برنامه رسمی دکترا در استراتژی تجزیه و تحلیل و تجزیه و تحلیل اقتصادی

عمومی

شرح برنامه

strat

معرفی

برنامه رسمی دانشکده بین المللی دانشگاه استراتژی تحلیل و استراتژی کسب و کار به قصد یکپارچه سازی در یک محقق برنامه دکترا از مناطق مختلف اقتصاد و کسب و کار از دانشکده های اقتصادی و تجاری دانشگاه ها از Coruña، سانتیاگو از کمپوستلا و وایگو، که تحقیقات کافی را انجام می دهند که با نشریات آنها در مجلات علمی معتبر بین المللی مطابقت دارد. هدف این است که آموزش محققانی که بتوانند آثار خود را در نشریات علمی موجود در مجله نشریه استناد (JCR) منتشر کنند. در نتیجه، برنامه با هدف آموزش دانش آموزانی که بتوانند به راحتی از مدل های نظری برخوردار باشند و مهارت های لازم را برای استفاده از تکنیک های اقتصادسنجی فراهم آورند که به آنها امکان می دهد اطلاعات قابل اطمینان را از داده های اقتصادی تجربی کسب کنند.

چرا درجه تحصیل می کنید؟

این برنامه با هدف آموزش کارشناسان قادر به داشتن مهارت های لازم برای استفاده از مدل های نظری و تکنیک هایی است که به آنها امکان می دهد اطلاعات قابل اطمینان را از داده های اقتصادی تجربی برای توسعه حرفه ای تحصیلی یا حرفه ای بدست آورند.

آموخته ام

بسیاری از محققین در این برنامه دکترا در گروه پژوهشی مرجع سیستم دانشگاه گالیسیا و یا در گروه های تحقیقاتی دیگر که در تماس های رقابتی مختلف ملی یا اروپایی سرمایه گذاری می کنند، یکپارچه شده اند.

این برنامه قصد دارد که هر دانش آموز در یک گروه تحقیقاتی قرار گیرد که محققانی که این برنامه را تبلیغ می کنند گروه بندی می شوند. ارتباط برنامه ما با برنامه EDEEM اروپایی امکان تبادل دانش آموزان و به دست آوردن یک درجه مشترک در دو دانشگاه شریک ارائه می دهد. این همچنین فرصتی برای دانش آموزان برای به دست آوردن بودجه اروپا برای تکمیل دکترای خود و یا برای اقامت در یکی از دانشگاه های همکار ارائه می دهد.

خطوط تحقیق

اینها خطوط تحقیق این برنامه دکترا هستند:

 • تجزیه و تحلیل سیاست های اقتصادی
 • تجزیه و تحلیل اقتصادی مالی
 • تجزیه و تحلیل اقتصاد کلان پویا
 • بازاریابی و تحقیقات بازار
 • رفتار استراتژیک و نظریه بازی
 • نابرابری و اقتصاد جنسیتی
 • اقتصاد سلامت و خانواده
 • اقتصاد فضایی، شهری، منطقه ای و بین المللی
 • اقتصاد صنعتی و اطلاعاتی
 • اقتصاد محیط زیست و منابع طبیعی
 • تاریخ اقتصادی
 • روش های کمی
 • سازمان و استراتژی شرکت

مکمل های آموزشی ویژه

در صورتی که دانشآموز دكتري كافي نداشته باشد، آموزش قبلي كامل مورد نياز در برنامه، ممكن است بستري در برنامه ممكن است به اتمام تکليف آموزش ويژه اي باشد كه ممكن است موضوع يا مدولي از مدرك و مدرك باشد. مکمل هایی که به یک دانشجوی دکترا اختصاص داده می شود نباید از 15 اعتبار ECTS تجاوز کند و ممکن است قبل و یا همزمان به ثبت نام در آموزش و پرورش علمی در برنامه باشد.

در صورت تکمیل همزمان، دانش آموزان باید در هنگام تأیید آموزش و پرورش در مربیان تحصیلات تکمیلی در برنامه، برای این مکمل ها ثبت نام کنند، که در حداکثر سه دوره متوالی باید بیش از حد باشد. عدم انجام این کار، دانش آموز باعث از بین رفتن برنامه خواهد شد.

