / یا
 • تجهیزات iD i را در شرکت خصوصی بفروشید.

همانطور که قبلا ذکر شد، فناوری اطلاعات و ارتباطات یکی از موتورهای اساسی برای نوآوری شرکت های کوچک و متوسط ​​است تا بتوانند رقابت های خود را در سطح ملی و بین المللی افزایش دهند.

مشخصات توصیه شده

دانش آموزان برنامه دکترا باید در دانش فنی مهندسی یا در رشته های فن آوری اطلاعات و / یا فناوری های ارتباطی بدست آورند. این همچنین یک نمایه جالب برای برنامه دکترا است که دانش آموزانی که دانش فنی را در علوم رایانه به دست آورده اند، تکمیل آموزش ابتدایی خود را با مدرک کارشناسی ارشد که مکمل محاسباتی مانند بیولوژیست ها و یا شیمیدان هایی است که مدرک کارشناسی را در بیوانفورماتیک انجام می دهند.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

The University of A Coruña is a public institution whose primary objective is the generation, management and dissemination of culture and scientific, technological and professional knowledge through t ... اطلاعات بیشتر

The University of A Coruña is a public institution whose primary objective is the generation, management and dissemination of culture and scientific, technological and professional knowledge through the development of research and teaching. اطلاعات محدود
یک کوروشا , یک کوروشا , یک کوروشا , یک کوروشا , یک کوروشا , یک کوروشا , یک کوروشا , یک کوروشا , فرول , فرول + 9 بیشتر کمتر