برنامه های آموزشی برنامه

 1. شرکت کنندگان در سمینارهای برنامه ریزی شده: دانشجویان این برنامه انتظار می رود که به طور سیستماتیک در سمینار حضور یابند، یا اگر به صورت فیزیکی باشد، اگر سمینار در دانشکده ی دانشگاهی که در آن ثبت نام کرده، یا با کنفرانس ویدئویی در غیر این صورت، که قبلا خوانده است کار می کنند و می توانند از سوالات و نظرات بپرسند. کنترل چهره به چهره کمیته علمی یک گزارش فردی در مورد حضور هر دانش آموز در سمینارها ارائه می دهد.
 2. دوره های ویژه در محدوده تحقیق: CAPD دوره های خاصی را که توسط محققان معتبر به آنها آموزش داده می شود، برنامه ریزی می کند تا دانش آموزان را به مرزهای دانش در برخی از سطوح خاص تحقیق اختصاص دهد. کنترل چهره به چهره
 3. اقامت در مراکز تحقیقاتی دیگر: برای ارائه پایان نامه دکترا، نیاز است که دانش آموز حداقل 3 ماه در مرکز تحقیقاتی خارج از دانشگاه گالیسیا بماند، که گروه تحقیقاتی این برنامه همکاری علمی را ادامه می دهد . گزارش مرکز تحقیق و خلاصه ای از فعالیت انجام شده توسط مسئول علمی مرکز که در آن اقامت ساخته شد تایید شده است.
 4. ارائه دوره ای از وضعیت تحقیق: در پایان هر سال برنامه، دانشجوی دکترا باید وضعیت پروژه تحقیق خود را در یک سمینار که برخی از اعضای کمیته علمی حضور خواهد داشت و همچنین استادان متخصصین برنامه در زمینه. کمیته علمی ارائه این پروژه را از جمله پیشنهادات احتمالی بهبود را ارزیابی خواهد کرد.
 5. حضور در کنگره ها: کمیته علمی، با موافقت مدیر پایان نامه، آن را امتحان خواهد کرد که از سال دوم، دانشجویان حداقل یک کنگره ملی یا بین المللی در هر سال تحصیلی شرکت می کنند. پذیرش کار برای ارائه در کنگره. ارزیابی توسط کمیته علمی، در صورت لزوم. ارائه گواهی حضور در کنگره یا جلسه علمی نوشتن اسناد کار: در طول سال سوم، هر دانش آموز باید حداقل یک سند کار را که به طور مطلوب حمایت از مشارکتی است که می تواند در کنگره ارائه شود و / یا جلسات علمی سند کار باید به زبان انگلیسی نوشته شود و یا لزوما یک نسخه انگلیسی داشته باشد. دانشجو نسخه انگلیسی سند کار را به CAPD برای پیوستن این سند به پرونده فعالیت ارسال می کند.

دوره های حرفه ای و تحصیلی

این برنامه با هدف آموزش کارشناسان قادر به داشتن مهارت های لازم برای استفاده از مدل های نظری و تکنیک هایی است که به آنها امکان می دهد اطلاعات قابل اطمینان را از داده های اقتصادی تجربی برای توسعه حرفه ای تحصیلی یا حرفه ای بدست آورند.

مشخصات توصیه شده

 1. به طور کلی، برای دسترسی به یک برنامه رسمی دکترا، لازم است که عناوین رسمی مدارک تحصیلی یا معادل آن، و مدرک کارشناسی ارشد را نیز داشته باشید.
 2. آنها همچنین ممکن است کسانی که در هر یک از موارد زیر دسترسی داشته باشید:
 • داشتن مدرک دانشگاهی رسمی اسپانیا یا کشور دیگری که عضو منطقه آموزش عالی اروپا است، اجازه دسترسی به مدرک کارشناسی ارشد را با توجه به مقررات ماده 16 قانون مجازات سلطنتی 1393/2007 از تاریخ 29 اکتبر و حداقل 300 ECTS اعتبار در مجموعه ای از تحصیلات دانشگاهی گذرانده اند، که حداقل 60 نفر باید در سطح کارشناسی ارشد باشند.
 • برای داشتن یک دیپلم رسمی اسپانیا فارغ التحصیل یا فارغ التحصیل، که مدت آن، با توجه به هنجارهای قانون جامعه، حداقل 300 ECTS اعتبار است. این فارغ التحصیلان باید مکمل های آموزشی اجباری مورد نیاز برنامه را بپردازند، مگر اینکه برنامه درسی مربوطه شامل اعتبارات تحقیقاتی تحقیقاتی معادل ارزش آموزش برای اعتبار تحقیق از مطالعات استاد باشد.
 • فارغ التحصیلان دانشگاهی که، پس از اخذ در آموزش در دسترسی آزمون مربوطه به مکان های تخصصی آموزش پزشکی، با ارزیابی مثبت حداقل دو سال آموزش در یک برنامه می گذشت برای به دست آوردن عنوان رسمی یکی از تخصص بهداشت و درمان علوم.
 • داشتن مدرک تحصیلی با توجه به سیستم های آموزشی خارجی بدون نیاز به تایید دانشگاه، پس از تأیید دانشگاه، مدرک تحصیلی معادل آن با مقطع کارشناسی ارشد اسپانیایی را دریافت می کند و مجاز به صدور کشور برای دسترسی به مطالعات دکترا. این پذیرش به هیچ وجه مستلزم پذیرش درجه قبل از داشتن شخص ثالث و شناخت آن برای اهداف دیگری از دسترسی به مطالعات دکترا نیست.
 • در اختیار داشتن یکی دیگر از مدرک دکترا اسپانیایی به دست آمده تحت کهنوت دانشگاه های قبلی است.دانشجویان دکتری که برنامه دکترای خود را مطابق با مقررات دانشگاهی آغاز کرده اند می توانند به مطالعات دکترا تحت کنترل RD 99/2011 دسترسی داشته باشند، قبلا مطابق با مقررات مقررات مطالعات دکترای دانشگاه Vigo. در هر صورت، آنها باید شرایطی را که به طور کلی برای دسترسی به مطالعات دکترا تنظیم شده توسط RD 99/2011 ایجاد شده باشد، برآورده کنند. فارغ التحصیلان، معماران یا مهندسانی که دارایی دیپلم مطالعات پیشرفته را که طبق مقررات فرمان سلطنتی 778/1998 از تاریخ 30 آوریل بدست آمده و یا به اندازه کافی مقتضی در مقررات سلطنتی تنظیم شده اند، قادر به دسترسی به مطالعات دکترا خواهند بود. 185/1985، از 23 ژانویه. فارغ التحصیلان، معماران یا مهندسین که دارای مدرک کارشناسی رسمی هستند، طبق فرمان سلطنتی 56/2005 یا حکم سلطنتی 1393/2007، که به موجب آن توسط دیوان سالار 861/2010 اصلاح شده، یا گذارده شده اند 60 ECTS از مطالعات رسمی استاد. فارغ التحصیلان، مهندسین فنی و یا معماران فنی که می توانند مدرک تحصیلی 300 ECTS را در مجموعه ای از تحصیلات دانشگاهی گذرانده و حداقل 60 نفر در سطح کارشناسی ارشد باشند، همچنین قادر به دسترسی به مطالعات دکترا خواهند بود.

دانشجویانی که دارای مدارک خارجی هستند، دانشجویانی که دارای درجه تحصیلی خارجی بدون هماهنگی هستند، ممکن است برای پذیرش در تحصیلات دکترا درخواست تحصیل کنند، در صورتی که سطح تحصیلات معادل با درجه کارشناسی ارشد اسپانیایی واجد شرایط باشد و کشور صادر کننده این مدارک دسترسی به مطالعات دکتری این پذیرش به هیچ وجه مستلزم تایید درجه قبلی و شناخت اثرات دیگری از دسترسی به این تعالیم نیست. به این ترتیب، دانش آموزانی که دارای درجه خارجی بدون هماهنگی هستند، پس از گزارش هایی که توسط مقررات صادر شده اند، نام و نام خانوادگی درجه خارجی و شناخت برای اهداف مطالعه این مطالعات. معادل بودن باید در مدت تعیین شده درخواست شود، همراه با عنوان که بر اساس آن یکی مایل به دسترسی به دکترا و یک گواهی دانشگاهی از مطالعات فوق است، که در آن موضوعات و دوره های تحصیلی مطالعه شده ذکر شده و عنوان به دسترسی می دهد کشور خود را به دکترای مطالعات تمام موارد فوق به درستی قانونی (اصل و کپی برای جمع آوری و یا فتوکپی که توسط خدمات کنسولی یا سفارت اسپانیا تأیید شده است) ارائه می شود. در صورتی که زبان مبدا اسپانیایی نیست، باید ترجمه قانونی اسناد فوق نیز شامل شود. در درخواست پذیرش دانشجویان همچنین امکان درخواست همزمان برای هماهنگی در صورت لزوم وجود دارد. CAPD به اندازه کافی تحصیلی مطالعات تکمیل شده توسط متقاضی ارزیابی خواهد کرد، این شرایط باید در پیشنهاد پذیرش در برنامه گنجانده شود. قطعنامه های همسان در پرونده دانشجو ظاهر می شود و ممکن است به عنوان انتهای دیگر یکسان تایید شود. امکان سنجی وجود دارد که گزارش هایی که برای شرایط مشابه ارائه شده است، به عنوان سابقه ای به حساب می آیند. در این موارد، گزارش های جدید لازم نیست. دانش آموزان می توانند بدون انتظار معادل حل و فصل ثبت نام کنند، اما اعتبار ثبت آنها به این اعلامیه بستگی دارد. به طور كلي، كساني كه برنامه اقتصادي و / يا تجاريش را در اختيار دارند كه دانش آموز را با پارادايم هاي نظري اصلي و روش هاي تحليل تجربي تخصصي خود آشنا مي كنند، به اين برنامه اعطا مي شوند.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

The University of A Coruña is a public institution whose primary objective is the generation, management and dissemination of culture and scientific, technological and professional knowledge through t ... اطلاعات بیشتر

The University of A Coruña is a public institution whose primary objective is the generation, management and dissemination of culture and scientific, technological and professional knowledge through the development of research and teaching. اطلاعات محدود
یک کوروشا , یک کوروشا , یک کوروشا , یک کوروشا , یک کوروشا , یک کوروشا , یک کوروشا , یک کوروشا , فرول , فرول + 9 بیشتر کمتر